Wróżymy z kart w Andrzejki

Andrzejki przypadają zawsze w noc z 29 na 30 listopada. Obchodzone są od dawna, wierzymy, że czas ten jest magiczny i idealnie nadaje się na wróżenie. W naszych pytaniach najczęściej przejawiają się tematy miłosne oraz dotyczące przyszłości.

Najpopularniejsze jest oczywiście lanie wosku przez dziurkę od klucza i odczytywanie ukrytych znaczeń z cienia na ścianie.

Wróżenie z kart idealnie nadaje się na andrzejkowy wieczór. Możemy oczywiście zaprosić wróżkę, jednak równie dobrze możemy powróżyć sobie sami z kart.

Co mnie czeka w przyszłym roku?

Z talii tarota wybieramy wszystkie asy, królów, królowe, rycerzy, giermków, dziesiątki i dziewiątki. Dokładnie tasujemy nasze karty i rozkładamy na stole (tak żeby obrazki były niewidoczne).

Każda osoba wybiera swoją jedną kartę, a następnie ją odkrywa sprawdzając jej znaczenie.

Puchary (kielichy) – rok będzie obfity w miłość. Jeśli jesteś sama to spotkasz swojego ukochanego, natomiast jeśli jesteś w związku, to prawdopodobnie zaręczycie się, albo nawet weźmiecie ślub.

Monety– nadchodzący rok przyniesie ci szczęście w sprawach finansowych i tych materialnych. Jeśli nie masz pracy to teraz ją znajdziesz. Jeśli pracę masz, to możliwa będzie jej zmiana na lepszą, albo podwyżka.

Miecze– nadchodzący rok nie będzie należał do najłatwiejszych. Pojawią się sytuacje w których napotkasz trudności. Sporo wyzwań, również w relacjach z ludźmi.

Buławy– bardzo burzliwy rok, podjęcie nowej (nowych) aktywności, możliwe podróże.

Wróżba andrzejkowa z tarota dla singli (kobiet)

Wyciągnij z talii wszystkie asy, królów, rycerzy, dziesiątki . Potasuj dokładnie, rozłóż na stole tak, aby obrazki były niewidoczne.

Każda singielka wybiera sobie jedną kartę.

As pucharów, król pucharów, rycerz pucharów – niebawem poznasz kogoś kto poruszy twoje serce (ty jego również)

As buław, król buław, rycerz buław- spotkasz kogoś, kto będzie wyjątkowo pociągał cię od strony fizycznej, bardzo możliwy ognisty romans

As mieczy, król mieczy, rycerz mieczy – najbliższy czas nie będzie dla ciebie dobry w sferze miłosnej, prawdopodobne miłosne rozczarowanie (albo nawet rozczarowania)

As monet, król monet , rycerz monet-ktoś zaprosi cię na randkę, będzie to miło spędzony czas, ale bez większych uniesień uczuciowych.

Dziesiątka pucharów- pomyślny rok w sferze uczuciowej, spełnienie w sferze miłosnej

Dziesiątka buław- poznasz kilku mężczyzn, jednak będą to raczej krótsze i ogniste romanse niż miłość do końca życia, idealny czas na randkowanie

Dziesiątka mieczy- brak szczęścia w miłości w nadchodzącym roku, jeśli kogoś poznasz to czeka cię prawdopodobnie gorzkie rozczarowanie tą relacją

Dziesiątka monet- raczej nie poznasz nikogo nowego, kto zawróci ci w głowie. Będziesz podchodzić pragmatycznie i rozsądnie do poznanych mężczyzn, co sprawi, że nie przeżyjesz większych i znaczących rozczarowań miłosnych.

Dawniej wróżby andrzejkowe traktowano niezwykle poważnie. Dzisiaj jest to raczej forma zabawy. To my nadajemy moc temu w co wierzymy. Jeśli więc przyjmiesz z wiarą andrzejkową wróżbę- to ona się spełni!

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *