Papież (Wiara, Arcykapłan) a uczucia

Karta związana z tradycjami. Stabilizacja, zaangażowanie, działanie według zasad. W miłości Papież często oznacza, że czujemy „coś”co trudno sprecyzować. Jakieś połączenia w energii i często na odległość. Mamy wrażenie, że nasze spotkanie nie jest przypadkiem, że  wcześniej kogoś znaliśmy. Łączy nas porozumienie dusz. Co ważne, często tutaj nie ma często połączeń w sferze materialnej. Możemy rzadko się widywać, kontaktować, ale i tak często o tej osobie myślimy i jest nam bliska.

Miłość wielowymiarowa. Połączenie partnerów na poziomie duchowym. Jeśli chodzi o wspólne odczucia, ale także zainteresowania czy zbieżne poglądy. Jedno rozumie drugie bez słów. Jednak związek nie jest wysoce namiętny. Seks schodzi tutaj na dalszy plan, nie jest dominującym, czy jedynym wyznacznikiem danej relacji.

Partner staje się kimś w rodzaju guru. Podziwiamy go, słuchamy. Ale również ma na nas wpływ. Zmienia nasz sposób postrzegania świata, więcej dostrzegamy, kontakt z nim  wpływa na nasz światopogląd. Po prostu zmieniamy się dzięki niemu.

Papież nie boi się zobowiązań. W tym również deklaracji słownych, czyli wyznań. Nie ma tu miejsca na skrywaną miłość. Nie jesteś dziewczyną „w ukryciu” o której wie tylko on. Wiesz kim dla niego jesteś, a przynajmniej jeśli nie zapyta: chcesz być ze mną, to na pewno usłyszysz: jesteś dla mnie kimś ważnym.
Bez oporów przedstawia cię jako swoją dziewczynę, żonę. Można mu ufać, to partner życiowy, dla świata „mąż i żona”.

papież w pytaniach o związek 

Odpowiedź zależy od tego w jakiej sytuacji się znajdujemy i o jaki aspekt związku dokładnie pytamy. Czy o to, czy będziecie razem, czy stworzycie udany związek czy może o związek, który już istnieje.

 • Jedna osoba zaczyna inaczej odczuwać, więcej widzieć, dostrzegać. Zmienia się wewnętrznie. Kontakt z partnerem ją porusza, a na pewno porusza jej duszę.
 • Jeżeli pytasz o przyszłość w związku (czy będziemy  w związku? To tak. I jest to dobra karta).
 • Jaka karta istniejącego już związku w pytaniach o problem. Jeżeli jesteś już w związku małżeńskim, to Papież często wskazuje na przeszkody, a sam związek wymaga pewnego „oczyszczenia”, co może wskazywać np. na konieczność terapii. Papież może wskazywać, że jedna osoba w związku rozwija się duchowo. A druga niekoniecznie. Wówczas komunikacja zostanie zakłócona.
 • Jako problem w związku: zakłócona komunikacja. Skrajnie inne zainteresowania, upodobania. Może wskazywać również na inne sobie kultury i wynikające z tego zasady, które uniemożliwiają zgodne życie.
 • Karta ślubu. Zapowiada ślub. W szczególności w rozkładzie przy kartach 2 puchary i kochankowie.
 • Związek oparty na prawdziwych wartościach takich jak szczerość, prawda. Nie ma tutaj miejsca na prowadzenie „gierek”, kłamstwa czy zdrady.

 

 

 

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

 1. Witam,
  Bardzo dziekuje za tego bloga. Znajduje tu wiele inspiracji.

  Ostanio chodzi za mna temat karmy i poprzednich wcielen.
  Czy wzielaby Pani pod uwage napisania kilku slow na ten temat, kilka rozkladow, moze z przykladami interpretacji?

  Pozdrawiam,
  Monika

 2. Witam. Na pytanie o przyszłość związku wypadł mi odwrócony papież..
  Mamy obecnie pewne problemy.
  Czy jest to karta na zakończenie związku?

 3. Witam,Co oznaczają karty:na górze kapłanka,potem cesarzowa i papież,a w trzecim rzędzie cesarz,mag i kochankowie?Proszę o odpowiedź.Dziękuję,pozdrawiam.

 4. A jeżeli na pytanie „czego on ode mnie chce, po co się kontaktuje?” wypadnie Papież, to jak go interpretować?

 5. Dobry wieczór! Pani już tu w ogóle nie pisze. Nie kontaktuje się z czytelnikami bloga. Zauważyłam, bo często zaglądam i czerpię z Pani interpretacji kart pełnymi garściami:) Nie spodziewam się odpowiedzi, mimo to zapytam. W prostym rozkładzie: było, jest, będzie wyszły dwa puchary, siła i papież. Coś dzieje się w przestrzeni emocjonalnej od dwóch lat. Ja i on. Pomoźe mi Pani w interpretacji? Proszę… I bardzo pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *