Anioły. Jak z nimi rozmawiać

Anioły to energie, które mają bardzo wysokie wibracje. Dlatego mało kto może je zobaczyć, czy nawet poczuć. Jak więc rozmawiać z takimi istotami?

Rozmowa z aniołami wymaga od nas przede wszystkim dużej wiary. W to, że nie słysząc odpowiedzi, nie widząc ich, wierzysz, że one cię słuchają i pomagają. Rozmowa przypomina więc monolog wypełniony nadzieją.

Prosząc anioły o pomoc musisz wiedzieć, że Twoje intencje powinny być czyste. Nie możesz pragnąć czyjejś krzywdy. Anioły są czystym światłem i nie angażują się w negatywne działania.

Każdy może przywołać anioła. Nie trzeba do tego żadnych kursów, czy specjalnych uzdolnień. Wystarczy, że przywołasz imię wybranego anioła.

Jak kontaktować się z aniołami

Istnieje kilka metod. Wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada, albo najlepiej wypróbuj wszystkie, żeby znaleźć najlepszą dla siebie metodę kontaktu z aniołami.

Rytuał anielski

Podobnie jak inne rytuały wymaga „oprawy”. Czyli skupienia, często świecy, czy innych rekwizytów, które mają pomóc przywołać anioła. Mamy rytuały anielskie ochronne, rytuały mające pomóc w leczeniu, czy wsparciu w różnych aspektach życia. Bowiem anioły możesz prosić o wszystko, co dobre dla ciebie i innych ludzi.

Medytacja z aniołami

Wymaga pewnej wprawy, ponieważ należy wyciszyć umysł i wejść w inny stan świadomości. Jednak jeżeli ci się uda, to możesz poczuć, a nawet zobaczyć anioły i je usłyszeć. Czasami są to lekkie podmuchy przypominające wiatr, czasami ciepło, nieraz czuć delikatne dotyki na ciele. Rzadko zdarza się zobaczyć anioła tak jak to widzimy na obrazkach. Mogą one wprawdzie przybrać każdą postać jaką zechcą, ale najczęściej są to energie przypominające kule czy „plamy”  w pięknych kolorach.  W internecie możesz znaleźć różne gotowe medytacje z aniołami, które ją ułatwiają.

Modlitwa

Jest to najbardziej nam znany i bliski sposób porozumiewania się z aniołami.  Istnieją gotowe teksty, jednak najważniejsze jest mówienie modlitwy „od serca”. Samo przeczytanie tekstu niewiele tutaj pomoże.

Przywołanie anioła

To nic innego jak wzmocniona modlitwa. Istnieją specjalnie formuły, które poprzez co najmniej trzykrotne wymawianie, sprawiają, że możesz przywołać anioła.

Karty anielskie

To najbardziej realny sposób komunikacji z aniołami. Dlaczego? Bo odpowiedź dostajesz zapisaną na karcie. Interpretacja może nastręczać nieco trudności tym którzy nie mają wprawy z kartami. Jednak cierpliwość i skupienie potrafią zdziałać tutaj cuda.

O co można prosić anioły?

Najczęściej prosimy anioły o wsparcie w miłości, o ochronę, o zdrowie. Aniołem, który najbardziej ochroni nas przed złem, czy atakami, jest Archanioł Michał. Istnieją gotowe modlitwy, jednak możesz go prosić o ochronę własnymi słowami.

Anioł Stróż. Zna go każde dziecko. Podobnie jak modlitwę do niego. Jego zadaniem jest ochrona. Warto prosić go o pomoc, która pojawia się w naszym życiu, gdy jakaś sprawa poszła nam nadzwyczaj dobrze, gdy mówimy „ale miałem szczęście”.

Archanioł Gabriel. Jego kolorem promienia jest czysta biel. Jeżeli czujesz się zagubiona, czy po prostu przeżywasz nieszczęśliwą miłość, to zwróć się o pomoc do Archanioła Gabriela.

O pomoc w sprawach zdrowotnych prosimy Archanioła Rafała,  Jego szmaragdowe promienie potrafią leczyć dolegliwości fizyczne, psychiczne oraz duchowe.

Pamiętaj, żeby zawsze podziękować aniołom za otrzymaną pomoc.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *