As Kielichów. Marzenia o …

W zasadzie karta szczęśliwa, przyjemna, sympatyczna. Ale jakoś za nią nie przepadam… Dla mnie oznacza życie złudzeniami i w świecie marzeń. W sumie to wszystko zależy od rozkładu i od tego jakie karty jej towarzyszą.

W rozkładach pokazywała mi przeważnie początek wielkiego uczucia, niestety często niespełnionego…

W każdym razie w miłości As Kielichów na pewno oznacza miły początek. Mogą to być pierwsze chwile głębokiego zauroczenia, albo uczucia. Od tego jak się ono rozwinie- trzeba spojrzeć na sąsiednie karty.

Niestety różnie może z tym być. Nie ma gwarancji szczęśliwego zakończenia. To tylko początek czegoś pięknego. Znaleźliśmy sobie jakąś osobę. Przeważnie zaczynamy marzyć 🙂 Snuć w głowie jakieś historie. Często na marzeniach się kończy, bo nie mamy odwagi skonfrontować się z rzeczywistością, wolimy odsunąć uczucie, ponieważ boimy się, że nasze ego zostanie zranione. Potem żałujemy, ale jest już za późno.

o tobie szumi deszcz

gdy wracam do domu

liście w parku mają twoje oczy

a wiatr opowiada twoje myśli

oddycham twoim spojrzeniem

i spisuję odczucia

które zapomniałam już

wytrzyj mnie z łez nocy

a otworzę ci drzwi

bez ciebie tylko białe pola

i śnieg na moich włosach

tęsknię…

Na karcie jest tak dużo wody, że aż się rozlewa Przesyca emocjami, spokojem i błogością. Może w tych marzeniach jest tak dobrze, że nie ma się ochoty iść dokądkolwiek? Rzeczywistość bywa twarda i można walnąć głową w mur, trzeba się mobilizować, przekraczać jakieś przeszkody, w każdym razie jakoś się wysilić. A trwanie w takim stanie, sprzyja poczuciu szczęścia, ale nie determinuje kroku do przodu. Bo właściwie po co? 🙂 Skoro nam dobrze…

A kiedy docieramy do głębi…Widzimy tylko spokój, ciszę.

Nie ma pośpiechu, czas się zatrzymał możemy cieszyć się tym co dostaliśmy.

Kiedyś wyszedł mi Asik Pucharów + Wieża, co oznacza często, że wszystko może szybko się zakończyć w wyniku niespodziewanego zdarzenia. W sumie to uczucie było na bardzo początkowym etapie, bo praktycznie się nie znaliśmy. I nie zdążyliśmy, bo on nagle zrezygnował z kursu i więcej się nie pojawił.

Koleżance wychodził As Kielichów+ 3 mieczy. Wiadomo z mieczami różnie bywa. Przeważnie tną gdzie popadnie, ale się łudziła. Niestety przeżyła bardzo bolesne rozczarowanie miłosne.

Jeśli pytamy o pracę to karta zapowiada, że będzie dobrze się działo. Możemy wykazać się pomysłowością, coś nas zainspiruje do działania. Na pewno będzie miło i przyjemnie. Bez stresu i pośpiechu.

As Kielichów dobrze wróży działaniom artystycznym. To na pewno przypływ natchnienia, jakaś inspiracja, którą można dobrze wykorzystać. Po takiej karcie – mamy wielką ochotę na przykład na malowanie, na pisanie, na wszystkie rzeczy związane z działalnością artystyczną.

As Kielichów to ogromne ilości wody, a skoro woda to i mogą być wszelkie płyny. Może zapowiadać jakąś miłą imprezę sowicie zakrapiana alkoholem, spotkanie przy kawce.

 

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

 1. As Kielichów odwrócony, jako karta dnia skojarzył mi się z owulacją, która mocno pasowała. Nie wiem, czy to takie szczęście? Niestety, nic innego się nie wydarzyło.

  1. Zależy jak na to spojrzeć, bo jeśli kobieta chce zajść w ciążę to pewnie owulacja może oznaczać dla niej szczęście i w tym znaczeniu As Kielichów mógł oznaczać, że była na to bardzo duża szansa 🙂

 2. Witam,

  a jeśli w rozkładzie o przyszłość zwiazku wychodzi Król buław, As kielichów, Królowa buław to można to interpretowac jako romans czy cos więcej? Pan jest w kryzysie małżeńskim.od 3 lat. i szuka i podrywa.

 3. Witaj, na pewno wskazuje na bardzo „dobraną” parę, np. porozumienie bez słów 😀 buławy to ogień, a więc romans na pewno. As Kielichów to zauroczenie, początek. Na razie te karty nie mówią o czymś trwałym, stabilnym. Ale kielichy to uczucia więc jest szansa, że może z czasem przerodzić się w coś więcej 😉

  1. Dziękuję 🙂

   Jak coś się wydarzy to napiszę 😉 póki żona trwa dla mnie reacja jest zawieszona.

   pozdrawiam serdecznie

 4. Witam, mam do Pani pytanie, co może znaczyć połączenie 1. As Kielichów 2. Siedem monet I trzecia karta – król mieczy? Pytanie dotyczyło mojego znajomego od paru miesięcy z zajęć. Z jednej strony sadzi do mnie komplementy, zartuje sobie trochę ze mnie, ale często pyta o sprawy prywatne, i dużo rozmawiamy na poważne tematy. Ostatnio powiedział mi że ma dziewczynę. A ja liczyłam na coś więc zastanawiałam się czy mam jakieś szanse, i co on o mnie myśli. Sądzę że obraz króla mieczy jest jego portretem. Tylko, tacy ludzie nie zrobią niczego bez interesu. To jaki on mogla mieć interes? Co znaczy ten układ? Pozdrawiam Kaja

 5. Niekoniecznie „robią niczego bez interesu”, król mieczy pokazuje, że on analizuje i dużo myśli. As kielichów świadczy, że mu się podobasz (komplementy). Siedem monet może mówić o tym, że czeka „co Ty na to” (czeka na twoją reakcję).

 6. Witam 🙂
  W pytaniu o dalszy rozwój relacji wyszło – kochankowie ; As kielichów ; Cesarz – jak sądzisz ? Może się udać . Obecnie jesteśmy na etapie wzajemnej fascynacji .
  Muszę dodać iż obydwoje jesteśmy w formalnych związkach .

  1. Witaj 🙂 kochankowie, as kielichów- jak najbardziej uczucia i fascynacja. Cesarz na końcu to lekko psuje, wg. mnie to „zejście na ziemię”, ochłodzenie w relacji (zapewne spowodowane tym, że jesteście w formalnych związkach) wyjście z marzeń i stanu uniesienia. I na pewno padnie pytanie: czy to ma sens na przyszłość i co robić dalej.

   1. Dziękuję 🙂
    Właśnie ten Cesarz nie dawał mi spokoju 🙁
    Zobaczymy 🙂
    Obecnie cieszę się tym co jest a jest milutko 🙂

 7. Zapytałam o pracę, o którą chcę aplikować, gdzie wiem, że konkurencja jest dość mocna;na pytanie co z tego wyniknie wyszedł dziwny układ: As kielichów, Cesarz, As Denarów. Nie wiem co o tym myśleć – myślałam, że cesarz to stabilizacja zawodowa, ale Asy? kielichy i denary – potencjał i entuzjazm są, ale czy wystarczą? nie ma tu chyba jednoznacznej odpowiedzi, czy może czegoś nie widzę ?

 8. As Kielichów pokazuje, że firma ci się „podoba”, prawdopodobnie ją idealizujesz, masz wątpliwości czy aplikować, głównie myślisz jakby Ci się tam pracowało i jakby było wspaniale jakbyś tam pracowała.
  Cesarz pokazuje, żeby realnie podejść do „tematu”, może oznaczać dużą konkurencję, wręcz walkę o stanowisko, dość bezwzględną, twardą, konkretną, bez emocji. Może być kilka etapów. Musiałabyś ostro powalczyć o tę pracę.
  As Denarów na końcu pokazuje, że masz duże szanse ją zdobyć.

 9. bardzo dziękuję, to by pasowało, jakaś tan szansa jest, ale musiałoby mi dopisać szczęście. do tego zapytałam jak szef (bo ja tam pracuję trzy miesiace co roku na kontakcie czasowym) będzie mnie widział jako kandydata, I wypadł świat, co jest budujace, i przemawia za tym zeby dać sobie jednak tę szansę 🙂 korzystajac z okazji powiem jeszcze że bardzo lubię ten blog, zawiera dużo informacji I czyta się z przyjemnoscia! Pozdrawiam

 10. As kielichów to zauroczenie, może byc „ślepe’, platoniczne również często. 5 mieczy to ból, przy asie kielichów często nie mogą być razem , to może powodować ten ból.
  A skoro są już w związku i karty te opisują „jaki jest związek” to as kielichów+ 5 mieczy może oznaczać, że jest uczucie ale i zadawanie sobie ciosów (ranienie się wzajemne).

 11. Witam,

  rozłożyłam dzisiaj karty, pewnie z prozaicznym pytaniem: co On teraz do mnie czuje. Wybrałam w pozycji odwróconej Wisielca, 6 denarów oraz Asa Pucharów. Burzliwa znajomośc, taki sam koniec. On żonaty ja wolna. Zaczęło się od przyjaźni, skończyło romansem i tym, że się zakochałam, może zaczynałam go osaczać. Ciągle wierzę w jego szczerość, ale…. Czy ktoś pomoże w interpretacji???

 12. krynolina: Wisielec pokazuje, że milczy, może tez ukrywać (nie okazywać) teraz tego co czuje. I niedobrze mu z tym, Wisielec jest odwrócony. Tym bardziej, że On jednak cały czas czuje, co pokazuje As Kielichów i chciałby coś zrobić (6 denarów).
  Mówił, że kocha, że mu zależy na Tobie ? jeśli tak to był szczery. Skoro żonaty, to pewnie po prostu nie wie co zrobić. Sytuacja go przerosła, a czuje dużo, to też mogło go wprowadzić w ten stan zawieszenia, bezradności.

  1. Dziękuje za odpowiedź 🙂 ale nic mnie w tej chwili nie może podnieść na duchu, straciłam nie tylko miłość, ale co gorsze przyjaciela. Nie wiem co się u niego dzieje, nie chcę utrzymywać z Nim kontaktu, za bardzo mnie to boli. A i On nie walczy, więc wszystko pewnie się kiedyś rozejdzie po kościach…. ale potrzeba czasu. Dla Niego chyba najważniejsza jest rodzina i nigdy z tego nie zrezygnuje, był szczery, ale czy warto ryzykować dla czegoś nieznanego???
   Zadałam pytanie : Czy warto walczyć o Naszą relację : w pozycji prostej : Gwiazda, 3 buław oraz 4 pucharów.
   Dla mnie 4 pucharów to karta nieprzyjemna, jak na nią patrzę to widzę, że najciekawsze było osiąganie celu a nie jego osiągnięcie. Może nasza wspólna przyszłość, nie byłaby aż tak kolorowa???

 13. krynolina: osobiście uważam, że warto ryzykować dla czegoś nieznanego. Pomimo strachu i nawet jeśli ma to boleć. Najważniejsze jest doświadczanie życia, a nie ucieczka przed tym co może się stać. Podążanie za tym co się czuje, chociaż rozum mówi: to nie ma sensu.
  Tak czuję, że ego mówi Ci, żebyś się nie odezwała. Urażone jest, bo on milczy. Rozum to interpretuje: on milczy i nie podejmuje kontaktu pierwszy to oznacza, że mu nie zależy. Jednak Twoje serce chce czegoś zupełnie innego i stąd ten ból.
  Co się zadzieje jak się do niego odezwiesz? Czy ból będzie większy jeśli on odpowie nie tak jak Ty byś tego chciała? Czy jesteś w stanie to przyjąć? Może warto „powiedzieć sobie”, że przyjmujesz wszystko co się stanie i poradzisz sobie z tym. Bo dlaczego nie miałabyś sobie poradzić. Czasami musimy doświadczyć najgłębszego bólu, aby dojrzeć prawdę i zyskać spokój. Ból warto przeżyć, a nie od niego uciekać. Karty są dobre, gwiazda, 3 buław , a 4 pucharów może oznaczać tutaj czekanie.

  1. Dziękuję za pomoc i jasne podejście do tematu. Wiem, że to już koniec, nie mogę się dłużej przed Nim uniżać, zrobiłam tyle ile mogłam. Ale…. MASZ RACJĘ. Zastanawiałam się kim bym teraz była, gdybym nie spotkała Go na swojej drodze, czy wiedziałabym czym jest prawdziwe uczucie, jak mam następnym razem postępować. Dzięki Niemu zmieniłam podejście do życia i ludzi. Dało mi to wszystko kopa, nie mogę mu pokazać, że cierpię tak bardzo. Muszę żyć dalej, a za jakiś czas, uznam to wszystko za pouczające doświadczenie….. Dziękuję jeszcze raz, oczywiście jest fanką Twojego bloga, zazdroszczę uduchowienia 😛

 14. Witam Panią.
  Czy mogłaby Pani pomoc mi zinterpretować dany rozkład na to co czuje do mnie dziewczyna: 6 kielichów, as lielichow, 10 kielichów. Dodam, ze znamy sie od bardzo dawna i to ja wykazywałam inicjatywę lecz ona będąc w związku ja odrzucała. Teraz ona zerwała i coś jakby sie odmieniło. Teraz ja wzięłam ja na dystans. Czy to możliwe, ze pojawiło sie w niej uczucie zakochania wobec mnie?

  1. Witaj, tak- karty to wyraźnie pokazują. 6-kielichów to ciepłe wspomnienia +as kielichów- zakochanie i nowy początek i 10 kielichów na końcu- wygląda na to, że chciałaby czegoś więcej, ma nadzieję na związek. Pozdrawiam.

   1. Dziękuje Pani bardzo za interpretacje 🙂
    Znaczenie kart opisywanych przez Panią są najbardziej wiarygodne i sprawdzone spośród tylu wypracowań a muszę dodać ze jestem początkująca i na Pani opisach i przesłaniu sie wzoruje.
    Jestem fanka bloga i zawsze wyczekuje interesujących nowych postów.
    Pozdrawiam i życzę twórczej weny 🙂

 15. Witam.
  Na pytanie, czy mój „były” mężczyzna powróci wyszły karty:
  Trójka pucharów, as pucharów i as buław.
  Bardzo proszę o interpretację…!

 16. Karty czasem lubię czasem nie 🙂 zwykle towarzyszyła mi kabała… – wartość dodana po – babcina 🙂 Ale na siebie stawiać nie lubię. Stąd czasem sięgam do onetu żeby ” coś” zobaczyć, sprawdzić ale nie traktuje zwykle tego całkiem serio no bo przecież to tylko przez komputer i bez dotykania kart 🙂 Słabo… Dziś się wkręciłam a właściwie wczoraj (doświadczenie duchowe) a może jeszcze wcześniej? (bo poznałam go wcześniej) Problem w tym że mam dzieci i jestem z innym człowiekiem (partner – nie mąż – raz lepiej raz gorzej)… a ja na dodatek już po jednym rozwodzie :/ – taki skomplikowany ze mnie dusz 🙂
  Do rzeczy „OWE DOŚWIADCZENIE DUCHOWE” przyszło do mnie jako pacjent….hmmm i okazało się że bardzo mi pomógł…
  Wczoraj wydarzyło się coś dziwnego – nie mogę tego opisać tu (ale nie chodzi o łóżko :))
  Rozłożyłam dziś karty w onecie koncentrując się na pytaniu jak będzie wyglądął ten związek – relacja między nami. I o to pojawiły się przede mną takie karty: w kolejności : OBECNA SYTUACJA: 1 – król kielichów, 2 – dziesiątka kielichów,
  Najbliższa Przyszłość: 1 – ósemka buław, 2 – królowa mieczy,
  Dalsza przyszłość: 1 – świat, 2 – król monet
  PODSUMOWANIE: As kielichów……
  hmmm i nogi mi się ugięły zaczęłam szukać różnych interpretacji kart i trafiłam na Twojego bloga – po przeczytaniu opisu kart uznałam, że koniecznie muszę napisać do Ciebie – rzadko spotyka się taki talent w opisywaniu znaczenia kart (król kielichów – ideał opisu 🙂 ). Więc dziękuję Ci po prostu za Twą pracę… 🙂 i proszę –
  Jeśli jest możliwość interpretacji Twej tego układu kart – będę wdzięczna bardzo 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego dnia 🙂

 17. A ja mam pytanie poniewaz moj zwiazek chyba sie zakonczyl (on byl zdenerwowany i tak mi wykrzyczal teraz zero kontaktu) i w pytaniu czy jeszcze nasze drogi sie zejda wyszlo mi: 1 krol bulaw, 2 cesarzowa, 3. 8Denarow i jako dodatkowa karta As kielichow.
  Nie bardzo rozumiem przeslanie szczerze mowiac…moge prosic o pomoc

 18. Witam, mam ogromną prośbę czy ktoś może pomóc mi w interpretacji kart? zapytałam o to czy mój były partner i ja się zejdziemy. Wyciągnełam trzy karty na najbliższą przyszłość a czwarta wyleciała mi sama z talii… Król Pucharów- wieża- as pucharów- 2 puchary?
  bardzo prosze o pomoc!

 19. Opis Asa kielichow trafil do mnie idealnie. Dzisiaj w dwoch roznych rozkladach dotyczacych mojej sytuacji obok asa kielichow ulozyla sie 5 mieczy. Mowiac krotko mam jeszcze nie zamknieta relacje z bylym. Nie wyglada to za fajnie. Kojarzy mi sie z bardzo emocjonalna klotnia.. no zobaczymy :p Pozdrawiam 🙂

 20. Witam.
  Czy mogę prosić o pomoc w interpretacji. Na pytanie: Co było prawdziwą przyczyną oziębienia stosunków i w efekcie utraty kontaktu między mną a partnerem? Wyszły 3 karty w kolejności: Królowa Pentrakli, As Kielichów, Cesarzowa. Nie potrafię ogarnąć tego razem 🙂 Czy to może mieć związek z prawdziwym uczuciem i problemem wyboru? Pięknie dziękuję za Wasze opinie 🙂

 21. Witam w pytaniu czy on mnie zaprosi na spotkanie wyszlo mi … As pucharow to ja. On to VII mieczy.. Podejście do problemu to sprawiedliwości a ostatecznie to moc … Jak mam to interpretować ?

 22. Rozłożyłam karty pytając o to jaki jest mój związek, ustaliłam, że 3 karty kolejno będą oznaczać przeszłość teraźniejszość i przyszłość. Przeszłość – Wieża, Teraźniejszość – Moc, Przyszłość – As kielichów. Przeszłość interpretuje jako czas, w którym coś się zaburzyło, rozstanie – co by się zgadzało, przeżyliśmy ogromny kryzys, niestety z mojej winy, rozpad i ogólną rozpacz, teraźniejszość – przyznałam się do największego błędu, zebrałam siłę i przyznałam się, przepracowaliśmy to razem, walczymy, przyszłość – czy to może oznaczać, że żyjemy w mydlanej bańce, łudząc się że to się uda?

 23. Zobacz asa kielichów z talii Victorian Romantic Tarot. Absolutnie nie widać tam niczego niespełnionego, nie widziałam piękniejszej wersji tego asa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *