Tarot a wygrana w grach liczbowych

Wiele osób pyta, czy wróżka może pomóc im wzbogacić się finansowo. Wydaje im się, że to takie proste. Wróżka zagląda w karty i przewiduje numery Lotto czy innych gier liczbowych.

Często słyszę: jeżeli umiesz przewidzieć przyszłość, dlaczego sama nie wygrasz pieniędzy w grze liczbowej? No właśnie, dlaczego? I dlaczego większość wróżek nie zgadza się na podawanie „szczęśliwych numerków”.

Następne standardowe pytanie

– Dzień dobry. Mam w zasadzie jedno pytanie. Jakie liczby mam obstawić, żeby wygrać?
-Karty Tarota mówią symbolicznie, nie sposób dokładnie i stuprocentowo przewidzieć w nich liczb, które losuje maszyna. Wylosowane liczby to zupełny przypadek.
-To lipa! Naprawdę nie można? – (klient był bardzo zawiedziony).
-Nie da rady. Istnieje coś takiego jak prawo karmy, plan duszy. Nie każdy ma być milionerem, nie każdemu jest to „pisane”. Są powody, dla których nie masz w ten sposób się wzbogacić. Czy to nam się podoba, czy nie. Jeżeli masz wygrać, to i tak wygrasz. Z wróżbami czy bez wróżb.
– To nic się nie da zrobić, żebym wygrał?
-Karty numerków nie podadzą. Jednak pokazują naszą rzeczywistość, uwarunkowania. Wróżka może sprawdzić czy klient ma szansę na wygranie pieniędzy oraz określić gdzie i kiedy powinien próbować.

Wróżka to człowiek jak każdy inny. Jeżeli nie ma wygrać, bo taki ma plan duszy- nie wygra i już. Logicznie rozumując. Gdyby to było takie proste i oczywiste, że karty podają wygrane liczby, to każda wróżka byłaby milionerką. Tak nie jest.

Nasza nadświadomość, czy „siły wyższe” z którymi kontaktuje się wróżka- zwyczajnie nie chcą się zajmować grami hazardowymi. Nie są tym kompletnie zainteresowane.

Istnieją też pewne blokady w naszych polach energetycznych. Każda duża wygrana przynosi całkowite zmiany w życiu. Jeżeli nie jest nam „pisana” wygrana to te blokady są tak silne, że nie wygramy.

Większość ludzi niesie schematy i wzorce w które wkodowane mają, że nie zasługują na duże pieniądze albo że szybkie wzbogacenie się jest nieuczciwe. Chociaż rozsądek „mówi” im: chcę być bogaty, to jednak podświadomie boją się takiej odpowiedzialności i dużej zmiany. Wówczas nie tylko nie wygrają w żadnych grach, ale również nie zarobią dużych pieniędzy. Jeżeli jednak w planie duszy zapisana jest wygrana, to ona nastąpi, bo takie jest nasze przeznaczenie.

Dlatego nie warto w kartach szukać tych „szczęśliwych numerków”, które zagwarantują nam wielkie wygrane. Co innego, jeżeli liczby pojawią się w naszym śnie. Wówczas warto je zapamiętać i obstawić je w jakiejś loterii 🙂

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *