Talizman i amulet

Ludzie zawsze wierzyli, że niektóre przedmioty przynoszą pecha, a inne szczęście. Na pewno znasz takie osoby, które noszą swoje ulubione talizmany, bez których nie pójdą na ważną rozmowę, czy egzamin. Wierzą one, że je chronią i przynoszą szczęście.
Zwykle konkretny talizman koncentruje się na pomocy i powodzeniu w jednym obszarze życia. Dlatego mamy talizman na szczęście, talizman zdrowia, na finanse, na miłość.

Więcej „Talizman i amulet”

Kamień na egzamin

Stres przed egzaminem, zwłaszcza w jego trakcie, wcale nie pomaga! Nawet jeżeli dużo się uczyłeś, to w finałowym momencie nerwy wpływają  niekorzystnie a pustka w głowie zniweczy szansę na sukces.

Magię i jej dobroczynne działanie możemy stosować w wielu aspektach życia. Począwszy od najpopularniejszej magii miłości, zdrowia, poprzez taką, która pomoże nam w zdaniu egzaminów. Nie zaszkodzi w tym ważnym momencie wspomóc się kamieniem.

Więcej „Kamień na egzamin”

Kolory i ich energie

Każdy z nas ma swoje upodobania do konkretnych kolorów. Koloroterapia jest jedną z niekonwencjonalnych metod leczenia. Sami w bardzo prosty sposób możemy sobie pomóc ubierając się ze świadomością jak działa każdy kolor. Przykładowo czarny strój sprawi, że będziemy chłonąć energie z otoczenia, natomiast biały idealnie ją odbije. Dlatego jogini chętnie ubierają się w biel, która podnosi energię.

Więcej „Kolory i ich energie”

Magia biżuterii

Istnieją przedmioty o określonych magicznych właściwościach. Powiązane są z symbolami i posiadają ściśle wyznaczone kształty. Takie połączenie sprawia, że zyskują potężne magiczne atrybuty. Chętnie nosimy biżuterię, kierując się tylko tym, czy nam się podoba, czy nie, nie zastanawiając się czy określony kształt pierścienia, czy wisiorka działa magicznie. Warto wiedzieć, że tutaj też nie ma przypadków. Pomijając materiał z jakiego wykonany jest przedmiot, po rodzaj i kształt kamienia, czy wzory na przedmiocie- wszystkie te składniki niosą określoną energię. Warto wybierać, używać i nosić je świadomie.

Więcej „Magia biżuterii”