Czy będziemy razem-rozkład tarota

Kasia nie miała szczęścia do związków. Owszem, spotykała sporo mężczyzn, jednak albo nie byli nią poważnie zainteresowani, ale zwykle to ona nie była zainteresowana nimi. Dlatego gdy pojawił się Marcin, który bardzo się jej spodobał, Kasia zaczęła mieć nadzieję, że znajomość przerodzi się w coś więcej. Nie znała go dobrze, bo spotkali się tylko dwa razy. Jednak chciałby już wiedzieć czy ta znajomość przerodzi się w coś poważnego. Zadała pytanie kartom tarota: czy będziemy razem w poważnej relacji (związku).

A tak wyglądał rozkład z kart tarota:

  1. Co on wnosi w tę relację? Księżyc wskazuje, że daje jej przede wszystkim marzenia o nim i wzbudza w niej silne emocje. Z odległości. On może snuć barwne opowieści, które jej się podobają, ale niekoniecznie są realne. Są po prostu tym o czym ona marzy. Księżyc może pokazywać, że on jest doskonałym manipulatorem! Księżyc to ogromna niepewność. I ona dominuje na razie całą w całej relacji. Ona nie ma pojęcia czego może się po nim spodziewać.
  2. Czego ona od niego oczekuje? Ona oczekuje, żeby on był przy niej. Realnie. Chciałaby wiedzieć i czuć, że jest ważną kobietą w jego życiu. Chciałaby, żeby ona był bardziej konkretny i sprecyzował co myśli i czuje.
  3. Jaka jest jego sytuacja uczuciowa, partnerska. 4 kielichów. Nie jest to karta ewidentnie określająca czy on jest w jakimś związku czy nie. Jeżeli byłby teraz w związku, to jest nim ewidentnie znudzony i rozczarowany. Nie jest z niego zadowolony i chce zmiany. Jeżeli jest sam, to 4 kielichów oznacza, że pogrążony jest we wspomnieniach i nie potrafi na razie aktywnie wejść w nową relację.
  4. Czy jest nią zainteresowany? Świat. Świat ma cztery kierunki, trzy z nich są pozytywne, jeden nie. Dlatego patrzymy jakie karty są obok. Tutaj mamy kartę względnie pozytywną- Umiarkowanie i wynik Giermek Monet. Nie ma karty o wydźwięku negatywnym (np. niektóre miecze). Dlatego karta Świat pokazuje tutaj, że on chciałby ‘rozszerzyć” ich znajomość o nowe aspekty, nowe doświadczenia.
  5. Co będzie jeśli ona wykona pierwszy krok? Rydwan. Poczuje nacisk z jej strony. Jego reakcja będzie gwałtowna, prawdopodobnie ucieknie.
  6. Jak on będzie się zachowywał? Umiarkowanie. Cóż, nazwa karty mówi wszystko. W najbliższym czasie ona nie ma co liczyć na zrywy uczuciowe z jego strony. On będzie zachowywał się po prostu …. Umiarkowanie.
  7. Jak ona będzie się zachowywała? Królowa Kielichów. Ona będzie coraz bardziej nim zauroczona i wręcz zaślepiona. Nie będzie w stanie realnie dostrzegać sytuacji. W połączeniu z kartą na pozycji 1- Księżyc, która mówi o tym co ona wnosi w relację- może to oznaczać, że ona bezkrytycznie uwierzy mu we wszystko, co będzie mówić.
  8. Co z tego wyniknie? Giermek Monet. Karta mówiąca o wyniku jest kartą istotną w rozkładzie. On będzie działał rozważnie, przemyślanie i pomału będzie dążył do tego co chce. Tzw. relacja bez zobowiązań. Nie ma tutaj szybkiego wyjaśnienia sytuacji, jednak karta nie rokuje źle na początek relacji, która ma szansę z czasem się rozwinąć i  być dość stabilna.

 

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *