Kamertony czyli uzdrawianie dźwiękiem

Kamerton terapeutyczny to instrument przypominający widelec, ale wytwarzający dźwięk, który porusza energię w naszych ciałach fizycznych i subtelnych. Wyzwala to proces samouzdrawiania, nie tylko typowo leczniczy dla ciała, ale również terapeutyczny dla naszej psychiki.

Jak działa kamerton

Obsługa kamertonów jest bardzo prosta, przynajmniej od strony technicznej. Uderzony kamerton wydaje  odgłos. Wydobywa się z niego fala dźwiękowa, która powoli przenika nasze ciało energetyczne, a potem fizyczne. Wchodzi z nimi w reakcje, które możemy głęboko odczuć, a potem obserwowac proces samouzdrawiania.

Jaki kamerton na początek

Na rynku mamy mnóstwo kamertonów. Wystarczy wymienić takie zestawy jak: organowe, planetarne, minerałów, czakralne, Solfeggio, Anielskie, mineralne.

Czy trzeba kupić cały zestaw, żeby zacząć samouzdrawianie tym instrumentem? Niekoniecznie. Wystarczy jeden, albo zestaw podstawowy, aby odczuć ich pozytywne działanie. Skuteczna terapia nie zależy bowiem od ilości kamertonów, ale od umiejętności w ich użyciu.

Terapeuci dźwiękiem polecają rozpoczęcie swojej przygody od kamertonów OM (136,1 Hz) oraz Słońce, które nas wyciszają i uziemiają. Kamertony bardzo wysoko wibrujące mogą nas rozdrażnić i rozbudzić bolesne emocje.


Z czym łączyć terapię kamertonem

Oczywiście można stosować wyłącznie terapię kamertonami. Jednak często łączy się ją z innymi formami uzdrawiania, co wzmacnia ich działanie. Należą do nich : fizjoterapia, bioenergoterapia, litoterapia czy aromaterapia.

Pozytywnych aspektów terapii kamertonami jest wiele, a do najważniejszych zaliczymy: lepsze samopoczucie, wzmocnienie odporności, odstresowanie, oczyszczenie w każdym aspekcie (szczególnie czakr), redukcja zmarszczek. Wspomaga też leczenie przy wielu chorobach, do których zaliczymy między innymi: zanikanie guzów i torbieli, nerki, woreczek żółciowy, depresja, stwardnienie rozsiane i wiele innych.

Zabiegi kamertonami

Są bardzo relaksujące, możesz spokojnie leżeć, zamknąć oczy, podczas gdy terapeuta prowadzi sesje uzdrawiania. Możesz się wyciszyć, a nawet zasnąć, albo przeciwnie, twoje ciało może wpaść w wibracje przypominające lekkie drgania. Czasami po jednej sesji widać już poprawę samopoczucia, stanu zdrowia. Uwalniają się blokady, co sprawia, że nasza energetyka również się zmienia. Niekiedy możemy odczuwać bóle w miejscach poszczególnych czakr, np. serca. Jednak są one krótkotrwałe i pokazują tylko, że dane miejsce się uzdrawia.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *