Jak zmarli szukają z nami kontaktu

Zwykle nie myślimy o śmierci.  Jakieś pytania pojawiają się zwykle wtedy, gdy odchodzi bliska nam osoba. Najczęściej zastanawiamy się czy istnieje życie po śmierci, a może śmierć to koniec wszystkiego? Czy bliski nas widzi, słyszy, czy odszedł gdzieś dalej, a jeśli tak- to gdzie? Czy jest szczęśliwy, jak się czuje?

Czasami osoby, które nigdy nie słyszały i nie widziały rzeczy nadprzyrodzonych, dostają wyraźne znaki, że ktoś (coś) szuka z nimi kontaktu z „zaświatów’. Na początku nie mogą w to uwierzyć. Zadają pytania: czy to możliwe, że on (ona) są w domu ? Czy zmarły chce mi coś przekazać i czy szuka kontaktu ze mną? Co mam teraz zrobić? Jak mogę pomóc zmarłej osobie?

Więcej „Jak zmarli szukają z nami kontaktu”

Ziołowe kadzidła. Zrób je samodzielnie

Po co ty zbierasz te zioła? – To pytanie słyszę najczęściej. – Przecież możesz je kupić w sklepie.

Owszem, mogę. I czasami kupuję. I robię też z nich  napary, czy dodaję do potraw. Jednak zioła i kwiaty służą mi głównie do robienia ziołowych kadzideł oraz kadzideł sypkich (do kadzielnicy).

Dzisiaj wybrałam się „na zioła”. Zaopatrzona w koszyk i sekator. Niestety, mieszkam w dużym mieście, więc nie jest tu o nie  łatwo. Trzeba się trochę nachodzić, żeby znaleźć dobre miejsce. Ale warto. Własnoręcznie zbierane zioła mają naprawdę wielką moc. I samo ich zrywanie niesamowicie relaksuje.

Więcej „Ziołowe kadzidła. Zrób je samodzielnie”

Karty anielskie. Jak z nich wróżyć

Nie do każdego przemawiają Karty Tarota. Jeżeli jednak chcesz wróżyć, a Tarot wydaje ci się niebezpieczny, czy po prostu go nie czujesz, możesz spróbować Kart Anielskich. Wiele osób zaczyna od nich swoją przygodę z wróżeniem. Anioły są czystym dobrem, a Karty Anielskie emanują łagodniejszą energią, której nie sposób się wystraszyć.

Więcej „Karty anielskie. Jak z nich wróżyć”

Oczyszczanie aury- po co i jak oczyszczać

Nie myć się, brzydko pachnieć, mieć brudne ciała, włosy…  Nie prać ubrań. Łatwo sobie wyobrazić jakbyśmy wyglądali i jaki „zapach” by nas otaczał, gdybyśmy dłuższy czas nie myli się. A dlaczego tak trudno wyobrazić sobie, że nasza aura (czyli pole energetyczne), które nas otacza również ulega zabrudzeniom i tak samo należy dbać o jej higienę?

Więcej „Oczyszczanie aury- po co i jak oczyszczać”

Co można odczytać ze świeczki

Wybierasz świecę w odpowiednim kolorze. Puszczasz intencję. Obserwujesz palenie się świecy. Płomień i jego: wielkość, kolor, intensywność, kierunek.  Możesz wiele wyczytać ze sposobu w jaki to robi.  To, czy proces będzie przebiegał wolno, szybko, spokojnie, czy może pojawią się przeszkody. Wywnioskujesz również czy twoje życzenie  w ogóle się spełni, czy może rytuał należy powtórzyć.

Więcej „Co można odczytać ze świeczki”