Jak określić czas w Tarocie. Astrologia

Określenie czasu w kartach Tarota nie jest prostą sprawą. Jednak wiele osób chce wiedzieć nie tylko co się wydarzy, lecz również kiedy to się stanie. O ile dość proste wydaje się określenie pory roku, to podanie dokładnej daty jest wręcz niemożliwe. Istnieje wiele metod służących do sprecyzowania wydarzeń. Najlepiej wypracować swoją technikę.

Więcej „Jak określić czas w Tarocie. Astrologia”

Tarot w pytaniach o miłość

Relacje miłosne to najpopularniejszy temat w pytaniach do wróżki. Tarot doskonale nadaje się do analizowania, czy przepowiadania miłości. Nie ma tutaj znaczenia wiek klientów, ponieważ problemy miłosne dotyczą osób młodszych i starszych. Może tylko specyfika pytań jest nieco inna.

Jeżeli samodzielnie próbujemy sobie powróżyć, to na początku może być ciężko sformułować odpowiednie pytania do tarota. Źle zadane pytania utrudniają, a czasami wręcz uniemożliwiają dobry odczyt z kart.

Z pomocą mogą przyjść tutaj gotowe, konkretne pytania, wśród których na pewno odnajdziesz „swoje”, które w danej chwili z tobą rezonują i pozwolą znaleźć odpowiedź na twoje problemy.

Więcej „Tarot w pytaniach o miłość”

Czy będziemy razem-rozkład tarota

Kasia nie miała szczęścia do związków. Owszem, spotykała sporo mężczyzn, jednak albo nie byli nią poważnie zainteresowani, ale zwykle to ona nie była zainteresowana nimi. Dlatego gdy pojawił się Marcin, który bardzo się jej spodobał, Kasia zaczęła mieć nadzieję, że znajomość przerodzi się w coś więcej. Nie znała go dobrze, bo spotkali się tylko dwa razy. Jednak chciałby już wiedzieć czy ta znajomość przerodzi się w coś poważnego. Zadała pytanie kartom tarota: czy będziemy razem w poważnej relacji (związku).

Więcej „Czy będziemy razem-rozkład tarota”

Uwaga, czy to trójkąt? Tarotowe trójki w pytaniach o zdradę i wierność

3 buław, 3 monet i 3 pucharów uważane są za całkiem szczęśliwe karty. W przeciwieństwie do 3 mieczy. Każda z nich odnosi się do innej sfery: 3 buław do działania, 3 pucharów do uczuć, 3 monet do materii, a 3 mieczy do umysłu.  Rozpatrzmy je jednak w odniesieniu do pytań:

— czy on/ona mnie zdradza?

— czy on/ona jest mi wierny?

Więcej „Uwaga, czy to trójkąt? Tarotowe trójki w pytaniach o zdradę i wierność”

Król buław – energia karty

Jeżeli poczujesz energię karty, to znając podstawowe jej znaczenie, zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie. Wyobraź sobie, że król buław to energia ognia.

Ogień daje ciepło, ale może spalić. Przyciąga uwagę, ale szybko można mieć go dosyć (co za dużo, to niezdrowo). Gasi go woda i ziemia. A powietrze roznieca. Ogień trudno poskromić. Może spowodować pożar.

Więcej „Król buław – energia karty”