Kapłanka. Kobieta zagadka

Kapłanka: tajemnicza i skryta- nie pokaże siebie, zanim nie zaufa. Wydaje się opanowana, nawet obojętna. Naprawdę jest taka niedostępna?

Wcale nie. Opanowanie i chłód wynikają z tego, że nie lubi od razu pokazywać jaka jest, lubi stać z boku, być obserwatorem. Nie zapytana– raczej nie będzie wygłaszała swoich opinii. Ma swój świat, w którym tworzy własne wartości i przekonania. Gdy się do niej zbliżysz- zauważysz, że jest wrażliwa, inteligentna i przyjacielska.

Inna sprawa, że chociaż ma sporą wiedzę- to niechętnie się nią dzieli. Ponieważ Kapłanka ma bogate życie wewnętrzne- często podchodzi uczuciowo do życia. Jednak emocje nie wypływają na zewnątrz, ale skrywa je w sobie. Potrafi bacznie obserwować otoczenie i wyciągać wnioski. Rzadko przy tym jednoznacznie ocenia, bowiem dostrzega wiele odcieni w danej osobie, czy sytuacji. Często interesuje się ezoteryką. Na karcie jej atrybutem jest szklana kula, a ona sama patrzy w górę jakby odczytywała tam przyszłość.

jak ją poznasz?

Spokojna, sprawia wrażenie cichej i nieśmiałej. Badawcze spojrzenie. Zazwyczaj duże oczy, często szare, albo niebieskie. Smutne. Włosy najczęściej długie i rozpuszczone, przeważnie ciemne. Ubrana w zwiewne ciuszki.

seksualność. Wabienie i uciekanie

Nie emanuje odważną seksualnością. Jeśli uwodzi to skrycie, przyciągając mężczyzn, którzy chcieliby ją poznać. Lubi wprawdzie delikatnie flirtować, ale wyłącznie jeśli mężczyzna jest nią zainteresowany. W innym wypadku bardzo szybko się wycofa, a praktycznie nawet nie podejmie żadnej gry. Kapłance nie przeszkadza samotność. Dlatego nie szuka „na siłę” miłości i nie zwiąże się z kimś kto nie odpowiada jej w 100% tylko dlatego, żeby nie być sama.

Jeśli będziesz zbyt natarczywy– ucieknie. Trzeba z nią postępować z wyczuciem. Możesz nie mówić wprost- ona zrozumie, bo potrafi odbierać drobne sygnały i gesty. Jeśli nie chce podjąć gry- zauważysz to od razu, bo od razu wyraźnie sygnalizuje, że nie jest Tobą zainteresowana, natomiast gdy chce podjąć grę- będziesz niepewny. Natomiast 100 % pewności (na początku znajomości) nie będziesz miał nigdy 🙂

Generalnie jeśli poznałeś Kapłankę, to nie oczekuj szalonego romansu na jedną noc, albo wylewnej przyjaźni po jednej rozmowie. Jest na to zbyt poważna i takie krótkie dystanse- nie leżą w jej naturze. Pragnie głębokiego uczucia. Często wybiera partnerów bez racjonalnych przesłanek. Dlaczego? Bo ona patrzy sercem, które skutecznie zagłusza wszelkie uwagi rozumu. Jeśli chciałbyś „związku dusz”- to Kapłanka będzie idealna. Jednak w sprawach seksu– często chłodna. Jeśli nie ma odpowiedniego partnera, potrafi długi czas obyć się bez seksu i nie stanowi to dla niej żadnego problemu. Dlaczego? Seks jest dla niej przeżyciem nie tylko fizycznym, ale i duchowym. Nie umie i nie chce tego rozgraniczać. Bez połączenia duchowego, nie zakocha się. Sam wygląd, status materialny mężczyzny, czy inteligencja to dla niej za mało. Natomiast jeśli poczuje „bratnią duszę” odda się bez oporów i namiętnie otworzy na seksualne doznania. Bo potrafi 🙂

a jeśli ją spotkasz…

Niech będzie wyjazd wakacyjny. Spotykacie się pierwszy raz w restauracji. Dostrzegasz jej wymowne spojrzenie, które sprawia, ze masz ochotę nawiązać kontakt. Zagadujesz, a ona ku Twemu zaskoczeniu coś szybko odpowie, spuszcza wzrok i szybko odchodzi. Kiedy rezygnujesz- to znowu zauważasz na sobie jej badawcze spojrzenie. Uśmiechasz się, a ona odwraca głowę. No teraz już zupełnie nie rozumiesz… Czujesz się dziwnie, bo wydawało Ci się, że ona się patrzy w taki sposób, jakbyś się jej podobał i miała ochotę Cię poznać. Zapewne tak jest, tylko musisz wiedziesz, że taktyką Kapłanki jest ucieczka. Ona lubi niejasne sytuacje. Tajemnice to jej świat, chleb codzienny 🙂 Ona nie odkrywa łatwo kart. Nie jest prosto ją zdobyć. A konkretnie to nie jest łatwo ją zdobyć słowami. Jakieś banalne teksty, mogą ja tylko zrazić i sprawić, że wycofa się. Ale już spojrzenia i półsłówka bardzo rozbudzą jej wyobraźnię. Z Kapłanką musisz uzbroić się w cierpliwość. Jeśli wyraźnie nie dała Ci znać, że nie jest zainteresowana znajomością (co łatwo u niej zobaczyć, gdyż w takiej sytuacji potrafi najczęściej zasygnalizować stanowcze NIE)- to jest spora szansa, że pragnie czegoś więcej.

Rodzina

kapłanka_tbKapłanka potrafi poświęcić się mężczyźnie i dzieciom, starając się spełniać oczekiwania innych. Wtedy jej oczy staja się smutne. I wówczas widać jej ból. Jednak nie okaże go w słowach. Kapłanka potrzebuje bowiem czasami czasu tylko dla siebie, np. na własne zainteresowania. Chociaż dzieci są dla niej bardzo ważne, czasami bywa nawet nadopiekuńcza- to jednak bardziej będzie zainteresowana ich rozwojem duchowym, niż przyziemnymi potrzebami. Często zamyślona, zaczytana- może być obecna w domu ciałem, ale nie duchem.  Sprawy materialne będą miały dla niej drugorzędne znaczenie. Podobnie jak i obowiązki domowe, typu gotowanie i sprzątanie, które wykonuje, bo musi, ale nie przepada za nimi.

W pracy. Sumienność, współpraca, zaufanie

Będzie sumienna i obowiązkowa. Punktualna i spokojna. Chociaż unika awantur i bez wyraźnej potrzeby nie interweniuje- to jednak ma swoje zdanie, które, gdy trzeba, potrafi głośno wypowiedzieć. Wówczas wszyscy się dziwią, bo przeważnie nie afiszuje się ze swoimi poglądami. Generalnie z Kapłanką pracuje się dobrze, o ile sumiennie traktujesz swoje obowiązki i jesteś uczciwy(a). Jeśli zaczynasz kręcić, być nieszczera to może okazać się ciężko, bo jej zaufanie trudno jest odzyskać. Posiada dużą intuicję i jest bardzo empatyczna. Ciężko znosi niesprawiedliwość i zawsze stanie po stronie tych pokrzywdzonych. Pewnie dzieje się tak dlatego, że odbiera w sobie nastroje i emocje innych ludzi, potrafiąc współodczuwać zarówno ich bóle jak i radości.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

  1. Zrobiłam rozkład na jeden aspekt pewnego mężczyzny i proszę Was o odpowiedź, czy prawidłowo zinterpretowałam oraz o Państwa interpretację. Rozkład: charakter osoby, której wróżyłam oraz niedawna przeszłość: II miecze (O), III kielichy (O), Kapłanka (O) – interpretacja: mężczyzna był w związku, z kobietą, do której czuł niepohamowaną namiętność i pociąg seksualny. Kobieta wyglądała jak ta, której wygląd opisuje Kapłanka. Zawiódł się na niej, bo ona go zdradzała. Nie wiem tylko, czy ona go pociągała tylko pod względem fizycznym czy też ją kochał. Czy on ją kochał? Jak wygląda dziewczyna Kapłanka?

  2. Zainteresowana: Patrząc na Twój rozkład i czytając Twoją interpretację- zobaczyłam, że ją kochał. Ona go pociągała nie tylko fizycznie, mogła też czymś fascynować. I myślę, że Ty to czujesz, ale chyba wolałabyś, żeby jej nie kochał?
    Kapłanka może różnie wyglądać, jesli chodzi o ciało, czy kolor oczu, włosów. Pozdrawiam Cię serdecznie.

  3. To trochę przerażające jak bardzo opis tej karty mnie przypomina. Mam pytanie. Czy Kapłanka intuicyjnie wyczuwa szczere uczucie, czy jednak jej intuicja w tym aspekcie potrafi zawieść.

  4. Czuje bardzo dobrze i wnikliwe 🙂 wyglad kaplanki. Brunetka, szatynka oczy szare, piwne lub niebieskie. Wnikliwe spojrzenie mi przedstawia kobiete mloda bardzo atrakcyjna i emanujaca seksapilem. Uwodzicielska moze byc kochanka, przyjaciolka, zona. Pozdrawiam.

  5. Witam,chciałam zapytać co może oznaczać takie ułożenie kart:na górze jako pierwsza kapłanka,niżej cesarzowa i papież,w trzecim rzędzie cesarz,mag,kochankowie.Pytanie:jak ułoży się w moim związku,czy będzie ślub?Dzięki,pozdrawiam.

  6. Boże, to ja ! W relacjach, w miłości zawsze szukam głębi, szczerości, intymności, inne relacje mnie nie interesują. Dlatego wokół mnie nie ma zbyt wielu osób – nie każdy jest na to gotowy. Facetów trzymam na dystans, przez to jestem postrzegana jako niedostępna, wyniosła. A nie jest to prawdą, wewnętrznie cała gama uczuć: miłości i ciepła. Oczy zielono – szare, włosy czarne 🙂 Interesuje mnie ezoteryka i rozwój duchowy wszelako rozumiany. Ciekawa jestem jak taką kapłankę można przełożyć na liczbę numerologiczną? Ja jestem 27 z drogi życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *