Czy można wyrzucić karty tarota

Może kupiłaś kiedyś karty tarota, ponieważ chciałaś zostać wróżką? Poznawanie przyszłości jest fascynujące. Jednak zapał magicznie się ulotnił, Ty wróżyć nie zaczęłaś, ale karty tarota zostały. Chciałabyś się ich pozbyć. A może twoje karty są już niebywale zniszczone, bo je na przykład zalałaś kawą i nie można ich już w żaden sposób ocalić?
Ale magicznych rzeczy nie można sobie tak po prostu wywalić do śmietnika!

Więcej „Czy można wyrzucić karty tarota”

Jak oczyścić się z negatywnej energii

Zła energia to nagromadzone negatywne emocje w naszym ciele i aurze. Mogą one pochodzić z otoczenia, od innych ludzi, ale również od przedmiotów i nas samych. Złoszcząc się, nienawidząc, obrażając, życząc komuś źle, samoczynnie wytarzamy negatywną energię. Oblepia nas ona tworząc różne ciemne zanieczyszczenia i blokady energetyczne, które powodują zastój energii.

Więcej „Jak oczyścić się z negatywnej energii”

Malachit-miłość i spokój

Malachit emanuje bardzo silną, kojącą i łagodną energią. Doskonale nadaje się do rytuałów na miłość i wyciszenie. Silnie powiązany ze światem roślin i zwierząt, harmonizuje z naturą, jego żywiołem jest ziemia, a planetą Wenus.
Występuje w różnych kolorach, jednak bezsprzecznie najbardziej popularną odmianą są malachity w kolorze głębokiej zieleni.

Więcej „Malachit-miłość i spokój”