Czy słusznie jestem zazdrosna. Rozkład Tarota

Doskonale wiemy, że zazdrość jest niską emocją, negatywną i destrukcyjną. Zwykle chorobliwą. Ale jakże często spotykaną!
Możemy być zazdrośni o cokolwiek. Najczęściej o to, czego sami nie posiadamy, a ktoś inny to ma. Jakiś samochód, dom, super praca, czy ciuch. Może wspaniała rodzina, piękne wakacje. Taką zazdrość łatwo zdefiniować. Nie mamy czegoś i zazdrościmy. Nie ma tutaj wielkiej filozofii.

Jednak istnieje jeszcze zazdrość o partnera. Czasami mamy podstawy, nawet dowody, że nas zdradza. Wówczas jest to zazdrość uzasadniona. Co jednak zrobić, kiedy wyobraźnia podrzuca nam sceny z nim i z inną, a my czujemy zazdrość, chociaż nie mamy żadnej pewności, że jest ona zasadna. Jak możemy sprawdzić, czy mamy rację?

Więcej „Czy słusznie jestem zazdrosna. Rozkład Tarota”

Jak określić czas w Tarocie. Astrologia

Określenie czasu w kartach Tarota nie jest prostą sprawą. Jednak wiele osób chce wiedzieć nie tylko co się wydarzy, lecz również kiedy to się stanie. O ile dość proste wydaje się określenie pory roku, to podanie dokładnej daty jest wręcz niemożliwe. Istnieje wiele metod służących do sprecyzowania wydarzeń. Najlepiej wypracować swoją technikę.

Więcej „Jak określić czas w Tarocie. Astrologia”

Magia wody

Woda w magii reprezentuje emocje i uczucia. W astrologii wyróżniamy trzy znaki wodne: rak, skorpion i ryby, których główną cechą jest emocjonalność. W tarocie żywioł wody symbolizują kielichy (puchary). Dlatego właśnie one, najlepiej spośród wszystkich kart, opisują nam miłość. Wokół siebie mamy wiele wody, warto wiedzieć jak wykorzystać ją w magicznych działaniach. Do uzdrawiania ciała, duszy i serca, oczyszczania z nagromadzonej negatywnej energii.

Więcej „Magia wody”

Karty anielskie. Jak z nich wróżyć

Nie do każdego przemawiają Karty Tarota. Jeżeli jednak chcesz wróżyć, a Tarot wydaje ci się niebezpieczny, czy po prostu go nie czujesz, możesz spróbować Kart Anielskich. Wiele osób zaczyna od nich swoją przygodę z wróżeniem. Anioły są czystym dobrem, a Karty Anielskie emanują łagodniejszą energią, której nie sposób się wystraszyć.

Więcej „Karty anielskie. Jak z nich wróżyć”