Jak wróżyć wahadełkiem

Moja babcia i mama miały wahadełko zrobione z obrączki i nitki. Bo kiedyś wahadełka nie były ogólnie dostępne. Uff, jak dobrze, że dzisiaj jest inaczej. Karnak, Izis, Ozyrys, kryształowe i wiele innych…

Wahadełko daje super szybką i konkretną odpowiedź. Poza tym zajmuje niewiele miejsca. Nie wyobrażam sobie rozkładać kart w sklepie, parku, czy choćby w restauracji.

 O co można pytać wahadełko?

O wszystko. Ważne, żeby pytania były proste i zamknięte, ponieważ odpowiedź będzie konkretna : ‘tak”, „nie” albo „może”.

Programowanie wahadełka

wahadełko ametystowe

Wahadełko po zakupie należy oczyścić  i zaprogramować.  Ustalasz ze swoim wahadełkiem, że ruch pionowy oznacza „tak”, poziomy „nie”, na ukos „chyba”. Potem zadajesz kilka oczywistych pytań na które znasz odpowiedź i  będzie brzmiała: „tak”, np.

-Czy mam na imię ……. (mówisz swoje imię).   -Czy mam (…) lat ?

Potem zadajesz kilka oczywistych pytań na które odpowiedź będzie „nie” (ruch poziomy wahadełka), np.

-Czy mieszkam na Księżycu?  -Czy na ulicach jest śnieg (to latem)?

Sprawdzasz w ten sposób jak działa Twoje wahadełko. A gdy już zaprzyjaźnisz się ze swoim wahadełkiem, to możesz zacząć diagnozować np. żywność czy zdrowie. Jeżeli nie masz pewności czy dany produkt jest zdrowy to „wahadłujesz” nad nim zadając pytanie: czy ten produkt jest dla mnie dobry?

Wróżenie wahadełkiem

Tutaj sukces tkwi w odpowiednio dobranych pytaniach. Możesz pytać o wszystko.

Od konkretnych i życiowych pytań typu:

– czy zmienię pracę?

– czy wyjazd do Hiszpanii jest dla mnie dobry?

-czy dostanę podwyżkę?

-czy powinnam się zaszczepić?

Po pytania nawiązujące do uczuć i emocji

-czy podobam się J.?

-czy J. mnie kocha?

-czy M. mnie nienawidzi?

-czy J. się do mnie odezwie?

Aż po pytania całkowicie abstrakcyjne:

-czy na planecie Wenus mieszkają ludzie?

Po każdym pytaniu i uzyskaniu odpowiedzi stukamy lekko  wahadełkiem np. w stół. W ten sposób się oczyszcza. Wprawdzie są wahadełka jak np. Isis, które samodzielnie się oczyszczają (nie trzeba stukać), ale co nam szkodzi. Przy wahadłach kryształowych stukać już musimy. Kamienie bowiem chłoną energie.

Plansze do wahadełek

analiza duszy wahadełkoMamy wiele gotowych planszy i diagramów, które znacznie ułatwiają skomplikowane prace z wahadełkiem. Jedne z moich ulubionych to plansze pozwalające dokonać analizy duszy, czyli określić wiek duszy, cele, etapy duszy.

Wahadełkiem możesz też oczyszczać czakry, swoją aurę, a potem doładowywać ją pozytywną energią. Potrzebujesz plansze, albo sama rysujesz postać, która jest Twoim avatarem i zaznaczasz na niej wszystkie czakry. Potem wahadłujesz nad każdą czakrą wydając kolejno polecenia: „Oczyszczam tę czakrę”. Wahadełko powinno kręcić się w lewą stronę. Potem tę samą czakrę ładujesz mówiąc: „ładuję tę czakrę energią jakiej potrzebuje”- tutaj wahadełko powinno kręcić się w prawą stronę.  Tak, wahadełko to bardzo ciekawe i bardzo magiczne narzędzie, którym możesz uzdrawiać i wróżyć.

Dlaczego to działa?

Głowna teoria mówi o tym, że wahadełko to narzędzie podświadomości, która jak wiadomo wie i rozumie wszystko.  Jeżeli potrafimy się wyciszyć, zdystansować, to odpowiedzi uzyskane za pomocą wahadełka będą prawdziwe. Jeżeli jednak targają nami „chciejstwa’, nie potrafimy uspokoić myśli, to niestety…. Podobnie jak z kartami. Jeśli sami sobie wróżymy, to trudno nie sugerować sobie tej najlepszej interpretacji i zachować dystans.

Wahadełko nie chce się ruszać

Czasami wahadełko ani drgnie. Co to oznacza? Możliwe, że zadaliśmy niewłaściwe pytanie. Spróbujmy inaczej je sformułować. Czym prostsze i konkretniejsze pytanie- tym lepiej.  Sprawdźmy, czy nie mamy skrzyżowanych nóg, a na sobie żadnej biżuterii, zegarka czy metalowych ozdób, które mogą zakłócać pracę wahadełka.  Podobnie jak nieżyczliwi ludzie wokół nas, czy nasz zły stan psychiczny w danym momencie, albo picie alkoholu przy pracy z energiami.

A możliwe, że z jakiegoś powodu nie możemy akurat nawiązać połączenia energetycznego  z wahadełkiem. Wtedy możesz zapytać wahadełka: czy chcesz ze mną teraz pracować? Jeśli powie, że nie, to nie upieraj się i odpuść i spróbuj innego dnia.

Czy wahadełko jest bezpieczne?

Są wahadełka dobre dla początkujących jak np. Izis, które emituje białe światło oraz nie wymaga rozkręcania, ani nawet oczyszczania. A co najważniejsze jest skuteczne i bezpieczne.

Istnieją też teorie mówiące o tym, że pod wahadełko podczepiają się byty astralne. I znowu nasuwa się podobieństwo do kart Tarota. Jednak jeżeli mamy czyste intencje, a nasza energia jest silna, to nie musimy się bać. Nic nie powinno się podczepić. Zwłaszcza jeśli stosujesz okadzanie, czy palisz ochronne świece.

Czy jest to praca z kartami, wahadełkiem, czy też inną formą energii- to zawsze niesie  ze sobą pewne ryzyko. Nawiązujesz łączność z energiami. Pamiętaj o tym proszę używając wahadełka.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *