3 kielichów. Zabawa, inspiracja, radość

Pozytywna karta wyrażająca po prostu radość i zadowolenie. Może ona przejawiać się w różnych dziedzinach życia, w uczuciach, w pracy, w życiu towarzyskim.

Przyjmuje się, że to dobra zabawa, imprezowanie. Radość życia i korzystanie z tego życia na całego.

Jednak zawsze patrzę na 3 Kielichów przez pryzmat liczby trzy. I jeśli chodzi o relacje uczuciowe to czasami ta trójka może być pozytywna, a niekiedy niekoniecznie.

Jeśli kobieta pyta o uczucia mężczyzny a wychodzi 3 kielichów? Zależy od pytania:

-gdy pytasz: czy on mnie zdradza, ma kogoś na boku, ma inną kobietę- to jeśli wypada 3 kielichów to jest duża szansa, że ma. I chce mieć ciebie i tę drugą, w znaczeniu stworzyć trójkąt.

-gdy pytasz o jego uczucia do ciebie, np. co on do mnie czuje i wypada 3 kielichów to on ma sporą ochotę na romans. Najczęściej bez zobowiązań, albo nie wiąże obecnie z Tobą poważnych planów. Wspólnie spędzony czas będzie bardzo przyjemny. Co będzie później- czas pokaże. 3 Klielichów to często dobry i miły wstęp do dalszej i bliższej znajomości.

jeśli kobieta pyta się czy jest w ciąży to odpowiedź brzmi: tak, jest. Bo trójka to przecież zazwyczaj on, ona + ktoś trzeci, czyli w tym wypadku dzidziuś.

Inspiracje i natchnienie

Trójki w numerologii to wibracje artystyczne. Jeśli występują w portrecie numerologicznym (przy sprzyjającym układzie) to oznaczają przeważnie kogoś uzdolnionego artystycznie. Dlatego Trójka Kielichów to karta, która gdy pytasz o zdarzenia życiowe- może wywołać w Tobie przypływ natchnienia. Najczęściej wypłynie ono ze świata zewnętrznego. Może to być jakieś zdarzenie, albo spotkanie osoby, która Cię zainspiruje.

Kojarzy mi się z tzw. muzą. Zarówno dawniej jak i obecnie mężczyźni mieli swoje muzy, czyli kobiety, których widok wywoływał w nich przypływ sił twórczych. Wystarczyło by ją zobaczył, a nawet pomyślał o niej i już uruchamiał swoje instynkty i siły, które inspirowały go do twórczości. Przeważnie artystycznej, ale nie zawsze, bo przecież może to być jakakolwiek dziedzina zawodowa, finansowa.

3 kielichów może więc oznaczać, że ktoś kto się pojawi na naszej drodze sprawi, że zaczniemy szybciej i kreatywniej myśleć, będziemy mieli sporo energii na realizację swoich pomysłów. Kontakt z tą osobą będzie nas ożywiał.

Oczywiście działa to też w drugą stronę, czyli mężczyzna może być natchnieniem dla kobiety 🙂

Zarówno dawniej, jak i obecnie każdemu  lepiej „tworzy się”, gdy ma obok swoją „muzę”. Żeby inna osoba nas zainspirowała do działania, twórczości musi podobać nam się nie tylko zewnętrznie ale i wewnętrznie. Tylko takie połączenie sprawi, że oprócz pożądania obudzi się wnętrze, czyli serce i dusza.

Marcin uczył gry na gitarze. Pewnego dnia do grupy, którą prowadził, dołączyła nowa dziewczyna-Agnieszka. Uczestnicy kursu od razu zauważyli, że Marcin gra inaczej, z większym zapałem, radośniej. Gdy zaczynał grać to nie mógł przestać, a do tej pory nigdy tak nie robił na kursie. Przyczyna? Oczywiście Agnieszka. Jej widok i bliskość wyzwalały w nim kreatywność i niesamowitą energię.

Takich sytuacji jest sporo. To często wykładowca, który zaczyna prowadzić lekcje z niespotykanym dotąd polotem i zapałem. To osoby, które uprawiają sport i gdy stanie obok ta kobieta co trzeba –to potrafią zaskoczyć nawet samych siebie. To również  na co dzień bardzo poważny i spokojny mężczyzna w pracy, który nagle zaczyna żartować wprawiając w osłupienie współpracowników.

Zawsze tutaj wyzwala się kreatywność, pojawiają się nowe pomysły, wzrasta energia życiowa. I to czasami do tego stopnia, że nawet sami siebie nie poznajemy 🙂

3kil3 kielichów zawsze jest żywiołowa, spontaniczna, naładowana emocjami. Często wskazuje na zauroczenie jakąś osobą. Bardzo pragniesz jej towarzystwa, rozmów z nią, wspólnego spędzania czasu. Bo świetnie się z nią czujesz, ma na ciebie dobry wpływ, sprawia, że widząc tę osobę cieszysz się i życie wydaje ci się piękniejsze. Może to być osoba z którą masz wspólne zainteresowania, z którą odbierasz na „tych samych falach” i możecie tak razem „płynąć” bez końca. Zaczynacie rozmawiać, albo coś wspólnie robić, myślisz, że minęło pół godziny, a okazuje się, że to 4 godziny, albo lepiej.

3 kielichów pracy

Może oznaczać zafascynowanie nowym projektem, euforię. Wkładasz w pracę całą swoją energię i jesteś naprawdę podekscytowana.

Może tez oznaczać, że nie przepracujesz się za bardzo. Możliwe, że nie będziesz miała zadań, zleceń, a możliwe, że będziesz się po prostu lenić, rozmawiając ze współpracownikami, albo w Internecie.

3 Kielichów może też oznaczać harmonijne relacje w pracy. Lubisz swoją pracę, dobrze się w niej czujesz. Odpowiada ci, szczególnie pod względem sympatycznej atmosfery.

W finansach pozytywnie. Będziesz miała wystarczające kwoty na życie przyjemne, bez zamartwiania się o aspekty materialne.

Okoliczności

3 kielichów często wypada na jakąś imprezę. Wówczas oznacza, że będziesz się dobrze bawić, a impreza będzie udana i sprawi ci wielką przyjemność. 3 kielichów to przede wszystkim taniec, ale również muzyka.

Poruszenie serca

3 kielichów to pragnienia i tęsknoty serca, których nie możesz całkowicie zaspokoić.  W 3 kielichów często znasz już taką osobę, która poruszyła Twoje serce, ale nie tworzycie  formalnego związku. Cieszycie się swoim widokiem, rozmowami i  bardzo ich potrzebujecie.

W tej karcie nie ma jednak bólu i cierpienia wynikających z braków, czyli z niemożności całkowitego zaspokojenia marzeń, potrzeb, oczekiwań.  Nawet jeśli odczuwasz ten brak i pragniesz czegoś więcej- to nie cierpisz. Potrafisz się cieszyć tym co masz, mając nadzieję na dalszy rozwój relacji.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

 1. Od dawna czytam to co piszesz, nikt tak dobrze nie interpretuje kart jak Ty Moja Droga. Nikt.
  Wczoraj na pytanie co on do mnie czuje wyszła mi karta 3 kielichów kompletnie jej nie rozumiałam tak często piszą, ze to ktoś trzeci. I znalazłam Twój opis karty.
  Dziś przyszło samo dokładnie z Twoim opisem fakt był na ognisku, nad rzeką w towarzystwie a gdy przyszedł do domu dedykował mi tą piosenkę z tekstem o natchnieniu :
  Spacerowałem po parku poszukując natchnienia
  Gdy usłyszałem szept spryskiwaczy,
  Migoczących w mgiełce letnich trawników.
  Wtedy usłyszałem śpiew dzieci,
  Które biegały przez tęcze.
  Śpiewały piosenkę dla ciebie.
  Tak, to mogła być piosenka dla ciebie,
  Właśnie ta, którą chciałem napisać dla ciebie, tobie, ty…

  Lawendowy błękit, luli-luli, lawendowa zieleń
  Jeśli to ja jestem Królem, luli-luli,
  Ty będziesz Królową.
  Grosik za twe myśli kochana,
  Grosik za twe myśli kochana,
  Wszystko za twoją miłość. Oddam wszystko za twoją miłość.

  Lawendowa naiwność, luli-luli, lawendowy smutek
  Jeśli mnie kochasz, luli-luli, ja będę kochał ciebie.
  Grosik za twe myśli kochana,
  Grosik za twe myśli kochana,
  Wszystko za twoją miłość. Wszystko za twoją miłość.

  Lawendowe marzenia, luli-luli, lawendowa prawda,
  Jeśli za mną tęsknisz – luli-luli – ja za tobą tęskniłem
  Grosik za twe myśli kochana.
  Grosik za twe myśli kochana,
  Wszystko za twoją miłość. Wszystko za twoją miłość.
  Za twoją miłość. Za twą miłość. Za twą miłość…

  Oh, Muszę odnaleźć drogę powrotną do ciebie
  Znaleźć swoją drogę z powrotem do ciebie
  Po twoją miłość, po twą miłość, po twą miłość…

  Zawsze spaceruję po parku
  Zawsze marzę o [tej] iskrze
  Od ciebie…

  dziękuje, ze się dzielisz swoją wiedzą jest naprawdę ogromna. Jesteś dla mnie najlepsza 🙂
  Pozdrawiam.

 2. Magdaleno, dziękuję bardzo. Spytałaś się co On czuje, a jako odpowiedź dostałaś 3 Kielichów. Skoro nie rozumiemy, albo nie dowierzamy, a mamy wiedzieć- to dostajemy takie odpowiedzi, żebyśmy zrozumieli (w formie listów, piosenek, wierszy).

  I Ty dostałaś taką odpowiedź, napisał dla Ciebie piosenkę 😀 Jest taka przepełniona uczuciami, radością i czułością. Pięknie być dla kogoś natchnieniem i pięknie kiedy miłość jest inspiracją i „uskrzydla”. Bardzo dziękuję, że się tym podzieliłaś.

 3. Witam, często korzystam z tej stronki i jestem bardzo zawsze pozytywnie zaskoczona jak Pani trafnie opisuje znaczenie kart. Moją sytuacja uczuciowa to 3 kielichów,zakochanie tesknota ale nie rozpacz, piękna karta

 4. Jak mam rozumiec taki uklad kart na pytanie jak uloza sie moje losy w sprawch uczuciowych… As Monet 3kielichy i 9pucharow?

 5. Witam. Dziekuje za te strone 🙂 Duzo mi pomaga, zaczelam swoja przygode z tarotem 2 lata temu. Wtedy spotykalam sie z pewnym mezyczyzna, ktoremu ufalam (a ciezko z tym zaufaniem do mezczyzn w moim przypadku!). Podczas jednego z pierwszych (w moim zyciu ) rozdan zapytalam o moja relacje z nim. Wypadla wtedy 3 Kielichow w ”uczuciach” i wtedy pierwszy raz widzialam Pani komentarz odnosnie 'trojkata’ . Pierwsza mysl – ”ehhh, nie, to nie o nas!” Po krotkim czasie okazalo sie, ze on byl juz w zwiazku od kilku lat z inna kobieta i faktycznie byl to trojkat! Gdyby nie to rozdanie, pewnie ta irracjoinalna sytuacja trwalaby dluzej.

  1. Witam bardzo proszę o interpretację…zapytałam się czy myśli o mnie w wolnym czasie i wyszła karta swiat odwrócone 3 kielichow i krolowa pentakli. Co to może oznaczać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *