Stawianie kart tarota znajomym

Oczywiście są wróżki, które wróżą znajomym. Jednak zauważyłam, że im ktoś lepiej kogoś zna i lubi, tym wróżba jest „słodsza”. Jeżeli spośród interpretujących wróżek, jedna z nich zna osobiście osobę, która ma stawiane karty, to ten sam rozkład interpretowany przez kilka wróżek, przybiera zupełnie inną wymowę. Tak to już jest, że kierujemy się w życiu emocjami.

Więcej „Stawianie kart tarota znajomym”

Tarot a wygrana w grach liczbowych

Wiele osób pyta, czy wróżka może pomóc im wzbogacić się finansowo. Wydaje im się, że to takie proste. Wróżka zagląda w karty i przewiduje numery Lotto czy innych gier liczbowych.

Często słyszę: jeżeli umiesz przewidzieć przyszłość, dlaczego sama nie wygrasz pieniędzy w grze liczbowej? No właśnie, dlaczego? I dlaczego większość wróżek nie zgadza się na podawanie „szczęśliwych numerków”.

Więcej „Tarot a wygrana w grach liczbowych”

Andrzejki i wróżenie

Andrzejkowy wieczór to idealny czas na wróżenie 😀 Wypada już w niedzielę. Od tygodnia codziennie słyszę pytania: będziesz gdzieś wróżyć w Andrzejki?

Nic dziwnego, bo Andrzejki kojarzą się z wróżeniem. Co spojrzę- to widzę: wróżka i wróżenie z kart na imprezie tanecznej, w pubach, dyskotekach, imprezach firmowych, biznesowych, nawet w muzeach widziałam.

Więcej „Andrzejki i wróżenie”

Etyka Tarota. Okiem wróżki i klienta

Tarot lubi, żeby okazywać mu szacunek. To jest potężna energia, którą nie można dysponować na chybił trafił, na przerwie szkolnej, czy w pracy, pomiędzy jedną kanapką a sałatką, czy na kolanie w poczekalni u lekarza. Pomijając kwestię, że trudno się wówczas skoncentrować, to gdzie tu miejsce na szacunek do energii? Tarot wymaga odpowiedniej oprawy.

Więcej „Etyka Tarota. Okiem wróżki i klienta”