Czy można wyrzucić karty tarota

Może kupiłaś kiedyś karty tarota, ponieważ chciałaś zostać wróżką? Poznawanie przyszłości jest fascynujące. Jednak zapał magicznie się ulotnił, Ty wróżyć nie zaczęłaś, ale karty tarota zostały. Chciałabyś się ich pozbyć. A może twoje karty są już niebywale zniszczone, bo je na przykład zalałaś kawą i nie można ich już w żaden sposób ocalić?
Ale magicznych rzeczy nie można sobie tak po prostu wywalić do śmietnika!

Dlaczego nie wywalamy kart tarota?

Karty Tarota związane są z magią, nie są zwykłymi kartkami. O ile te drugie można wyrzucić do kosza na śmieci i nic się nie stanie, o tyle z tarotem już nie jest tak zwyczajnie. Zwłaszcza jeśli go jakiś czas używałaś. Nawiązałaś z nimi pewien związek emocjonalny, który należy przeciąć.

Jak pozbyć się kart tarota

Na początku symbolicznie odetnij się od kart, aby wyczyścić łączące was połączenia. Możesz to zrobić ostro zakończonym białym kryształem. Połóż karty przed sobą, weź kryształ i przetnij nim z góry na dół połączenie mówiąc: odcinam, odcinam, odcinam.
Możesz również karty oczyścić w dymie z białej szałwii (z intencją energetycznego odcięcia się od nich) albo nad płomieniem świecy.

Oddaj karty żywiołom

Do wyboru masz kilka sposobów. Pierwszy z nich, to ich całkowite zniszczenie poprzez użycie ognia, najlepsze byłoby tutaj ognisko. Palenie magicznych przedmiotów, poprzedzone intencją oddania ich żywiołowi ognia jest wskazane, gdy całkowicie chcesz, aby jakaś rzecz zniknęła „na zawsze”.

Możesz karty również ofiarować żywiołowi ziemi. Udaj się do lasu albo w jakieś miejsce, gdzie nikt ci nie przeszkodzi. Podziękuj kartom, a następnie zakop je w ziemi i pożegnaj je.

Żywioł wody również doskonale nadaje się do przyjęcia niechcianych talii kart. Możesz je pociąć i wrzucić do rzeki. Woda przyjmie i skutecznie oczyści wszystko, jednak sama musisz zdecydować, czy taki sposób jest ekologiczny, bo jednak jest to zaśmiecanie środowiska.

Sprzedaj swoje karty tarota

Oprócz zniszczenia kart, możesz je również sprzedać w serwisach internetowych, albo na grupach społecznościowych skupiających fanów ezoteryki. Oczywiście pod warunkiem, że talia jest kompletna. Ludzie chętnie kupują używane karty tarota, gdy ich cena jest dużo niższa od sklepowej albo wtedy, gdy dana talia nie jest już dostępna na rynku.

Podaruj komuś karty tarota

Obdarowanie kogoś kartami to również doskonały pomysł. Pod warunkiem, że osoba, której sprezentujesz talię, jest zainteresowana wróżeniem z kart. Podarowane karty mają wielką magiczną moc (podobnie jest np. z kamieniami).

W magii dużo zależy od twojego podejścia i mocy wiary. Są osoby, które karty tarota po prostu wyrzuciły do śmieci i nic się nie stało. Wynika to z tego, że były one przekonane, że karty to taki sam przedmiot, jak i inne, więc mogą się ich pozbyć, w sposób jaki robią to ze zwykłymi rzeczami. Jeżeli jednak uważasz, że są one magiczne i masz jakiekolwiek obawy związane z wyrzuceniem ich, to wtedy najlepiej zrobić to rytualnie poprzez sposoby wymienione powyżej.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *