Magiczny tatuaż

Też macie wrażenie, że coraz więcej ludzi decyduje się na tatuaże? Bez wątpienia tatuaże są modne. Jednak wybieraj rozsądnie. Magiczny tatuaż powinien polepszyć twoje życie, a czasami kończy się wielkim bałaganem.

Magiczne tatuaże stają się coraz bardziej popularne. Znaki OM, kwiaty lotosu, łapacze snów pentagramy, i oczywiście znaki runiczne. Każdy z tych symboli ma swoje specyficzne znaczenie w  świecie fizycznym i duchowym.

Magiczny tatuaż to nie tylko ozdoba

Tatuaż magiczny pełni pewną funkcję. Owszem jest ozdobą, ale nadrzędną rolę mają jego siły magiczne. Określone symbole mogą chronić, wzmacniać zdrowie, aktywować intuicję, kreatywność, podnosić energię witalną, przynosić szczęście w miłości, czy pomagać osiągnąć spokój i harmonię.

Tatuaż na ciele wzmaga siłę magicznego symbolu

Magiczne znaki emanują określoną energią, tym samym mając wpływ na rzeczywistość działając zarówno w świecie fizycznym jak i duchowym

Wiedząc że magiczny tatuaż jest symbolem graficznym, który niesie określoną energię, warto przetestować działanie określonego znaku robiąc sobie tatuaż na próbę (tymczasowy na rok, czy choćby henną na miesiąc) i sprawdzić co się będzie działo w nas i wokół nas. Przetestować magiczny znak w różnych miejscach na ciele, poobserwować różnice w działaniu.

Magiczne działanie wybranych tatuaży

Znak OM to symbol, który łączy fizyczność i duchowość i potwierdza naszą jedność ze wszechświatem. Kotwice  są symbolem bezpieczeństwa i nadziei, symbolizują pośrednictwo pomiędzy światami.

Wytatuowanie imienia to zacieśnienie więzów z daną osobą (także bóstwem). Z dzieckiem będziemy związani zawsze, ale ukochany może przestać być miłością naszego życia.

Znaczenie świec jest szerokie, zależne od koloru. Białe i srebrne oczyszczą naszą aurę, czerwone dodadzą energii. Rozwój duchowy będą symbolizowały wszelkie tatuaże z aniołami, znakiem OM, skrzydła, wróżki. Pentagram wzmocni wszelkie magiczne siły oraz działa ochronnie na wszystkich poziomach. Uniwersalnym symbolem ochrony przed wszelkimi złymi siłami  jest również  łapacz snów. Mandale mają okrągłe kształty, Symbolizują harmonię i będą ją wnosić  w twoje życie.

Czaszki to bardzo popularny motyw. Jednak związany z motywem śmierci, której lepiej celowo nie zapraszać do naszego życia.  Diabły to symbol wszelkiego zła. Tatuując  je przywołujesz je do swego świata.  Podobnie kości, rogi. Niebezpieczne mogą okazać się również   niezrozumiałe hieroglify i napisy w językach, których nie znasz.

Czy tatuaż runiczny to dobry pomysł?

Runy to alfabet, którego używano do pisania. Ma jednak również znaczenie magiczne, runy służą do wróżenia oraz do magii. Można napisać runami zwykły wyraz i magia nie zostanie aktywowania. Jednak ze skryptami, bindrunami należy już się zastanowić. Potrafią nieźle namieszać w życiu, działając wprawdzie  zgodnie ze swoim znaczeniem, ale niekoniecznie w takim kierunku w jakim byśmy chcieli.

W jakim miejscu na ciele magiczny tatuaż

Rodzaj magicznego znaku jest istotny, jednak równie ważne jest miejsce w jakim go zamieścisz.

Symbole określające duszę, serce, duchowość, wszechświat czy związane z górnymi czakrami nie są umieszczane od pasa w dół.

Symbole związane z twórczością i kreatywnością najlepiej umieszczać w okolicy karku przy szyi, żebra czy klatki piersiowej.

Nogi i stopy to miejsca związane z dolnymi czakrami, czyli stabilizacją, i tam najlepiej tatuować magiczne symbole mające zapewnić nam dobrobyt czy sukces materialny.

Aktywowanie magicznego tatuażu

Chcesz magiczny tatuaż, pamiętaj o tym:

  1. Dobrze się zastanów, poczytaj ile się da o określonym symbolu magicznym. I niech to nie będzie jeden dzień, a przemyślana decyzja.
  2. Jeśli jesteś pewny, że chcesz magiczny tatuaż, to pamiętaj, że w magii najważniejsza jest intencja. Dlatego już w domu sprecyzuj określony cel. Np. Chcę, żeby ten tatuaż wzmocnił moją odwagę. Wyryj na białej świecy swój tatuaż (może być symbolicznie), zapal świecę z intencją. Podczas tatuowania cały czas myśl o swoim celu i wizualizuj sobie same dobre rzeczy z nim związane.   Macie jakieś magiczne tatuaże?  Pochwalcie się jak u Was działają.
Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *