Co on do mnie czuje? Czyli uczucia w Tarocie (Arkana Wielkie)

Co on do mnie czuje, czy on coś do mnie czuje?– to bez wątpienia najczęściej zadawane pytania wróżkom. Właściwie chociaż same najczęściej wiemy, jeśli on „coś czuje”- to jednak zawsze chętnie szukamy potwierdzenia. Rzadko stuprocentowo wierzymy swoim przeczuciom, chcemy mieć pewność.

Głupiec: dla mnie oznacza, że on jest „zakręcony jak młynek”, sam nie wie o co mu chodzi, jak chłopiec, coś tam by chciał, ale nie okaże tego, a jak już okaże to na pewno nie w poważny i konkretny sposób. W zasadzie nie spodziewaj się tutaj, że sytuacja się wyklaruje. Czasami może oznaczać początek uczucia jeśli Głupiec wyszedł w rozkładzie obok odpowiednich kart (np. królowa kielichów, czy as kielichów, ale również wielu innych).

Mag: poważne uczucie, oparte na szacunku i docenieniu ciebie (twojej inteligencji i osobowości), co może tobie okazywać, np. słowami uznania. W zależności od sąsiadujących kart- może też oznaczać, że jest tobą zafascynowany. Nie licz jednak na spontaniczność, otwartość w wyrażaniu uczuć z jego strony. Nawet gdy będzie zakochany- będzie poważny.

Kapłanka (Arcykapłanka – Papieżyca): tutaj poczuł, że jesteś mu bliska, może odczuł w tobie bratnią duszę. Lecz przeważnie tego… nie okaże. Będzie strzegł bacznie swej tajemnicy, pilnując żeby się nie zdradzić słowami. Jedynie po spojrzeniach możesz zauważyć, że coś jest „na rzeczy”. Może się zachowywać tajemniczo, ale również sam sobie przeczyć w swoich czynach, gestach i słowach, że w końcu „zamotasz się” od tych sprzeczności. Jednego dnia będzie spoglądał ci w oczy i uśmiechał się, a innego powieje chłodem. W Kapłance chyba najtrudniej odczytać jego intencje, naprawdę ciężka sprawa, możesz długo nie mieć pewności nie tylko czy on coś czuje i o co mu właściwie chodzi, ale czy w ogóle o coś chodzi 🙂

Cesarzowa: w tej karcie pokaże ci przede wszystkim to, że mu się podobasz. I to bardzo. Nie potrafi ukryć błysku w oczach i uśmiechu na twarzy na twój widok. Nie ma problemu z komplementowaniem twojego wyglądu, osobowości. Tutaj nie powinnaś mieć problemów z określeniem, że mu się podobasz, bo on ci to jasno i konkretnie pokazuje.

Cesarz: tutaj nie widzę większych uczuć, podchodzi do ciebie z pozycji „pana i władcy”. Skupiony i zamknięty „w głowie”, nie potrafi i nawet nie chce odczuwać. Możesz mu się wprawdzie podobać, wtedy konkretnie to okaże, bo wiąże z tobą określone plany np. chce z tobą gdzieś wyjść. Jednak do jego serca nie dotrzesz, bo ma je zamknięte, twardo obudowane murem.

Arcykapłan (Wiara): czuje głębsze uczucia, wzajemne połączenie na poziomie dusz. Jednak jest skryty i nie okazuje tego otwarcie. Może upłynąć sporo czasu, zanim zdecyduje się wykonać jakiś ruch. Raczej będzie przeżywał wewnętrznie, może nie potrafić ogarnąć emocji, które w nim wywołujesz, nazwać ich, sprecyzować. Ale z pewnością je odczuwa.

Kochankowie: najczęsciej tutaj jest czułość, subtelność budzących się dopiero uczuć. Może okazywać je bardzo niepewnie, nieśmiały uśmiech, ciepłe spojrzenie, delikatny dotyk.  Musi się ośmielić, łatwo go przestraszyć, ale uczucie jest już rozbudzone i może przekształcić się w coś więcej. Jednak może być tez i tak, że  może mieć duże problemy z podjęciem decyzji czy zaangażowac się uczuciowo, być niezdecydowanym.

Rydwan: głębszych uczuć tutaj nie widzę. Możliwe dwie sytuacje. Pierwsza to taka, że będzie działał szybko i zdecydowanie. Jednak on w Rydwanie częściej nie wykonuje żadnego, najmniejszego ruchu. Oznacza to wtedy, że ucieka przed kontaktem z tobą… Nie w głowie mu romanse, bo jest zajęty, najczęściej pochłania go praca i np. wyjazdy, nadgodziny, nowe projekty i plany, czy delegacje. On bezgranicznie „żyje” swoją pracą i nie ma czasu na miłość, nawet nie chce nią sobie teraz zawracać głowy i rozpraszać swojej energii,

Siła: bardzo mu się podobasz. Fascynujesz go i pożąda cię. Wpatrzony w ciebie jak w obrazek, przy czym nie tylko chodzi tutaj o twoją powierzchowność, ale wszystko mu się w tobie podoba: powierzchowność, osobowość, inteligencja. W dodatku jest pomiędzy wami wzajemnie odczuwalna bardzo silna chemia.

Pustelnik: tutaj może nawet cię nie zauważać. Skupiony na sobie, ale nie ma obudzonych uczuć, nie będzie też dążyć do kontaktu z tobą.

Koło fortuny: jest zmienny. Z czego to może wynikać? Może uważać, że uczucia nie są dla niego istotne, nie będzie sobie nimi zawracał głowy. Szkoda mu czasu, woli zająć się np. pracą. Czasami jednak „coś” tam poczuje. Możesz być skołowana i czuć się niczym koło, raz na wozie, raz pod wozem- w zależności od jego nastroju.

Sprawiedliwość: bez porywów serca i spontaniczności, bo patrzy realnie na sytuację. Ocenia i analizuje co zrobić, każdy gest może mieć zaplanowany w szczegółach, obliczony. Jeśli w jego rozumieniu to uczucie nie ma szans- to nie podejmie żadnych kroków. Trochę wyrachowany.

Wisielec: tutaj możliwe dwie sytuacje, ale jeśli spodziewasz się, że on coś czuje – to w sumie obie nieciekawe Bo może być bierny, potrzebuje wszystko przeanalizować i przetrawić, co może trwać bardzo długo. Druga to taka, że odciął się od uczuć i nie ma ochoty na miłość, nawet jej nie dostrzega i nie chce dostrzegać.

Śmierć: moim zdaniem nie ma tutaj miłości, zauroczenia itp. On jest bardzo daleki od tego, żeby zaangażować się w uczucie. Jeśli tobie się wydaje, że on coś do ciebie czuje- to możesz błędnie interpretować sygnały. Jeśli w rozkładzie pytamy czy jest  uczucie – to Śmierć nie powinna się pojawiać, chyba że jako zapowiedź nowego związku.

Umiarkowanie: ani ciepła, ani zimna, taka letnia karta. Na początek znajomości i miłości- zdecydowanie za letnia… On opiera się na logice, chciałby wszystko mieć ustalone, wtłoczone w ramki. Jeśli dopasujesz się w te ramki- będzie ok. Bez namiętności, bez chemii, motylków w brzuchu. Jeśli natomiast nie wpasujesz się w te wyznaczone ramki- to uczucie może gwałtownie ostygnąć. Nie będziesz pasować.

Diabeł: głównie pożądanie seksualne. Podobasz mu się zewnętrznie, ale twojego wnętrza nie dostrzega. W głowie (i w ciele) przede wszystkim mu seks. Myśli tylko o osiągnięciu swojego celu, natomiast do twoich uczuć nie przykłada wagi.

Wieża: tutaj nastąpiła jakaś gwałtowna zmiana w nim, w sytuacji. Jeśli do tej pory okazywał ci względy- teraz mu się odwidzi, bo np. odkocha się. Jeśli nie okazywał ci uczuć- może zacząć to robić. Tutaj wszystko zależy od aktualnej sytuacji i sąsiednich kart. W każdym razie diametralna odmiana.

Gwiazda: jest tobą zauroczony. Twoją kobiecością, wrażliwością i sposobem bycia. Postrzega cię jako kogoś wyjątkowego, kto pojawił się w jego życiu i rozbłysnął niczym gwiazda wśród chmur na niebie. Często o tobie myśli, marzy. Jednak całe uczucie wydaje mu się nieco nierealne, niemożliwe do spełnienia, może adorować cię w marzeniach, albo z daleka, napawając się swoimi subtelnymi odczuciami. Ale uczucie jest i to bardzo piękne, delikatne, może jednak być platoniczne, a sama możesz stać się „obiektem westchnień”.

Księżyc: tutaj możliwe dwie sytuacje. Najczęściej opisuje się, że pytająca irracjonalnie i całkowicie nierealnie ocenia daną sytuację uważając, że on coś czuje. Pytająca żyje w świecie iluzji.

U mnie wychodzi często  inaczej i oznacza, że obudziłaś w nim tęsknotę duszy za uczuciem, która wprost „wyje” z tęsknoty nocami do twojej duszy, pragnąc połączenia na planie duchowym. Bez wątpienia on chciałby, a raczej jego dusza chciałaby połączenia z twoją. On to czuje podświadomie, czuje to w ciele, w szybszym biciu serca na twój widok i w falach czułości, które przez niego przepływają gdy o tobie pomyśli. A myśli często. Nie robi jednak nic, obawia się tego co czuje, ale bardzo trudno mu nad tym zapanować.

Słońce: tutaj przeważnie widzisz, że mu się podobasz, on nie ukrywa swoich reakcji, czy odczuć. Bo on również zdaje sobie sprawę, że pojawiło się uczucie i umie o nie zawalczyć i je okazać.

Sąd: oznacza, że on ma poważne zamiary, jest świadomy swoich odczuć i czynów. Podchodzi poważnie do relacji z tobą, albo jeśli to zupełny początek– to myśli poważnie i realnie, czy ta relacja ma sens i szanse na przyszłość. Jednak często mi wypada, gdy oznacza, że owszem on coś czuje, ale ma nieuregulowane sprawy osobiste. Wprawdzie nie jest żonaty, ale np. tuż po rozwodzie, albo nawet kilka lat po rozwodzie, ale coś go łączy z byłą żoną (może np. dzieci). Mogą też być  jakieś inne formalne przeszkody na drodze w waszej relacji (wspólnie pracujecie i on nie chce łączyć spraw zawodowych z prywatnymi).

Świat: tutaj jest otwarty na związek i myśli o spędzaniu czasu z tobą, wspólnych wyjściach, jest chętny na budowanie nowej relacji. Podoba mu się twoje podejście do życia i chciałby cię bliżej poznać. Jest wyraźnie zainteresowany, bez uprzedzeń i raczej spontaniczny w okazywaniu swoich odczuć.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

 1. Witam, mam pytanie czy moglabys postawic mi karty na uczucia a dokladnie co czuje pan w ktorym jestem zakochana co w jego sercu do mnie co o mnie mysli i czy ta znajomosc sie rozwinie?

 2. Witam,

  Bardzo podoba mi się Twoja strona. Czy mogłabyś tutaj zinterpretować w kilku zdaniach taki rozkład:
  pyt. 1 Co na łączy – Koło fortuny
  pyt. 2 Co nas dzieli – Mag
  pyt. 3 Czy pasujemy do siebie – Kapłanka
  pyt. 4 Na co należy zwrócić uwagę – Kochankowie
  pyt. 5 Jaka czeka nas przyszłość – Cesarzowa
  kart nie odwracam
  dziękuję i pozdrawiam

  1. Witaj Kamilo. Bardzo mi miło, że strona Ci się podoba. Z przyjemnością zinterpretuję Twój rozkład, jeśli możesz proszę ustosunkuj się czy widzisz tę sytuację podobnie. Nie wiem czy jesteście w związku, ale czuję, że nie jesteście więc
   1 karta – koło fortuny- jeśli nie jesteście w związku- to coś was raz do siebie przyciąga, a za jakiś czas odpycha, raz jesteście blisko i czujecie takie połączenie, by za jakiś czas się sytuacja zmieniła, np. na niepewność.
   Co dzieli? Mag wskazuje, ze oboje (albo jedno z was) za dużo myśli, analizuje rozumem zachowanie tej drugiej osoby.
   Czy pasujecie do siebie? Kapłanka. Tak pasujecie. Ale może być Wam ciężko okazywać sobie W PROSTY SPOSÓB wzajemnie to co czujecie, może brakować ciepła, bo kazde może uciekać w swój świat, nie okazywać słowami i gestami tego co by chciało.
   Na co zwócić uwagę? Kochankowie. Na okazywanie sobie PROSTYCH, CIEPŁYCH uczuć, CZUŁOŚCI i DELIKATNOŚCI. Nie liczyć na to, ze druga osoba się domyśli o co chodzi, tylko je szczerze wyrażać, wypowiadać, okazywać. Nie tłumić ich w sobie.
   Jaka przyszłośc was czeka? Cesarzowa pokazuje, że macie szansę na spełnienie w każdej sferze: seksulanej, duchowej i materialnej.
   Pozzdrawiam serdecznie 🙂

   1. Witam. Czy moglabym prosic rowniez o interpretacje. Bylabym bardzo wdzieczna.
    1. Co na rzeczy- umiar
    2. Co nas dzieli- mag
    3. Czy pasujemy do siebie- wieza
    4. Na co nalezy zwrocic uwage- ksiezyc
    5. Jaka czeka nas przyszlosc- smierc
    Z gory dziekuje i pozdrawiam

    1. 1.dystans, żadne z was w sposób zdecydowany nie pokazuje co myśli i co czuje,
     2. tajemnica, pozostawianie niedomówień
     3.w tej chwili nie pasujecie, musielibyście się dopasowac, cos zmienić
     4. żeby za bardzo nie wchodzić w fantazje, nie idealizować, uziemiać sie czasami i patrzeć realnie
     5. śmierć to zmiana, może być zarówno końcem relacji jak i nowym początkiem, bo to zależy od tego co teraz będziecie robić

 3. Witam Panią,
  Serdecznie dziękuję. Twoja interpretacja jest bardzo właściwa.
  W tej chwili nie jesteśmy razem, tutaj przyczynę dokładnie wskazała karta MAG, w tym związku górę brało ego, szczególnie jednego z nas , za mało było w nim uczuć, za dużo manipulatorstwa i nastawienia na realizację własnych potrzeb. KOŁO też dobrze wskazało sytuację, jest to związek na odległość, raz jest się blisko, a raz daleko, w sensie dosłownym oraz przenośnym: rozstania i powroty, a także zdarzenia losowe na które nie mamy wpływu. Jeśli chodzi o przyszłość, CESARZOWA wróży ogólne powodzenie, ustabilizowanie się sytuacji uczuciowej, także odrodzenie uczuć, jest to pozytywna karta i całość raczej pozytywna, chociaż co będzie, pokaże czas. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję 🙂

 4. Chcialam Pania poprosic o pomoc ,o rozlozenie kart,
  jestem w punkcie z ktorego nie umiem wyjsc,zaryzykowac i stracic przyjazn czy nie ryzykowac i ja zachowac.
  Co on do mnie czuje , co zamierza,lub co mam zrobic aby sie wszystko posunelo do przodu.
  On ma na imie Sławek(20.10.77 lub 78),widze jego radosc i czuje jego zauroczenie,ale widze tez ze sie boi ,boi sie otwarcia?
  Czasami milczy przez 2 tygodnie lub wiecej dopoki sie nie spotkamy „przypadkowo” i wtedy ja chce rezygnowac z tej znajomosci bo mysle ze mu nie zalezy.
  Nasza znajomosc jest jak przeznaczenie,wiele sytuacji wskazuje na to ze nas do siebie ciagnie.
  Co zrobic ,on jest dla mnie jak dar od losu.
  pozdrawiam Dorota(11.07.77)

  1. Witaj Doroto. Jest tak jak piszesz, że podobasz mu się, ale on się boi, robi uniki, obawia się okazać co czuje. Bardzo dużo analizuje i myśli, działa mało spontanicznie. On będzie tak uciekał, niestety sam się nie przełamie. Ale karty pokazują, że warto Tobie zmienić tę sytuację, pokazując że Ci zależy, czy wychodząc z inicjatywą. Powinien wtedy okazać co czuje. Nie rezygnuj, bo dobrze czujesz, a jemu zależy na Waszej znajomości. Pozdrawiam ciepło, Ania

 5. Witaj

  Robiłam sobie niedawno rozkład, który zawsze mi się ładnie sprawdza. Na pytanie o uczucie wypadła mi karta kapłan. Podobno dobra karta, ale nie w tym przypadku – on jest zajęty. Rozkład wygląda tak:
  1. Kocha mnie? kapłan
  2. Chce ze mną być? cesarzowa
  3. Co zamierza zrobić w moim kierunku? 8 buław
  Liczyłam, że wyjdzie całkowicie coś innego, koleżeńskiego bardziej. Zweryfikuję jak tylko się coś wydarzy.
  Dziękuję serdecznie z góry za poświęcony czas 🙂

  1. Witaj. Tak, Kapłan jest dobra kartą, ale..;) Mi wypada bardziej na uczucie jeśli chodzi o połączenie dusz (taka miłość duchowa), co oznacza, że „realnie i praktycznie” może to nie mieć odzwierciedlenia w życiu, albo może mieć (zależy, czy osoby są już w innych związkach, czy nie są).
   Jeśli pytam o osoby, które się dopiero spotkały, to kapłan oznacza takie uczucie gdzie jakas „siła wyższa” łączy te dwie osoby. Nawet jeśli jedna osoba jest zajęta (albo dwie) to i tak czują taką więź, odczuwają się wzajemnie i często myślą o sobie.
   Natomiast jeśli osoby są już w związku (ze sobą), to Kapłan może oznaczać u nich zaręczyny, czy nawet małżeństwo.

   Twój rozkład dla mnie przedstawia następująca sytuację: on czuje połączenie z Tobą na poziomie duszy (czyli przy Tobie budzi mu się dusza, otwiera serce, czuje poruszenie wewnętrzne, spokój, radość i ukojenie, natomiast gdy Cię nie widzi tęskni). Dlatego chciałby z Tobą być, ale w znaczeniu żebyś była obok niego. To na pewno coś więcej niż koleżeństwo, ale nie jest to typowy związek miłosny kobieta-mężczyzna. Taka sytuacja może jednak stanowić dobry „wstęp” do stworzenia udanego związku. Jest połączenie dusz i wzajemna atrakcyjność fizyczna. Jeśli on byłby wolny to związek jak najbardziej możliwy. Pozdrawiam 🙂

 6. 8 buław najwidoczniej mówiło o mnie – pod wpływem impulsu odezwałam się do niego i był z tego bardzo zadowolony 🙂
  W innych rozkładach też wychodzi, że chce kontaktu 🙂
  Dziękuję najmocniej 🙂

 7. Witam serdecznie. Chciałabym poprosic o rozlozenie tarota w sprawie mężczyzny. Byliśmy kiedys ze sobą, niestety poklucilismy sie. Dalej razem pracujemy ale nie rozmawiamy ze soba (tylko służbowo) chcialabym wiedziec co on do mnie czuje..czy jest zazdrosny czy wrocimy do siebie?

 8. Witam serdecznie 🙂 Baaardzo lubię Twoją stronę i staram się czerpać z niej wiedzę, bo Tarot mnie fascynuje. Mam ogromną prośbę o pomoc w interpretacji mojego rozkładu… Nie jestem z tą osobą w związku, jest z kimś związana i ja również. Natomiast między nami jest mentalnie „coś”…
  Co nas łączy? GWIAZDA
  Co nas dzieli? CESARZ
  Czy pasujemy do siebie? MOC
  Na co nałeży zwrócić uwagę? SĄD
  Jaka przyszłość nas czeka? ŚMIERĆ
  Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam 🙂

 9. Dziękuję za ciepłe słowa.

  Gwiazda wskazuje na wzajemną fascynację, najczęściej na wielu poziomach: fizycznym, ale i na poziomie duszy. Gwiazda to oczywiście wzajemne przyciąganie, bardzo niezwykłe, ale i delikatne, bo trudno wytłumaczyć co to jest, bo to się czuje, gdy myślisz o nim/niej, czy patrzysz na niego/na nią.
  Cesarz może pokazywać, że dzielą Was wpojone normy społeczne, zasady. Wszelkie : nie wolno mi okazywać tego co czuję, bo… nie mogę mu powiedzieć, bo nie wypada itp.
  Moc – tak pasujecie do siebie i to pod względem osobowości jak i erotycznym, prawdopodobnie macie sporo wspólnego, poglądy, upodobania, zainteresowania itp.
  Sąd wskazuje na ograniczenia, formalności. Jeśli macie nawiązać bliższy kontakt, czy związek- to trzeba zakończyć to co jest teraz, czyli w tym wypadku powinniście rozstać się ze swoimi partnerami.
  Śmierć wskazuje na odmianę i wyjaśnienie tej sytuacji. Mogą tutaj być dwie strony medalu: albo na tak- zbliżycie się do siebie, albo na nie- zerwanie kontaktu i więź ustanie. Czyli albo zimno, albo gorąco, natomiast nie letnio. W jakim kierunku to się potoczy? Najlepiej dociągnąć kartę zadając takie pytanie: w jakim kierunku zmieni się nasza relacja.
  Enigmo: zapraszam Cię na forum, gdzie można przedstawić swoje rozkłady i uzyskać pomoc w interpretacji kart od innych osób
  http://www.ezoterica.net/cwiczenia-z-tarotem/

 10. Ta strona nie działa naprawdę..ale tylko mnie przekierowuje na jakąś stronę z reklamami?
  Może ktoś się jeszcze wypowie..

 11. Witam,
  Zrobiłam sobie rozkład. Czy pomogłaby mi go Pani zinterpretować?
  1. Kocha mnie? moc
  2. Chce ze mną być? cesarz
  3. Co zamierza zrobić w moim kierunku? sąd ostateczny

  Z góry bardzo dziękuję 🙂

 12. 1. Moc: kocha, fascynujesz go na poziomie fizycznym i duchowym
  2. cesarz: chce, ale na swoich warunkach!
  3. sąd ostateczny: planuje podjąć konkretne kroki, żeby wyjaśnić sytuację pomiędzy Wami. Może to być np. rozmowa, która będzie stanowić początek nowej relacji, znajomość na innym etapie. Jednak nie zawsze fakt, że „zamierza” ,czyli planuje- znajduje odbicie w rzeczywistości i dochodzi do skutku. Bo może np. stchórzyć. Chociaż przy Cesarzu i Mocy to mało prawdopodobne i powinien zrealizować swoje zamierzenia.

 13. Witam Cię,
  bardzo proszę Cię o Twoją interpretację. pytanie oczywiście o związek. on mnie delikatnie podrywa, piszemy ze sobą dużą ilość maili,widzieliśmy się kilka razy. jest baaardzo empatyczny, wyważony, prawi komplementy.jest na ten czas przeszkoda w sensie zależności relacji, niedługo zostanie usunięta. ja czytam jego komunikaty, ale stawiam granicę.mieszkamy trochę daleko od siebie. oto rozkład:
  1.jak ocenia jej fizyczność – kochankowie
  2. jak ocenia jej intelekt – rydwan
  3. jakie uczucia wobec niej żywi – cesarzowa
  4. rada dla niej – wieża

  więc trzy pierwsze karty interpretuję pozytywnie (nie bardzo wiem dokładnie jak ten rydwan ugryźć), a z wieżą najpierw się przestraszyłam, ale potem pomyślałam, ze jeśli pozwolę zburzyć się relacji zachowawczej na bliższą to coś z tego będzie. czy mam rację?
  dziękuję za interpretację 🙂 pozdrawiam

  1. czy może wieża znaczy „uciekać, bo się i tak wszystko zawali”? no i pytanie, czy w jego życiu jest inna kobieta? żona? partnerka?czy z tego rozkładu coś widać?

   1. 2. jak ocenia jej intelekt – rydwan. Postrzega Cię jako kobietę aktywną, mającą swoje zainteresowania, energiczną, zdecydowaną, odważną (czy to Ty może zainicjowałaś tę znajomość?).

    Karty pokazują, że mu się podobasz fizycznie. Dlatego Wieżę odebrałabym tutaj jako kartę wskazującą, żeby zburzyć „zachowawczość”, wg. mnie nie oznacza, że masz uciekać.
    Moim zdaniem nie ma raczej nikogo „na stałe”, a jeśli ma- to nie jest zadowolony z tego związku. Postrzega Cię w Cesarzowej, a to wskazuje, że widzi Cię przy sobie jako partnerkę.

    1. Dziękuję za interpretację.
     niestety wróżba się nie sprawdziła. on się wycofał do relacji służbowej. szkoda:(

     pozdrawiam serdecznie

 14. Witaj,Poznałam w pracy zajętego mezczyznę.Cos miedzy nami jest ale nie wiem,czego odemnie oczekuje i czy po prostu będziemy razem?Co zrobić,żeby to sie rozwinęło…bo wyglada to tak,jakby on chciał ale się czegoś obawia…Pozdrawiam serdecznie.

 15. Chcialabym sie dopwiedziec czy mezczyzna z ktorym sie spotykam od jakiegos czasu cos do mnie czuje i czy cos z tego wyjdzie czy dac sobie spokoj
  Pozdrawiam
  Janina P
  Mieszkam w Holandii 19 lat

 16. Witam serdecznie

  Bardzo chętnie czytam stronę którą Pani prowadzi.
  Jest bardzo interesująca. Czyta się ją z dużą przyjemnością i łatwością nawet dla takiego laika jak ja, jest ona zrozumiała i czytelna.
  Mam pytanie jak można się z Panią skontaktować odnośnie wróżby z kart tarota telefon lub e-mail ?
  Czasami próbuje sobie stawiać karty, ale nie potrafię do końca ich rozszyfrować. Raz mi się interpretacja kart sprawdza, a czasami „mówią” do mnie całkiem inaczej niż jest w rzeczywistości.
  Co robię nie tak ?

  Pozdrawiam, Asia

 17. Witaj Asiu, dziękuję za Twój komentarz 😀
  Do maili mam już długą kolejkę, ponieważ robię to rzadko i tylko wtedy gdy czuję, że mogę pomóc.
  Najszybciej odpowiem Tobie tutaj na blogu. Tylko przedstaw swój rozkład (weź jakiś „gotowy” wzór najlepiej), napisz swoje pytanie oraz pokrótce swoją interpretację i z czym masz „problem”. Postaram się pomóc. Pozdrawiam ciepło, Ania

 18. Witam 🙂
  Ze mną jest tak : robię rozkład na uczucia dnia 10 lipca
  Co o mnie mysli – Sąd
  Co do mnie czuje – Diabeł
  Jak wygląda nasza znajomość obecnie – Sprawiedliwość
  Jak będzie wyglądała nasza znajomość – Świat

  Nic się nie dzieje z jego strony więc znowu robie rozkład
  na uczucia :
  Co o mnie myśli – Gwiazda
  Co do mnie czuje – Cesarzowa
  Jak wyglada nasza znajomość obecnie – Rydwan
  Jak bedzie wygladac nasza znajomość – Słońce

  i w sumie nadal sie między nami nic nie dzieje, a karty pokazują piękne opisy.
  Może czekam na coś co sie nie wydarzy ? i sama podświadomie wybieram karty , ktore bym chciała zobaczyć ?
  Oboje jesteśmy w związkach. Emocje miedzy nami były bardzo silne do marca br. potem kontakt był coraz rzadszy. On się odezwie, ale tylko wtedy jak ja zainicjuje rozmowę. Z jego strony brak inicjatywy. Czy coś z tego jeszcze będzie ? On jest lekarzem.

 19. Witaj Asiu 🙂 1 rozkład pokazał, że on ma świadomość, że on/on i ty jesteście w związkach i zdaje sobie sprawę z konsekwencji. Jednak jest duża „chemia” pomiędzy wami (na co wskazuje Diabeł), że on nie potrafi odpuścić/zapomnieć/odsunąć pożądania. To te „emocje”, jak je nazwałaś, które oboje odczuwacie względem siebie.
  Sprawiedliwość pokazuje że wasza relacja wygląda hmm… tak poprawnie, i to jak określiłaś sama „że się nic nie dzieje”. Moga to być np. takie powierzchowne, typowo towarzyskie rozmowy jak pomiędzy znajomymi.

  Co o Tobie myśli? Gwiazda pokazuje, że bardzo mu się podobasz, nie tylko fizycznie, ale jest tam odczuwanie na głębszym poziomie. Jednak to spoglądanie z odległości. Czuje, że chciałby czegoś więcej niż tylko „patrzeć”, chciałby się zbliżyć bardziej. Rydwan pokazuje, ze znajomość się zmienia. Piszesz, że nic się nie dzieje, może więc chodzi o Twoje odczucia. Czy przypadkiem nie masz teraz wahań emocji tzn. jednego dnia jesteś zdecydowana działać, a innego zerwać kontakt, zapomnieć o nim i odciąć się od tej relacji? Wzbudza to w Tobie sporo emocji.
  Słońce jednak pokazuje, że ta relacja miedzy wami w przyszłości powinna być satysfakcjonująca i radosna. To jest jednak przyszłość, pamiętaj że zależy od Ciebie, jest płynna i może się zmienić.
  Nie wygląda to dobrze skoro tylko Ty inicjujesz rozmowę, a On sam nie wykazuje inicjatywy. Wygląda na to, że odpowiedzialny jest, zdaje sobie sprawę ile ryzykuje i że jego związek może się rozpaść. Jak często sama inicjujesz te rozmowy z nim?

  1. Witaj kochana 🙂
   Bardzo się cieszę, że odpisałaś na mojego maila.
   Tak masz ogromną rację. Często mam ochotę, aby wykasować jego numer, odciąć się od tej znajomości. Czasami, proszę wszystkie dobre Energie, Anioły, aby przestać o nim myśleć, ale to działa na krótko.
   Próbuję go wymazać z pamięci, ale także na krótko. Łapię się na tym, że jakiś drobny szczegół, podobieństwo, marka samochodu którym jeździ, imię, mi go przypomni i znowu się nakręcam.
   Jego małżeństwo zaczęło się psuć na rok zanim mnie poznał. Wiem, że chodzą na terapię. Od marca tylko 🙂 dwa razy zainicjowałam kontakt, raz w czerwcu napisałam sms – to zaraz oddzwonił. Drugi raz w ubiegłym tygodniu. W czerwcu sam sie zadeklarował, że jak wróci z urlopu to zadzwoni i pojdziemy na kawę – powiedziałam tylko ok. Starałam się nie okazywac jakiegokolwiek entuzjazmu, aby go nie wystraszyć. Żeby nie pomyślał, że mi zależy 🙂 Natomiast w lipcu znowu napisałam sms, ale tylko dlatego, gdyż nagle zachorowałam. I co się okazało, że jest to powikłanie po zabiegu, który mi wykonywał. CO za ironia losu 🙂 Oczywiście zaraz zadzwonił i obiecał pomóc. No więc czekając na jego telefon zrobiłam sobie rozkład 😀
   Co o mnie myśli – Wisielec
   Co do mnie czuje – Kochankowie
   W jaki sposób wyraża swoje uczucia – Kapłanka – Papieżyca
   Jak teraz wygląda nasza znajomość – Słońce

   Dziękuję za pocieszenie, że nasza znajomość będzie radosna i satysfakcjonująca 🙂 🙂 miód na moje serce i duszę – Amen 😀

   Z niecierpliwością czekam na Twój komentarz 🙂
   Pozdrawiam serdecznie.
   Jak będzie wyglądać nasza znajomość – Świat

 20. Asiu, myślałam że częsciej inicjujesz ten kontakt. Cztery razy od marca, to bardzo mało.
  Wisielec pokazuje, że tak właściwie On nie wie co mysleć, a już w ogóle nie wie co ma zrobić w tej sytuacji. To karta, którą można tutaj określić jako „przeczekanie”, coś jak hibernacja.
  Ale Kochankowie wskazują, że on czuje i to że nie umie wybrać rozwiązania. Na pewno wie, że bliższy kontakt z Tobą zburzy mu spokój.
  Wyrażanie uczuć w Kapłance jest bardzo skomplikowane i w zasadzie druga strona nie jest w stanie odczytać jasno tych sygnałów. Nie ma słów, nie ma czynów, a jak są to jakieś pogmatwane i tajemnicze. Mogą to być tylko spojrzenia. Kapłanka jest tajemnicza, chowa w sobie, prędzej ucieknie niż się głośno wyrazi i powie coś jasno i konkretnie.
  Karty Słońce tutaj nie rozumiem. Bo Słońce oznacza spełnienie i radość, a spełnienia nie ma. Świat wskazuje, że będziecie mieli dobry kontakt, w związku oznacza często takie dopełnienie, kiedy spotyka się kogoś kto nie zapełnia już pustki jaką mamy w sobie, ale razem możecie świadomie się rozwijać ze sobą i dla innych. Może też oznaczać, że każdy z Was pójdzie w „swoją stronę”. Na pewno wskazuje na jakieś rozwiązanie tej sytuacji. Pozdrawiam Cię ciepło 😀

 21. dziękuję za interpretacje mojego układu.
  Bardzo często przy stawianiu tarota pytając o naszą relacje wychodzi mi Słońce, Cesarzowa i Moc, ale tak jak wcześniej wspomniałam nie dzieję się nic co mogłoby wskazywać na znaczenie tych kart.
  Czy mogłabym Cę poprosić o zrobienie rozkładu na nas ? Miałabym jasną i klarowną sytuację co nas czeka i czego mogę się spodziewać. Być może ja wyciągam karty, które podświadomie chciałabym zobaczyć.
  Wczoraj czekając na jego telefon ponagliłam go i napisałam sms. Nie minęło 10 minut, a on już oddzwonił i bardzo przepraszał, że tak długo musiałam czekać, ale był w poradni i przyjmował pacjentów.
  Wydaje mi się, że on bardzo by chciał bliższego kontaktu, ale jest nieśmiały i boi się pokazać, że nadal coś do mnie czuje. On czeka aż ja odezwę się pierwsza wtedy on od razu oddzwania lub odpisuje i ma czyste sumienie, że to ja prowokuję kontakt. To taki cichy cwaniak/ wielbiciel 😀 Proszę zobacz co będzie między nami. Czy mam czekać na cud, że on się na coś zdecyduje, czy dać sobie z nim spokój w sensie czekania na jego jawne uczucie.

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 22. Witam Cię, mam na imię Agnieszka, jak ja się niezmiernie ciesze że znalazłam taką stronę jak Twoja, nie będę wyjątkiem z tego co czytałam wyżej- jeśli napisze że lubię karty, interesują mnie ale interpretacja ich wpędza mnie z zakłopotanie niekiedy, chciała bym Cię poprosić o pomoc, poznałam jakiś dłuższy czas temu pewnego mężczyznę, jest młodszy ode mnie o 5 lat, ale powala mnie jego uśmiech, po prostu jak są chwile że się widzimy to serce zaczyna mi walić jak młot bo wiem że za chwile powie mi cześć a co za tym idzie-uśmiechnie się i zmiękczy mnie totalnie, to dziecinne ale nie poradzę nic na to że tak na mnie oddziaływuje, to silniejsze ode mnie, poznaliśmy się w mojej pracy, i tylko tam się widzimy jak przyjedzie, nie chce tu wdawać się w szczegóły, w jakiej, co, gdzie i jak… sama rozumiesz, nie miejsce 🙂 wie o tym że jego uśmiech mnie rusza bo napisałam mu to, chciała bym wiedzieć co on o mnie myśli, czy myśli, czy są jakieś szanse na to abyśmy się do siebie zbliżyli, kiedyś wymienialiśmy sobie smsy od czasu do czasu, teraz jest cisza, ja nie chce się odzywać żeby nie pomyślał sobie bóg wie czego o mnie, i nie chce żeby wyglądało to na narzucanie się z mojej strony, przy czym wiem że jest nieśmiały- jego koleżanki z pracy mnie uświadomiły 🙂 i zdarzało się że kiedy napisałam coś otwarcie to on milkł, dziwi mnie to wszystko, ponieważ nie wiem jak go rozgryźć, jak się widzimy jest wszystko ok, rozmawia, tematów nie brakuje, czaruje na swój sposób itd. a kiedy się nie widzimy to tak jak by – może „nas” to za dużo powiedziane ale jest cisza zupełna,az dopiero do następnego momentu kiedy się spotkamy w mojej pracy, wytłumacz mi proszę o co chodzi, bo się zagubiłam ps. a co do jego nieśmiałości hmmmm to ja rozumiem to i jestem w stanie uszanować, ale dlaczego jak się widzimy to ta jego nieśmiałość nie przeszkadza mu żeby rzucić komplement czy czymś oczarować, nawet słowami a jak pisaliśmy to w sytuacji tzw. mojej otwartości -on nie odpisał?????? pomóż proszę…..

 23. Witaj Agnieszko 🙂 A Ty mu powiedziałaś jakiś komplement oprócz tego o uśmiechu? Czy on jest wolny?
  Takie zachowanie może mieć różne powody. Jedno jest pewne. Jeśli mężczyzna chce- to coś robi, a nie czeka na przypadkowe spotkania (chyba, że jest pewny, że Cię spotka). Nieśmiałość nieśmiałością, ale jak mu zależy to jest w stanie ją pokonać. Nie tłumacz jego zachowania nieśmiałością.
  Nie wiem ile to trwa, jak długo? Jeśli z kilka miesięcy, a chcesz mieć pewność czy on jest Tobą zainteresowany to po prostu zaproponuj mu spotkanie. Zrób to jednak tylko raz. Jeśli się zgodzi – tzn że mu zależy, a jeśli odmówi (w jakikolwiek sposób np. że nie ma czasu i nie zaproponuje innego terminu) to lepiej daj sobie spokój. Tylko czy chcesz mieć tę pewność, bo czasami my kobiety wolimy żyć złudzeniami niż mieć jasną sytuację. Pozdrawiam serdecznie.

 24. Witaj, nie jestem odosobniona w kwestii, że podoba i się Twoja strona. Chętnie zaglądam tutaj od jakiegoś czasu, lubię czytać interpretacje układów, komentarze. Ogólnie mówiąc wierzę w to coś więcej ;). Sama nie kupiłam sobie jeszcze kart tarota, bo czuje że mają ogromną moc. Sama byłam kiedyś przy okazji dobrego uczynku (podwiozłam przyjaciółkę)u wróżki, powróżyła mi i wydaje i się że wszystko i powiedziała jak należy. Oceniam tą wizytę pozytywnie. Siebie oceniam jako niepoprawną optymistkę. Jestem dość odważną, nie jęczącą osobą i dość dobrze radzącą sobie w życiu. Obecnie jestem w sytuacji tzw. „zawieszenia” jakiś czas temu zakochałam się w Krzysztofie i jest dla mnie bardzo ważną osobą w moim życiu. Jakieś pewnie głupie nie porozumienie postawiło nas w stan zawieszenia. Tzn. mój umysł i serce jest pełne niejasności, hmm w rozterce. . Krzysztof w moi odczuciu to dobry i uczciwy człowiek, miły, obowiązkowy i pracowity, troszkę ma trudny charakter bo jest bardzo uparty,no i było nam dobrze. Mam Droga Pani prośbę jeżeli jest taka możliwość byś zajżała w karty co ja mu zrobiłam że się wycofał, zamilkł.? Obecnie czekam na kontakt i spotkanie na którym to ma odbyć się ważna dla nas rozmowa. Osobiście nie wiem czy dojdzie do tej rozmowy i jak potoczy się nasza przyszłość? Mi bardzo zależy, on jest uparty, gdzieś w głębi mam nadzieje, że ta sytuacja jest do przegadania, ale w sercu pojawia się lek przed utratą ukochanego przez jakieś nieporozumienie. Powiem więcej chciałam by się określił i zamieszkał ze mną i po przemyśleniach myślę, że jemu było dobrze tak jak było, może go osaczyłam a on nie był gotowy np. nie chciał żyć ze mną na tzw”krzywy ryj” ma po 12letnim związku poważny problem finansowy, no i został skrzywdzony przez byłe kobiety( żonę i później tą długoletnią partnerkę) Coś mi się zdaje że troszkę za nie zbieram. Tak więc Droga Pani jeżeli mogę prosić to ja Danuta 24.06.1964 i Krzysztof 18.12.1959.

  Z góry Serdecznie Dziękuje

 25. Witaj Deny 🙂 Rozumiem, że byłaś w związku z Krzysztofem, a on nagle się wycofał bez słowa? A Ty właściwie nie wiesz co się stało, masz tylko podejrzenia. Zaproponowałaś mu rozmowę i on się zgodził porozmawiać.
  Nie obwiniaj się. Nie usprawiedliwiaj go. Chciałaś dobrze, on powinien powiedzieć o co mu chodzi, jest dorosły! Również jego nie obwiniaj. Porozmawiaj z nim spokojnie, bez pretensji, dążąc do wyjaśnienia sytuacji. Dlaczego zamilkł, dlaczego się wycofał. To będzie w tym wypadku najlepsze rozwiązanie, jeśli wspólnie i świadomie wyjaśnicie tę sytuację.
  Ty jesteś numerologiczną „5”domyślam się, że mogą rozpierać Cię emocje, chciałabyś by szybko się działo, jako zodiakalny Rak pragniesz też wspólnego domu (masz dwa cykle w „6” ), a On jako Strzelec i do tego „9” nie lubi ograniczeń.
  Myślę że masz dobre przeczucie i sama doskonale wiesz, że poczuł się nie tyle osaczony, co nieco „zduszony”, ograniczony.
  Byłe związki zawsze mają na nas wpływ więc na pewno są tutaj jakieś przeniesienia, szczególnie że jak piszesz to on został skrzywdzony. Jeśli tego nie „przepracował” a Ty jesteś następną partnerką, to niestety może tutaj nastąpić tzw. krąg sansary. Mężczyzna zostaje porzucony przez kobietę (1), cierpi, czuje gniew. Nie przepracowuje swoich emocji. Poznaje następną kobietę, która jego kocha, ale w przeszłości zdarzyło się, że np. skrzywdziła jakiegoś innego mężczyznę. Teraz ten nowy ją porzuci, albo skrzywdzi, czy zrani w jakiś inny sposób. To tak w dużym skrócie i prosto- koło sansary. Schematy, które powtarzamy wywołują te same skutki. Zamykamy się w zaklętym kole.
  Wyjaśnij z nim to osobiście. Skup się na tym, żeby z nim szczerze porozmawiać. Tylko, to bardzo ważne, spokojnie, bez pretensji i emocji.

  1. Witaj, Bardzo Dziękuje za poświęcony czas. W piękny sposób przekazałaś mi właściwie to co czuje w głębi, nie jedna na moim miejscu machnełaby na tą sytuację już ręką, w złości zamknęła temat….itd. Nie wiem być może to dziecięca naiwność, być może jakaś intuicja każe mi czekać i nie próbuje Go osadzać, raczej zrozumieć . Ta nadzieja jest troszkę wątpliwa bo dość długo już trwa ta sytuacja przynajmniej dla mnie. Tak jak powiedziałaś zamilkł. Niestety nie mam żadnej pewności że będzie mi dane wysłuchać co On ma do powiedzenia, spróbować jego zrozumieć i sama pewnie coś wyjaśnić a może nawet i wiele -tego nie wiem. Droga Pani czy naprawdę nic więcej nie ujżałaś dla nas …. żadnej szansy…

   Jeszcze raz Bardzo Dziękuję za tak ciepły przekaz.

 26. Kochana jak przełamać te schematy, te zaklęte koło. Czy jest na to jakiś sposób. Ja mogę osobie śmiało powiedzieć, że nikomu niczego nie zazdroszczę a raczej cieszę się z czyjegoś szczęścia, mam w sobie wiele empatii, chętnie pomagam bezinteresownie. Jak nie pomogę to na pewną nie chcę zaszkodzić. jeżeli kiedykolwiek kogoś skrzywdziłam to nie świadomie.

 27. Witaj. Proszę Cię o interpretacjie kart zapytałam się co do mnie czuje i wyciagnelam
  Rydwana Cesarzowa Kochanków Proszę napisz mi jak Ty to postrzegasz.Pozdrawiam Cię .Dziękuję

 28. Witaj
  Wiele jest tego w sieci, ale Twoje opisy naprawdę zrobiły na mnie ogromne wrażenie – przede wszystkim obszerne i przedstawione w jasny sposób, ale też niesamowicie płynne w czytaniu 🙂
  Mam prośbę (jak i wszystkie moje poprzedniczki widzę:) Biedna Ty 🙂 przy interpretacji. Postawiłam Tarota na dwa pytania. Pierwsze, gdzie spotkam miłość swojego życia i drugie kim on jest.
  Przy 1 wyszło : Cesarzowa, 10 kielichów, 5 buław
  Przy 2 wyszło: 7 kielichów,2 mieczy, Arcykapłanka
  Mam swoje obrazy w głowie, ale chciałabym usłyszeć Twoją opinię.
  Z góry dziękuję za odpowiedź, serdecznie pozdrawiam i czekam na dalsze wpisy 🙂

 29. Witaj Damono, dziękuję za komentarz 😀
  Zobaczyłam tak:
  1. jakaś większa impreza rodzinna, albo z udziałem rodziny pierwsze zobaczyłam wesele.
  2. raczej spotkałaś już go kiedyś w przeszłości. Kim jest? Intelektualista, tajemniczy, skryty, wrażliwy, nie okazujący jawnie uczuć, introwertyk.

  1. Dziękuję za odpowiedź 😀 Ogólnie to mam teraz dylemat, kto to jest 😀 Ahahaha postanowiłam więc postawić całą wróżbę. Chciałam, zeby karty powiedziały mi coś więcej o tej miłości. Nie wiem czemu, ale moze dlatego, ze 7 to szczęśliwa cyfra, wybrałam właśnie taki układ. Wyszło:
   Królowa kielichów, 7 kielichów, As kielichów, 4 buławy,Papież, Wisielec i Słońce.
   I teraz tak – zastanawiam sie nad tą 7 kielichów nazywaną 'miłością nie z tej ziemi’, ale raczej w pojęciu nierealności(aczkolwiek mnie sie ona jakos pozytywnie kojarzy). Wyciągnełam ją dwa razy w ten sam dzień. Dwa, ze jest as kielichów i to teoretycznie początek nowej miłosci, a faktycznie mnie tez sie wydawalo wczesniej, ze jednak juz tę osobę znam, więc czy as taki moze oznaczac, ze na kogos kogo znam spojrze inaczej? …Hmmmm ogólnie widzi mi się, ze wyciągnełam piekne karty, ale tez zastanawia mnie ta królowa kielichów – pozniej pytałam o czas i znowu ją wyciągnełam. … Zresztą, co Ty czytasz z całego tego ukłądu? Na pewno widzisz więcej niz ja, bo ja dopiero z Tarotem zaczynam 😀

 30. Damono: jak dla mnie pytanie w formie: „coś więcej o tej miłości ” i wyciągniecie 7 kart to niezbyt dobre połączenie. Pytanie bardzo ogólne, bo co to znaczy powiedzieć „coś o tej miłości” 😉 ?
  To może znaczyć tzw. wszystko i nic. Gdzie się spotkacie, kto to będzie, jak będzie wyglądała relacja, jak się zakończy, no dosłownie wszystko. I teraz jak odnieść 7 kart do tych pytań? W zasadzie prawie każda odpowiedź tu pasuje 😀

 31. Witam . Bardzo zaciekawiła mnie Twoja strona i właśnie z tego powodu często ją odwiedzam . Prosiłabym o interpretacje kart .
  Osoba, o którą pytam była kiedyś ze mną związana , jednak przez ostatni rok nie mieliśmy kontaktu . Od 2 tygodni odnowiliśmy kontakt dlatego to wszystko mnie zastanawia.
  czy mnie kocha? : Papieżyca
  czy chce ze mną być? : Wisielec
  co zamierza w stosunku do mojej osoby : cesarzowa
  Z góry dziękuję za odpowiedź

 32. Witaj Klaudio 🙂 Na pewno nie jesteś mu obojętna, bo Papieżyca pokazuje zawsze głębokie połączenia. Może być skryty, nie ujawni jeśli coś czuje, w energii Papieżycy może też stwarzać pozory.

  Czy chce być z Tobą? Wisielec pokazuje, że on sam jeszcze nie wie, zastanawia się. Czas pokaże.

  Co zamierza? Chce miło i przyjemnie spędzać czas. Macie może wspólne zainteresowania, lubicie podobnie spędzać czas? Cesarzowa w takim pytaniu mogłaby też pokazać, że chce się spotykać ze względu na udany seks, ale rozpatrując wszystkie karty, to w połączeniu z Papieżycą w pytaniu „czy kocha”- to raczej nie chodzi mu tylko i wyłącznie o seks.

 33. Witaj,

  przeczytalam z wielkim zainteresowaniem Twoje opisy niektorych kart a takze rozklady tematyczne i posilkuje sie nimi we wlasnych probach interpretacji. Chcialabym zwrocic sie do Ciebie z prosba o pomoc w interpretacji nastepujacego rozkladu kart: 8 Mieczy;Koło Fortuny;2 Denary; 9 Mieczy;7 Mieczy;9 Denarów; Rycerz Buław. Pytanie bylo o przyszlosc mojego zwiazku z pewnym mezczyzna; bylismy ze soba przez kilka miesiecy, potem on nagle zerwal, ale nadal widujemy sie regularnie w kontekscie pracy. Z mojej strony to milosc, co do niego nie jestem pewna… Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam.

 34. Witaj anxe. Z kart wynika, że On nie otworzył się przed Tobą, 8 mieczy to tworzenie muru i barier, przez który ciężko się przebić drugiej osobie.
  Koło Fortuny oznacza zmianę, czyli w tym wypadku nagłe rozstanie.
  2 denarów- miał wątpliwości czy dobrze postąpił, jednak zwyciężyła tutaj 9 mieczy, wolał uciec niż zaryzykować zaangażowaniem. Jakby się bał zaangażować, bardzo nieufny, bardzo dużo myśli, a te myśli bardzo potęgują jego wątpliwości i strach. 7 mieczy to ucieczka. Nie powie co czuje i zamknie się w sobie.
  9 denarów oznacza, że widujecie się w pracy. Rycerz Buław mógłby oznaczać, że On wykaże jakąś sensowną inicjatywę, zechce się zaangażować, ale nie w połączeniu z poprzednimi kartami. Te miecze niestety nie przynoszą szczęścia i spełnienia w miłości.
  Jeśli jesteś pewna, że go kochasz, to będziesz potrzebowała baaardzo dużej dawki cierpliwości. Ale jeśli warto na niego czekać… Pozdrawiam ciepło 🙂

  1. Witaj,

   odnalazlam moj poprzedni post, bo pytanie moje dotyczy tej samej historii: jakis czas po rozstaniu ten mezczyzna wrocil do mnie ale to juz nie bylo to samo i potem ja z kolei zerwalam z braku satyskacji… Ale serce nie sluga… Czesto widzimy sie w pracy, ja bym chciala powrotu do tego jak bylo na poczatku i czasami mam wrazenie ze on tez. Ale 2 razy ostatnio na pytanie czy on do mnie wroci wyszla mi karta Gwiazda, co wg. mojej wiedzy oznacza raczej platoniczna fascynacje, zauroczenie, ale nic konkretnego…. Powiedz, prosze, ze moge sie mylic …

   Serdecznie pozdrawiam.

 35. Tak jak moje poprzedniczki tak i ja poproszę Cię o pomoc w interpretacji.
  1 co o mnie myśli: cesarz
  2 co do mnie czuje: papież
  3 czy chce ze mną być: papieżyca
  4 jaka czeka nas przyszłość: kochankowie
  Kiedyś byliśmy parą, teraz znowu zjawił się po latach.
  Dziękuję
  A.

  1. A. Zobaczyłam to tak: Cesarz to chłodne i władcze myślenie, w połączeniu z papieżem wskazuje, że on czuje sporo, ale czuć tego nie chce więc wypiera. Stara się zrozumieć uczucia i serce. Nie da się ponieść uczuciom bez myślenia.
   Taka rozbieżność może powodować, że on sam nie wie czego chce, na co wskazuje papieżyca. Raz może dawać sygnały, że mu zależy, a innym razem będzie skryty.
   Kochankowie to tutaj dwie drogi. Albo razem, albo osobno. Sytuacja powinna się wyjaśnić w jedną, albo w drugą. Sporo zależy od Ciebie, no a przede wszystkim od niego. Czy pozwoli sobie na odczuwanie serca i duszy i pełną akceptację tego co czuje, czy dalej będzie logicznie analizował czy warto, czy nie warto.

 36. Nie wiem czemu, ale nie ma mojego poprzedniego komentarza, a jezeli jest to przepraszam. Mam pytanie, a mianowicie czy on też myślał o mnietak intensywnie przez ten tydzien, tak jak ja o nim? Pozdrawiam serdecznie.

 37. Witam! Niedawno odszedł ode mnie chłopak którego kocham nie sądziłam że właśnie on mnie tak zrani zwłaszcza że chciał spędzić ze mną resztę życia… jak mówił chciałabym wiedzieć czy on wróci czy jeszcze coś czuje do mnie.

 38. Bardzo prosze o interpretacje rozkladu
  co on wnosi do zwiazku- 5 bulaw
  co ja mysle o zwiazku – 4 kielichy
  co on mysli o zwiazku – 10 mieczy
  Obecna sytuacja w zwiazku -4 miecze
  czy do siebie wrocimy -cesarz
  jaki bedzie charakter zwiazku -kochankowie

 39. Kochana,
  Bardzo proszę panią o pomoc, bo nie moge już sobie z tym poradzić. Zakochałam się ogromnie chyba najbardziej w życiu, oboje jesteśmy wolni po trudnych przejściach, spotykamy się od roku i na poczatku było pieknie, istne szaleństwo po czym nagle bez powodu przestał się odzywać, po 2 tygodniach ja się odezwałam i nadal się spotykamy ale jest już inaczej, chłodniej nie wiem co się stało, nic nie zrobiłam ani nie powiedziałam a on jest bardzo zamkniety w sobie. W rozmowie powiedział tylko,ze tak będzie lepiej i nie wracał do tematu. Błagam o rozłożenie kart czy coś do mnie czuje, czy cos z tego będzie. Ja Dorota ur 03.08.1973 on Krzysztof ur 29.02.1972

 40. Droga Pani, wspaniały blog i fantastyczny temat dotyczący uczuć
  🙂 Jest bardzo pomocny w interpretacjach własnych rozkładów. Dziękuję pięknie. Nie ukrywam, że zaglądam tu od niedawna, bo jakimś cudem odkryłam to miejsce i coraz bardziej się wciągam:-)w wolnych chwilach przerabiam kolejne objaśnienia kart. Chciałabym się Ciebie o coś poradzić. Co prawda wszystko opisałaś tu na stronie, ale kto pyta nie błądzi. Chodzi mi o odczytanie połączenia 3 kart arkan wielkich w pytaniu o uczucia. Co osoba X do nas czuje? Odpowiedź brzmi: kapłan+głupiec+sąd.
  Czy oznacza to że osoba uczucia skrywa, jest skołowana, bierna w działaniu oraz że musi wszystko przemyśleć, by zdecydować się na jakies kroki. Ma poważne zamiary, ale potrzebuje czasu na ułożenie pewnych spraw czy rozwiazanie zobowiazań? Głupiec- Sąd= czy to może być początek rozwoju poważnych uczuć? to chyba też znaczy początek nowego roku:-), bardzo proszę o pomoc, bo mam dylemat. Dziękuję

  1. Magdaleno, dziękuję bardzo, cieszę się, że blog jest pomocny 😀
   Patrząc całościowo na układ. Mamy kapłan+ głupiec+sąd, czyli widzę to tak.
   Ta osoba ma jakieś wątpliwości. Z jednej strony czuje duże przyciąganie (kapłan) i to chyba już od początku tej znajomości . W środku głupiec (nie wie czy powinna to czuć, czy chce, nie wie co robić), a na końcu Sąd (jakaś przeszkoda formalna). Zapytam więc: czy ta druga osoba jest aby stanu wolnego? 😀

   1. Droga Pani, szczera prawda 🙂
    Twój blog jest fantastyczny 🙂 Dziękuję za odpowiedź.
    To co napisałaś to by sie zgadzało – mężczyzna jest niezdecydowany. Najlepsze jest to,że jest wolny, bezdzietny i obecnie w żadnym poważnym związku(bo jego praca dyskwalifikuje takowy). Są przeszkody pod postacią pracy – charakteru, miejsca(świat). W Polsce rzadko bywa i również nie mieszka w moim rodzinnym mieście tylko w Warszawie. Także przeszkody mogą dotyczyć zobowiązań zawodowych- podpisany kontrakt i logistyki(dwa miasta).

 41. Witam serdecznie,

  Czy moglabym prosic o interpretacje rozkladu na trzy karty. Pytanie brzmialo czy do siebie wrocimy
  Karta pierwsza (przeszlosc) -4 denary
  Karta druga (terazniejszosc) -as pucharow
  Karta trzecie (przyszlosc)-krolowa kielichow
  Serdecznie dziekuje
  P.S Wspanialy blog

 42. Witaj Anja, dziękuję za komentarz 🙂
  Uczucie jest, ale dużo takiego zamykania go w sobie, niezdecydowania, też brak pewności?
  Czy przypadkiem jedna osoba czeka aż druga coś konkretnie powie/postanowi, a ta druga też czeka? Może być ciężko, bo dwie osoby boją się jakiegokolwiek ryzyka.
  Szansa, że wrócicie do siebie jest, ale jakieś działania to trzeba podjąć. Samo się nie zadzieje tutaj 😉

 43. Droga Pani, uwielbiam wprost pani blog I jestem zachwycona z jaka dokladnoscia interpretuja Pani karty. Podstaw Tarota zaczelam uczyc sie niedawno I niestety jako nowicjusz chcialabym Pania prosic o interpretacje wybranych kart. Serdecznie dziekuje I gratuluje fantastycznego blog.
  1.Jakim jest mezczyzna? Sila
  2.Jak go uwiesc? Swiat
  3.Co zrobic zeby go zainteresowac moja osoba? Rydwan
  4. Czego nie powinnam robic? 6 Kielichy
  5.Jaka kobieta zwroci jego uwage? Krolowa bulaw
  6.Jakiej kobiety pragnie? Rycerz denarow
  7.Z jaka kobieta sie zwiaze? Krol denarow
  8.Jak postrzega mnie? Giermek mieczy
  9. Jak widzi nasz relacje? Rycerz mieczy
  10.Jakie ma zyczenie zwiazane ze mna? 6 bulaw
  11. Jaki bedzie wynik staran? Sad
  Jeszcze raz prosze o pomoc I serdecznie dziekuje.

  1. Joanno: dziękuję za miłe słowa. Mężczyzna wygląda na bardzo przebojowego 😀 I właściwie taka kobieta mu się spodoba: silna wewnętrznie, wiedząca czego chce, zdecydowana i pełnia życia, o bogatych zainteresowaniach, śmiało krocząca przez życie. Lubi kobiety pewne siebie, energiczne. o szerokich zainteresowaniach, znające swoją wartość . Nie powinnaś okazywać przy nim raczej emocji, poruszeń, a już w ogóle płakać, okazywać słabości, a nawet sentymentów. On postrzega to jako słabość, nie lubi tego.Obecnie postrzega Cię jako kobietę inteligentną, z którą można interesująco porozmawiać. Możesz się postarać, porozumienie „intelektualne jest” to teraz postawić zdecydowanie na uwodzenie, kobiecość (strój, makijaż, mowa ciała itd). Jak się zainteresuje to Sąd pokazuje, że możliwe będą regularne spotkania. Pozdrawiam serdecznie.

 44. Dziekuje pieknie za interpretacje. Rozkladam karty od kilku miesiecy i bardzo czesto zagladam na Pani bloga. Co do naszej sytuacji to rozstalismy sie po kilku latach. Od dwoch miesiecy nie jestesmy razem a moj partner przy rozstaniu (z mojej incjatywy)zaznaczyl ,ze nie chce kontaktu. Zrobilam rowniez roklad na dziesiec kart. Wiem ze mozna rozlozyc maksymalnie trzynascie ,ale wydaje mi sie ze 10 kart daje pelen obraz sytuacji. Jesli znajdzie Pani czas to bardzo prosze o pomoc w interpretacji. Czuje sie zupelnie zalamana.

  Karta 1 – Krolowa bulaw
  Karta 2- Sila
  Karta 3 – 8pucharow
  Karta 4 – 7 denarow
  Karta 5- 7 bulaw
  Karta 6 – Krolowa denarow
  Karta 7- as bulaw
  Karta 8-2 bulawy
  Karta 9 – as pucharow
  Karta 10- Slonce.

  Przepraszam za brak polskiej literowki i jeszcze raz dziekuje !!.

 45. Droga, proszę Cię o pomoc w interpretacji.
  1. Co nas łączy – Umiarkowanie
  2. Co nas dzieli – Kochankowie
  3. Co o mnie myśli – Diabeł
  4. Co do mnie czuje – Wisielec
  5. Czy chce być ze mną – Wieża Boga
  6. Jaka czeka nas przyszłość – Słonce
  dodatkowo wyjmując karty myślałam o nim i wypadła 4 buław.
  Dziękuję Ci bardzo za pomoc.

 46. Bardzo fajny blog! Podoba i się, że można przeczytać takie ciekawe rzeczy gdzie niektórym umykają.
  mam też problem związany z miłością, zadałam pytanie czy będę z tym mężczyzną szczęśliwi w miłości?
  wyszły karty:
  Słońce; Mag; Księżyc
  strasznie się zamotałam przez tą ostatnią kartę jak tu czytałam może mi się wydawać ze coś między nami będzie a tak strasznie boje się, że znów będę zraniona, że znów będzie mi się wydawać, że kocha. Chciałabym się wreszcie szczęśliwie zakochać…
  czy mogłabym prosić o pomoc w interpretacji? Dziękuję z góry za pomoc (-:

 47. Droga Pani, mam pytanie odnośnie połączenia kart w temacie uczuć. Co znaczą następujące karty:

  1) Jesli pytamy co ktoś do nas czuje i karty które same wypadły to:9 monet+Umiarkowanie+3 kielichy ?

  oraz

  2) Jesli pytamy o uczucia a karty z przełożenia to: As buław+kochankowie+ 9 kielichów ?

  Bardzo proszę o pomoc, podpowiedź. Z góry dziękuję pięknie 🙂

 48. A jesli Glupiec (co czuje) wyszedl obok Swiata (czy chce wrocic do zwiazku)?
  co w takiej sytuacji ten Glupiec oznacza?

 49. No tak, jeśli na pytanie: czy chce wrócić wypada sam Głupiec- to odpowiedź jest prosta: osoba nie wie. Natomiast w połączeniu z kartą Świat sprawa trochę się komplikuje. Świat pokazuje tutaj, że w takiej sytuacji jaka ma TERAZ miejsce, to ta osoba nie chce wrócić do tego związku (do tego co było i jak było). Natomiast połączenie Głupiec +Świat może też wskazywać, że jeśli sytuacja się zmieni (Świat) – to może wrócić. Reasumując: w tej sytuacji jaka jest teraz – wrócić nie chce.

 50. Droga,
  często tutaj zaglądam, by poczytać opisy kart i sama zinterpretować rozkłady. Proszę, jeśli znajdziesz chwilkę, napisz jak Ty widzisz tą relację i potwierdź, bym nie miała już więcej złudzeń.
  co o mnie myśli: Gwiazda
  co do mnie czuje: Świat
  czy mamy szansę na związek: głupiec
  dlaczego milczy: Kochankowie
  co będzie dalej: Księżyc
  Pozdrawiam.

 51. witam , obserwuje Pani blog , super sprawa czy moge prosic o pomoc w interpretacji. Jestem mezatką od 7 lat , posiadam tez dziecko , nie byla to wielka milosc , poznalam chlopaka ktory jest przyjacielem przyjaciela mojego meza , wszyscy trzej sie znaja, milosc od pierwszego wejrzenia , spotykalismy sie ok 2 miesiecy bylo cudownie , podjal decyzje ze nie mozemy tego kontynuowac bo mam meza i sytuacje niewyjasniona , wiem ze nie moze zapomniec tak jak ja o nim, od naszego pozegnania sie juz do mnie nie odzywa postawilam karty Cesarz + moc + umiarkowanie Pytanie : czy mam czekac na niego . Prosze o pomoc z gory dziekuje

 52. Aneta – pytasz czy masz na niego czekać? W tej sytuacji on się nie odezwie. Cesarz + moc+umiarkowanie- cesarz nie zmienia decyzji, symbolizuje w tym momencie jego i oznacza, że on nie chce być „tym trzecim”, Moc pokazuje, że jest tego pewny.

  Dlaczego piszesz, że sytuacja niewyjaśniona? Moim zdaniem on wyjaśnił, pożegnał się, podał przyczynę: masz męża i on nie chce się dalej spotykać. Decyzja należy do Ciebie. Czy jesteś w stanie rozstać się z mężem. Jeżeli nie chcesz się rozstawać z mężem, to lepiej pogodzić się z tym, że on nie chce tego kontaktu, zachować miłe wspomnienia i mu podziękować (w myślach i w sercu) za to czego doświadczyłaś i co Ci pokazał, dzięki temu poczułaś czego potrzebujesz i że pomiędzy kobietą a mężczyzną może być „cudownie”.

 53. Witam, proszę o pomoc w interpretacji . Pytanie: czy będziemy znow razem (od 3 m-cy nie mamy kontaktu)
  Stgnifikator; smierć
  Co ma w głowie: gwiazda
  Co w duszy; sąd
  Co ma w sercu: świat
  Rezultat: kochankowie.

  Dziękuje

  Magda

 54. Witam Panią…
  Bardzo proszę o pomoc w interpretacji kart. Jestem w trudnej sytuacji, w której ciężko mi jest się zachować. Mnie i tą osobę łączy praca i „chemia”. Jeżeli jest to „coś” to da się to jedynie wyczuć w „powietrzu”… Natomiast nie jesteśmy osobami wolnymi.

  Co nas łączy? Cesarzowa
  Co nas dzieli? Cesarz
  Czy pasujemy do siebie? Gwiazda
  Na co należy zwrócić uwagę? Kochankowie
  Jak ułoży się relacja? Wieża

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam ☺

 55. S. Witaj 🙂 Tak, widać tę chemię w kartach 🙂 Cesarzowa – bardzo mu się podobasz. Cesarz, który dzieli-jest może Twoim szefem albo jest starszy? Tak, pasujecie do siebie, Gwiazda pokazuje tutaj połączenie dusz. Dlatego trudno będzie to odsunąć, a chyba przydałoby się, skoro oboje jesteście w związkach. Chyba że nie jesteście w nich szczęśliwi…Wieża pokazuje całkowitą zmianę sytuacji. Albo w jedną albo w drugą stronę. W którą to zależy od Ciebie, od was, przyszłość jest otwarta, zawsze mamy możliwość wyboru.

 56. Dziękuję za tę stronę. Podziwiam to, co Pani robi. Serdecznie proszę o pomoc w interpretacji rozkładu krzyża celtyckiego w odpowiedzi na pytanie o uczucia P. do mnie i jego postawę.

  1. To jest: Koło Fortuny
  2. To krzyżuje się z tym: Wieża
  3. To koronuje: 4 kielichów
  4. to jest podstawą: Rycerz kielichów
  5. To było wcześniej: 2 denarów
  6. To nadejdzie potem: Mag
  7. On: Rydwan
  8. Otoczenie: 8 mieczy
  9. Nadzieje i obawy: 2 mieczy; dociągnięte w uzupełnieniu: Cesarz i 10 kielichów
  10. Do tego to prowadzi: Sprawiedliwość

  Dodam jeszcze, że zerwałam tę znajomość. Była platoniczna, ale groziła romansem, co w naszej sytuacji nie mogło mieć miejsca.

  Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam 🙂

 57. Czy Pani w wolnej chwili mogłaby zerknąć na króciutki układ który postawiłam i powiedzieć jak to Pani widzi. Pytałam o stosunek mężczyzny do mnie:
  co o mnie myśli – 4 mieczy
  co do mnie czuje – Głupiec
  jak się zachowuje – Diabeł
  Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedz. Pozdriawiam serdecznie

 58. Dziękuję za bloga 🙂
  Czy mogłaby Pani podzielić się odczuciami o takim rozkładzie w temacie (cała talia; normalnie bym wyciągnęła jedną kartę, ale mnie rozwój wypadków zaintrygował i …intryguje do tej pory):
  1.moc – karta najważniejsza, zasadnicza
  2. arcykapłanka – uzupełnienie sytuacji
  3. księżyc – jako komentarz

 59. Funia: rozumiem, że pytanie brzmi: co on czuje do Ciebie? pociągasz go fizycznie i intelektualnie, ale arcykapłanka wskazuje, że nie jest pewny „co Ty na to”, tajemnicza jesteś. Może też wskazywać, że sytuacja jest niejasna. Księżyc natomiast pokazuje, że on nie pokaże i nie powie co czuje, będzie raczej sobie tęsknił i marzył.

  1. Dziękuję 🙂
   No to mamy pat, bo ze mną jest jakby podobnie, ech…
   Pozwalam sobie systematycznie buszować po blogu. Dla mnie to solidne źródło informacji, do tego ładnie podane.
   Jeszcze raz wielkie dziękuję 🙂

 60. proszę o interpretację układu
  pytanie czy ten związek ma szansę
  układ kart to
  cesarzowa+świat+kochankowie+śmierć
  z góry bardzo dziękuję

 61. Serdecznie proszę o interpretację kart.
  Co nas łączy? – Śmierć
  Co nas dzieli? – Kapłanka
  Czy do siebie pasujemy? -Cesarzowa
  Na co zwrócić uwagę? – Księżyc
  Jak ułoży się relacja? – Gwiazda
  Z góry gorąco dziękuję.

 62. Witam,
  Bardzo podobaja mi sie te interpretacje, naprawde bardzo przystepnie opisane 🙂

  Chcialabym zapytac jak rozumiec co on do mnie czuje kiedy wychodzi krol kielichow?

 63. Witam
  mam problem z interpretacją takiego rozkładu 1.Karta kochankowie, 2.Karta śmierć, 3. Karta wisielec. Niebylo konkretnego pytania raczej takię sprawy ogólnie. Szukałam jakiejś pomocy, podpowiedzi w zrozumieniu wszystkich 3kart razem i trafiłam na Pani stronę swoją drogą bardzo fajna i pomocą, ale ja Jeszce zamalo wiem w tym temacie. Żubry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

 64. Witam, nurtuje mnie pewna moja interpretacja danych kart; koło fortuny, 5 kielichów, sad ostateczny…
  Czy moze to oznaczać transformacje uczuć bo takowe było pytanie? Z braku uczuć pojawiło sie nagle olśnienie (sad) ? Co Pani sadzi? Dodam, ze raczej to było uczucie jednostronne danej osoby i jest ciekawa czy coś drgnęło i sie zmieniło. Proszę podziel sie Twoim wielkim doświadczeniem, bardzo byś mi pomogła.

 65. Witam.

  Czy poświęciłaby Pani chwilę na krótką interpretację kart: 0, XVIII, III odpowiadających na pytanie „Co on do mnie czuje obecnie” (czyli nie w rozkładzie „przeszłość, teraźniejszość, przyszłość” tylko czas aktualny)?

  Z góry dziękuję.

 66. Witam Panią, proszę o pomoc w interpretacji:
  Co nas łączy? – Cesarz
  Co nas dzieli? – Kochankowei
  Co on o mnie myśli? – Sąd Ostateczny
  Co do mnie czuje? – Mag
  Czy chce być ze mną? – Pustelnik
  Jak czeka nas przyszłość? – Sprawiedliwość
  Dziękuję i gorąco Panią pozdrawiam:)

 67. Witam 🙂 zadałam pytanie kartom czy tęskni?i wyciągnełam gwiazde.Jak będzie wyglądała nasza relacja obecnie?:karta gwiazda.Jak będzie wyglądała nasza relacja w przyszłości? też gwiazda 🙂 wróżba w kilkudniowych odstępach 🙂 Czy będziemy mieć teraz romans ?3 kielichów i czy w pozniejszym czasie tez romans?3 buław i czy jest zakochany to rycerz buław,a czy w dalszej przyszłości weźmiemy ślub to karta as pucharów.Proszę mi pomóc z dokładną interpretacją 🙂

 68. WitajCzęsto tu zagladam i czytam, bo w piękny sposób potrafisz interpretować karty. Jestem dopiero na etapie nauki kart tarota. 3 miesiące temu pewien młody mężczyzna zaczepil mnie pod pretekstem zasadzenia drzewa w moim ogródku. Na początek myślalam,że to żart,ale kiedy zaczął mi przynosic kolejne drzewka,a potem za jakiś czas, dzwonic do mojego domu z zapytaniem, czy się przyjęły uznalam go za dziwaka. W ocenie moich przyjaciółek nie chodziło mu o drzewka. Więc postanowiłam, sprawdzić to kartami. Skorzystałam z Twojego rozkładu
  pyt. 1 Co na łączy – 7 mieczy
  pyt. 2 Co nas dzieli – paź bulaw
  pyt. 3 Czy pasujemy do siebie – paź kielichów
  pyt. 4 Na co należy zwrócić uwagę – 7 kielichów
  pyt. 5 Jaka czeka nas przyszłość – 9 kielichów
  Nie stosuję kart odwróconych. Ja zrobilam wywiad odnośnie tego mężczyzny i wiem,że jest ode mnie dużo młodszy 🙂 i chyba dlatego te 7 mieczy, co nas łączy, pewnie on też zrobił wywiad 🙂 Najwiekszy problem to pyt.4
  Dziękuję i pozdrawiam

 69. Witaj,prosze o pomoc,juz taki mam metlik w glowie,jestem od 7 mies w relacji z duzo mlodszym facetem,znajomosc stoi w miejscu,nie rozwija sie.Mowi ze chce,ze mu zalezy,a ja juz sama niewuem.Gdy wyciagnełam karty wyszlo1 co on czuje do mnie wyszedl MAG,przeszkody rozwoju znajomosci SAD,czy pisana jest wspolna przyszlisc KAPLANKA,.Wrizka u ktirej bylam powiedziala,ze nie jest najgirzej tylko zbyt duza roznica wieku i to przeszkoda nie do pokonania,ale mam dac sobie z nim spokoj.Co na to znawczynie tematu ,pomocy kochane.Pozdrawiam

  1. Dzień dobry Pani, poznałam mężczyznę i w rozkładzie na uczucia wyszedl mi as buław, 8 buław odwrócona, 5 mieczy i cesarzowa czy mogłaby Pani to zinterpretować ?

 70. Mam problem z interpertacją rozkładu. Na pytanie jak bedzie sie rozwijać nasz związek (niedawno zaczęliśmy sie spotykać), wyszło mi: 1. Słońce, 2. Kochankowie, 3. Księżyc.
  Bardzo trudno mi jest zinterpretować ten rozkład. Zawsze mam ta trudność z księżycem w rozkładzie.
  Bede wdzięczna za pomoc.

 71. Witaj. Zrobiłam sobie rozkład ma relację z pewnym Panem, zadałem pytania CO ON CHCE ODE MNIE
  Wyciągnęłam 3 karty i wyszły:
  1 Król kielichów
  2 Król buław
  3 Słońce
  Czy mogłabym prosić o pomoc w interpretacji? Pozdrawiam Ewa.

 72. Witam. Bardzo proszę o pomoc na postawione przeze mnie pytanie co on czuje do mnie wyszły mi następujące karty w takiej kolejności kochankowie, słońce, papieżyca, cesarz, gwiazda, papiez. Dopiero zaczynam poznawać karty tarota i nie wiem jak to wszystko połączyć aby mieć pełen obraz. Pozdrawia bardzo serdecznie

 73. Zadalam karton pytanie czy on bedzie chciał zwiazku ( on czyli osoba ktora ja jestem zainteresowana znam z widzenia i nie wiem co mysli )

  Swiat
  Koło fortuny
  Sad

  Jak można zinterpretować układ czytając kolejno karty ?

 74. Bardzo proszę o pomoc. Jakiś czas temu spotkałam mężczyznę, z którym nawiązałam bliską relację. Jednak on wyjechał i więź rozpadła się. Zapytałam tarota, czy on mnie kocha i odpowiedź wyszła na tak. Tarot pokazał Króla Buław. Jak mam rozumieć takie rozłożenie, jeśli kontakt między nami praktycznie urwał się?

 75. Dzień dobry, Chciałam się zapytać i prosić Panią o radę. Jestem w dość niezrozumiałej dla mnie sytuacji. Mężczyzna ur 02.02.1981 nie do końca rozumiem jego zachowania ani uczucia. Czy jest lub będzie tu jeszcze miłość czy to koniec? Proszę o radę.

 76. Witam.
  Bardzo proszę o interpretację – co mnie łączy z tym mężczyzną. Ja ur.07.02.1970, on urodzony 22.07.1971 r
  Tarot pokazał- obecna sytuacja- kochankowie, diabeł, umiarkowanie
  przeszkody- świat, sąd ostateczny
  przyszłość – gwiazda
  Dodam że znamy się 13 lat.
  Z góry dziękuje i pozdrawiam. Dorka

 77. Witam serdecznie Pani Grazyno. Zycie nie jest łatwe czasem zaskajujace. Fajnie ze strony tego typu ze Osoba z uzdolnieniami ezoterycznymi odpowiada. Poznalam jakis czas temu mezczyzne….zabiegany;) on i ja po rozwodzie. w rozkladzue na trzy karty wyszlo mi -co on do mnie czuje -kochankowie, czy to jest milosc -wisielec, co bedzie dalej karta cesarzowa. Czy moglabym prosic o podpowiedz w interpretacji. Ten wisielec….. Troche komplikuje chyba….. Z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie.

 78. Witam serdecznie, mam takie pytanie:
  Czy jak w rozkładzie partnerskim po stronie jego w myślach(mag) w uczuciach(Wieża) i to na czym opiera się relacja(Kochankowie ) wychodzą Arkana Wielkie oznacza że ta relacja była znacząca w jego życiu?? To mężczyzna z którym spotkałam się kilka razy zawodowo, pomógł mi po czym dziwnie zerwał kontakt. Polubiłam go, i chciałam się z mim jeszcze spotkać żeby mu podziękować. Tak to dziwnie wyszło i poszukuje rozwiązania w kartach..
  Pozdrawiam

 79. Dzień dobry,
  Jestem zauroczona pewnym mężczyzną. Bardzo chciałabym stworzyć z nim związek. Wiem ze mu się podobam ale on się boi podjąć ryzyka o zmianie swojego zycia. Próbowałam rozłożyć karty oczekując odpowiedzi czy razem stworzymy rodzinę. Ale dostałam różne sprzeczne odpowiedzi . Co Pani widzi w kartach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 80. Dzień dobry, Pani Grazyno mam pytanie względem rozkładu, który własnie postawiłam. Pytanie o przyszłośc relacji. Obecnie sytuacja dosyc napięta, znamy się krótko, ale jest chemia i nie wiedziałam co począć z tym osobnikiem dalej stać rozkład 3 kart.
  Pierwsza: 5 buław
  Druga: Arckapłan
  Trzecia: 4 buław
  Bardzo proszę o pomoc w interepretacji ego rozkładu.
  Pozdrawiam Ewa

 81. Witam!
  Zapytałam ostatnio czy on coś czuje, czy myśli, i wyszła mi Śmierć, piątka Mieczy oraz Rycerz Mieczy. Proszę bardzo o interpretację

 82. Witam! Czy mogłaby Pani zinterpretować rozkład dotyczący tego, czy dana osoba o mnie myśli, czy coś czuje(zaznaczę że nie jesteśmy parą, a znajomość dość krótka):
  Śmierć
  Piątka Mieczy
  Rycerz Mieczy

  Innym razem wyszła mi Czwórka Pucharów

  Dziękuję z góry za pomoc

 83. Witam często korzystam z Pani strony. Przeglądam znaczenie kart i wielokrotnie próbuję odpowiedzieć sobie na nurtujące mnie pytania posiłkując się Pani stroną oraz opisem kart. Jestem na rozdrożu bardzo proszę o profesjonalną interpretację kart co on do mnie czuje- pustelnik czy pasujemy do siebie-świat jaka czeka nas przyszłość wieża. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

 84. Witam, mam takie pytanie dot. kart Cesarz i Cesarzowa.

  Cesarzowa: w tej karcie pokaże ci przede wszystkim to, że mu się podobasz…

  Cesarz: tutaj nie widzę większych uczuć, podchodzi do ciebie z pozycji „pana i władcy”. Skupiony i zamknięty…

  Jak się to ma, jeśli wróżymy nie kobiecie, tylko mężczyźnie? Jest tak samo, czy odwrotnie, czyli że „Cesarz” oznacza, że on jej się podoba, a „Cesarzowa” brak uczuć i podejście z pozycji „pani i władczyni”?

 85. Witam,
  Rewelacyjny blog, od jakiegoś czasu zaglądam tu by zgłębiać tajniki sztuki dywinacji i właśnie dzięki wskazówką tu zawartym myślę ze idzie mi coraz lepiej ☺ dziękuję ze przekazuje Pani swą wiedzę i doświadczenie
  Proszę podpowiedzieć mi czy dobrze interpretuje, krótka historia, wspólna praca, przełożony- pracownik .. ogólnie sprawa dość świeża można by rzec
  1. Co on do mnie czuje- świat
  2. Czy będzie o mnie zabiegać- śmierć
  3. Jaki będzie rezultat sytuacji- sąd

  W moim odczuciu
  1. Chciałby związku, a przynajmniej bliżej mnie poznać poza pracą, gdyż jest ciekaw mojej osobowości
  2.śmierć sama przez siebie mówi że nic nie zrobi, że umrze to w zarodku ,
  3. Jest świadom ze ta relacja mlglaby mocno skomplikowac nasze życie zawodowe, więc woli podejść do tematu rozsądnie i nic nie zaczynać

  Dobrze interpretuje? Na spodzie kart był papież co może sugerować jedynie wzdychanie w marzeniach .. ??

 86. Witam, kiedyś już o to pytałem, ale nie widzę mojego posta, więc zamieszczę ponownie. Jeśli wróżba jest dla kobiety i na pytanie „Co on do mnie czuje?” wychodzi Cesarzowa, to oznacza, że bardzo mu się ta kobieta podoba, natomiast dla karty Cesarz pisze Pani: „tutaj nie widzę większych uczuć…” A jeśli wróżymy mężczyźnie? Czy wtedy interpretacja jest taka sama, czy odwrotna? Z góry dziękuję z odpowiedź i pozdrawiam.

 87. Przepraszam ze pozwalam sobie tutaj prosić o pomoc, nie bardzo wiem jak zinterpretować rozkład
  3 buławy
  Koło fortuny
  Śmierć
  Świat
  Czy mogę liczyć na pomoc?

 88. Witam, trafiłam na twoją stronę przez przypadek. Zdałam pytanie i szukałam odpowiedzi w kartach. Moja znajomość i relacja z tą osobą od paru lat są burzliwe, nigdy nie byliśmy oficjalnie razem ale często i ciągle jak jesteśmy razem ciągnie nas do siebie. Przeżyliśmy już razem bardzo dużo, nawet myśleliśmy że będziemy mieć wspólnie dziecko. Od pierwszego spotkania chyba 5 lat temu od razu zrozumieliśmy się bez słów, jednak nasze drogi rozeszły sie. Ciągle jednak nasza znajomość jest odnawiana. Ostatnio wyznałam mu, że nie mogę zapomnieć o nim i że na ten moment nie interesuje mnie taka relacja jaką mieliśmy wczesniej. Wyznałam co czuję-szczerze. On ma swoje przejscia w poprzednich relacjach. Pomożesz mi odczytać to co wyszło z kart? Bede bardzo wdzięczna. Zdałam pytanie: czy będę w związku z tą osobą.
  Karty ktore wylosowałam to kolejno:
  Sprawiedliwość
  Koło fortuny
  Cesarzowa
  Wieża
  Sąd ostateczny
  Świat

  Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz 😉

 89. witaj.
  zapytałam karty co on do mnie czuje i dostałam odpowiedź:
  kapłanka
  odwrócony pustelnik
  kochankowie
  świat
  byłabym bardzo wdzięczna gdybyś była tak kochana i pomogła mi lepiej zrozumieć co to oznacza? dokladniej co oznacza ten odwrócony pustelnik obok raczej przyjemnych kart.

 90. Dobry wieczór.
  Magiczna strona. Bardzo ciekawe wpisy. Ech jakbym chciała mieć taka wiedzę na temat kart jaka posiada Pani. Sama sobie wykonałam karty tarota Arkana Wielkie. Pewnie pięknie do mnie mówią podczas rozkładow… a ja jako laik nie potrafię odebrać ich pełnego przekazu. Trochę podczytuję tu jak Pani tłumaczy karty. Bardzo dziękuję za ta stronę. Czy może mi Pani podpowiedzieć czy jak karty przy tasowaniu same wypadają mi tzn. Ze mam je wybrać, czy one chcą mi coś pokazać, powiedzieć. Czy ma to znaczenie. Czuję jakby one zawsze były ciepłe, jak trzymam je w ręku. Wiem, dziwny wpis. Ale tak czuję. Pozdrawiam serdecznie

  1. Moniko, to jest bardzo dobre pytanie. Wypadające karty, podczas tasowania, mają duże znaczenie i zawsze należy im się bacznie przyjrzeć. Nie jest to przypadek, że wypadają. I należy je zinterpretować, można same w odpowiedzi na zadane pytanie i jeżeli poczujesz, że uzyskałaś odpowiedź to następnych kart wybierać nie trzeba. Natomiast gdy czujesz, ze powiedziały Ci za mało, albo ta odpowiedź jest niepełna, wówczas wyciągnij następne karty zgodnie z planem i zinterpretuj zawsze patrząc na te co wypadły. One będą najważniejsze. Zakładam, że podczas tasowania nie wypada 10 czy więcej kart, a zdarza się to sporadycznie i są to pojedyncze karty 🙂 I dziękuję Ci za miłe słowa, cieszę się bardzo, że opisy kart Ci się podobają. Wiedza o kartach wynika z doświadczenia, ale przede wszystkim z ich czucia i intuicji. A coś mi mówi, że jej Ci nie brakuje 🙂 Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *