Kto odezwie się pierwszy. Rozkład Tarota

Może się wydawać, że to staroświecki problem. Dzisiaj podobno dziewczyny podrywają pierwsze, odzywają się kiedy chcą i nie patrzą na to, żeby czekać aż on łaskawie napisze. No chyba, że…


Sytuacja dzieje się po kłótni, ona nie chce odezwać się pierwsza. Z różnych przyczyn. Może dlatego, że jest uparta jak wół i nie chce pokazać słabości. A może to kwestia tego, że chce sprawdzić czy jemu zależy na tej relacji. W zasadzie to tutaj nieważne. Istotne jest, że ona chce wybadać, czy on się do niej odezwie. Oczywiście jako ten pierwszy.

Sytuacja jest taka

Magda pokłóciła się z Leszkiem. Nie pierwszy raz, ale po raz pierwszy padły słowa o tym, że może trzeba się rozstać. Dosyć niejednoznaczne więc w zasadzie nie wiadomo. Po czym nastapiła 3 dniowa cisza. Magda nie chce się odezwać, bo uważa, że miała rację. Leszek milczy jak grób.

Zadajemy więc kartom tarota pytanie:

kto się odezwie pierwszy?

Z talii tarota wybieramy tylko dwie karty. Z lewej strony to TY, z prawej ON
I je sobie porównujemy.

 

Magda: diabeł
Leszek: giermek buław

Giermek buław to osoba w gorącej wodzie kąpana, nie wytrzyma za długo. A Diabeł potrafi się zawziąć jak nikt, nie ustąpi, przewiduje i knuje. W tym układzie Leszek skontaktuje się pierwszy.
PS i Tak też było. Napisał do niej skruszony po 3 dniach!

Sytuacja druga

Sylwia spotkała się z Jarkiem z 8 razy. Potem on zamilkł, nie odpowiedział na jej wiadomości. W zasadzie na jedną, bo więcej nie napisała. I tak minęły dwa miesiące. A Sylwia nadal myśli o Jarku. Czasami ma ochotę napisać, jednak wie, że gdyby on chciał, to by się odezwał. Ma nadzieję, że on jednak kiedyś napisze. Kto tym razem odezwie się pierwszy?

Sylwia: 7 buław
Jarek: Kapłanka

Sylwia toczy wewnętrzną walkę, i jeszcze to potrwa. Jarek w karcie kapłanki widocznie oddalony, w swoim świecie, unikający kontaktu. Tutaj nikt za prędko się nie odezwie pierwszy. Bardzo  możliwe, że żaden z nich. Ale jeżeli już, to na pewno będzie to Sylwia.  W tym rozkładzie Karta kapłanki była tak wymowna, że w rozkładzie należało uwzględnić znaczenie kart.

jak interpretować karty

Na co patrzymy w tym mini rozkładzie, w którym pytamy: „kto odezwie się pierwszy”. Jeśli chodzi o kontakt to:

  • pierwszeństwo mają wszelkie miecze (to nawet poczatkujący tarociści wiedzą),
  • a jeśli mieczy nie ma? Wtedy patrzymy na znaczenie kart, jak to miało miejsce w naszych rozkładach,
  • ostatecznie, jeśli dalej nie mamy pojęcia, to ustalamy, która karta jest „mocniejsza”. Przy czym ta „mocniejsza”  reprezentuje osobę, która wytrwa w milczeniu. Przykładowo to rycerz będzie mocniejszy od giermka, a król od królowej, piątka od trójki itd.
Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *