Kryształy i ich kształty w uzdrawianiu i magii

Odcinanie więzów, medytacje, ochrona energetyczna, uzdrawianie, rytuały  oraz wiele innych. Kryształów używamy do wielu rzeczy w ezoteryce. Oprócz rodzaju kamienia ważny jest też jego kształt.

Kryształ laserowy

To długie kryształy górskie z ostrymi czubkami, które mogą przekazywać silną i ściśle skoncentrowaną energię.

Używany do robienia tzw. odcięć więzów energetycznych

Bardzo przydatny i skuteczny do przecinania więzów energetycznych, można go przyrównać do ostrego noża. Jeżeli nie chcemy mieć z kimś kontaktu, albo ta osoba nie chce mieć go z nami, a my nie umiemy przestać myśleć o tej osobie i koniecznie kontakt należy urwać (dla naszego dobra) wówczas odcinamy więzy energetyczne. Kolejno, poczynając od czakry podstawy wizualizujemy sobie sznury, które łączą nas z tą osobą i przecinamy je ostrym kryształowym czubkiem  (jak nożem).

Używany do uzdrawiania

-Przyłóż kryształ podstawą do chorego (bolącego) miejsca i wizualizuj, że z tego miejsca wychodzi chora energia, która przechodzi przez kryształ, który ją przekształca w światło, które tryska poprzez czubek kryształu do góry. Następnie przyłóż ostrym końcem kryształ nad miejscem, które chcesz doładować i zakreślaj nim kółka w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara (w prawo). Z końca kryształu wydobywa się biała, czysta i uzdrawiająca energia. Jeśli jej nie widzisz, nie czujesz, to wystarczy, że będziesz ją sobie wyobrażać.

-Drugi sposób polega na kreśleniu ostrzem kryształu kółka w lewą stronę (przeciwnym do ruchu wskazówek zegara) w celu oczyszczenia chorego miejsca  a następnie kreśleniu kółka w prawą stronę (ruch zgodny do wskazówek zegara) celem doładowania energią chorego miejsca.

-Jakikolwiek przedmiot, czy produkt (także żywność)  możesz położyć na środek, a dookoła niego ułożyć kryształy (czubkami do środka). W ten sposób naenergetyzujesz przedmiot ze środka.

Naturalne bryłki kryształów

są idealne do polepszania energii:

-Wystarczy, że do zwykłej wody (koniecznie w szklanym pojemniku, może być choćby słoik), włożysz oczyszczony kryształ i pozostawisz go na 12 godzin. Zobaczysz, że woda smakuje zupełnie inaczej, ponadto przejęła uzdrawiające właściwości kryształu.

-Położenie bryłki kryształu koło komputera pozwoli zneutralizować negatywne energie, a kryształ położony koło łóżka wzmocni nasze sny. Bryłki możesz oczywiście stawiać wszędzie.

-Rytuały  z wykorzystaniem naturalnych bryłek kryształów zawsze wzmocnią każde działania magiczne.

Bębniaki, czyli kryształy obrobione i gładkie

Rytuały magiczne

Każdy z kamieni posiada inne właściwości, które wzmacniają dany rytuał. Przykładowo do rytuałów miłości idealny jest kwarc różowy, do ochronnych- turmalin, oczyszczających- onyks. Osoby zajmujące się magią zawsze korzystają z kamieni i wspierają się ich mocą wzmacniając wykonywane działania magiczne.

kryształy w medytacji

Konkretne kamienie kładziemy na wybrane miejsce na ciele.   Najlepiej jeśli kamienie mają lekko spłaszczony kształt, wówczas będą lepiej się trzymały i nie spadną.

Podczas medytacji możesz trzymać kryształ w lewej ręce. Inny sposób medytacji polega na uniesieniu kryształu obiema dłońmi na wysokość naszego serca, wejrzeniu w niego i połączeniu się z jego sercem poprzez oddech. Następnie najlepiej zamknąć oczy i delikatnie przyłożyć kryształ na 3 oko, a potem położyć na łonie i wizualizować, że wasza świadomość wnika do wnętrza kryształu. Jeżeli chcesz uzyskać lepsze połączenie z energią kosmiczną, to połóż sobie na czole kryształ wierzchołkiem ku górze (idealny będzie tutaj ametyst i kryształ górski).

Ostro zakończone kryształy emitują silną energię 
poprzez swój czubek, natomiast okrągłe (tzw. bębniaki, otoczaki) 
tworzą rozproszone pola energetyczne, dzięki czemu nadają się 
do rytuałów magicznych.

Wielkość kryształu nie ma znaczenia, jednak ważne, żeby jego czubek (szpic) nie był uszkodzony, podobnie jak krawędzie. Najsilniej działa kryształ przejrzysty. Lepiej żeby nie posiadał we wnętrzu zastygłych owadów.

Kryształy należy regularnie oczyszczać!

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *