Karty anielskie. Jak z nich wróżyć

Nie do każdego przemawiają Karty Tarota. Jeżeli jednak chcesz wróżyć, a Tarot wydaje ci się niebezpieczny, czy po prostu go nie czujesz, możesz spróbować Kart Anielskich. Wiele osób zaczyna od nich swoją przygodę z wróżeniem. Anioły są czystym dobrem, a Karty Anielskie emanują łagodniejszą energią, której nie sposób się wystraszyć.

Z pomocą Kart Anielskich w prosty sposób możesz porozmawiać z aniołami. Zadajesz pytanie (można w myślach)  i wybierasz 3 karty z talii. Pytanie może być precyzyjne albo ogólne.  Kładziesz od lewej strony do prawej, czyli 1-2-3. Tak samo jak w tarocie, karta nr 1 pokazuje przyczynę obecnej sytuacji, czyli przeszłość. Środkowa mówi o tym, co jest teraz, natomiast karta nr 3 pokazuje przyszłość, wskazuje na rozwiązanie twojego problemu.

Możesz zadać każde pytanie. Nie tylko związane ze sprawami duchowymi, ale również typowo przyziemne, o materię, pracę czy związek.

Żaneta rozstała się z partnerem 7 lat temu i od tego czasu nie miała żadnego nowego związku. Bardzo by chciała (tak mówi), ale od 7 lat ma tylko przelotne romanse. I nie ma pojęcia dlaczego tak się dzieje. Żaneta zapytała:  Dlaczego nie mogę stworzyć żadnego związku?

  1. Elohimy arkturus diana– czyli karta 1- mówią, że w przeszłości był związek karmiczny i o zrywaniu karmicznych więzów. Ważne jest tutaj przebaczenie. Będzie wolna dopiero wtedy, kiedy wybaczy w głębi serca stare urazy.
  2. Ofanim Rasiel- czyli karta 2- ważne jest wypowiadanie swoich oczekiwań. Nie ukrywanie ich, świadomość tego, co mówimy. Jednak żeby o nich mówić, trzeba wiedzieć czego się chce. Jeżeli nie umie stworzyć związku to  być może nie wie czego chce, jak ma on wyglądać, albo nie potrafi precyzować słowami swoich oczekiwań.
  3. Ahriman-czyli karta 3- to również anioł, tyle, że mroku. Cóż, przyszłość nie wygląda różowo. To złudzenia, ale także znudzenie i poczucie bezsensu. Cokolwiek robi, nie ma sensu, bo wszystko i tak kończy się tak samo. Trudno wyjść z takiej energii poczucia niemocy, zrozumieć i uwierzyć, że nie trzeba się męczyć, że można poczuć miłość i szczęście w sobie, pomimo braków z zewnątrz.

Oczywiście wróżenie z Kart Anielskich również wymaga dużej intuicji i pewnej wprawy. Na początku niezbędna będzie książka z opisami poszczególnych kart.

Karty Anielskie z przesłaniami

Istnieją różne talie, również takie z przesłaniami anielskimi. Na początek możesz wybrać kartę pytając co anioły chcą ci przekazać w danej chwili, czy dniu. Przypomina trochę tarotowi sposób „karty dnia”.  Nie jest to wprawdzie typowe wróżenie, jednak stanowi doskonały wstęp do późniejszego wróżenia. Zdobywasz doświadczenie pracując z kartami.

Odpowiedź z karty dnia często jest bardzo trafna i dotyka sprawy, która nas martwi, czy zajmuje.

Magda miała rocznicę śmierci mamy. Odwiedziła cmentarz, cały dzień była smutna i zastanawiała się czy mama ją widzi i jak jej jest w zaświatach. Wieczorem sięgnęła po Karty Anielskie, zadając pytanie: co ważnego chcecie mi teraz przekazać? Odpowiedź jaką otrzymała przyniosła jej wielkie pocieszenie, ponieważ była to karta „Pozdrowienia z niebios”, za pomocą której Magda otrzymała jasną odpowiedź, że mama dobrze się czuje i nie powinna się martwić.

Możesz również wybrać jedną kartę, która będzie odpowiedzią na twoje pytanie.

Na przykład możesz zapytać: co mogę teraz zrobić, żeby poczuć się dobrze?  Im więcej będziesz „przebywać” z kartami, tym lepiej je poczujesz i będą zrozumialej do ciebie przemawiać.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *