Przesądy o kartach tarota

Przesądy to najczęściej stare przekonania, przekazywane z pokolenia na pokolenie, w które można wierzyć, traktować obojętnie albo się z nich śmiać. A ponieważ karty tarota są magiczne- to krążą o nich różne przesądy.


kart tarota nie kupuj sama

Na pewno słyszałaś, że takich kart nie kupuje się w sklepie, a najlepiej będzie jeśli je dostaniesz w prezencie. Moim zdaniem jeżeli poczujesz jakieś karty, to jak najbardziej możesz je sama kupić. Są one nowe i zajmie trochę czasu zanim się zgracie i nawiążecie tę magiczną więź. Natomiast czekanie aż dostaniesz je w prezencie i jeszcze od życzliwej osoby, w dodatku taką talię, którą poczujesz- brzmi w dzisiejszych czasach niedorzecznie.

nie wolno pożyczać kart do wróżenia

To akurat jest prawda. Kart tarota nie udostępniaj nikomu! Podczas sesji tarota klient dotyka kart, ale robi to krótko i z innej „pozycji”. Po każdym tarotowym seansie wróżka oczyszcza karty.
Karty tarota współgrają z twoją energią, są z tobą energetycznie powiązane. Dlatego nie udostępniaj ich nikomu żeby sobie sam powróżył, ani nawet pooglądał.

piątek to najlepszy dzień na wróżenie

Istnieje przekonanie, że do wróżki najlepiej iść w piątek, ponieważ wróżby z tego dnia są najbardziej trafne. Może wynika to z faktu, że najczęstszym typem problemów poruszanych na seansach jest tematyka miłosna. A piątek to dzień Wenus, idealny na takie rytuały. Jednak każdy dzień tygodnia jest dobry, jeżeli tylko mamy taką potrzebę.

nie mogę nikomu zdradzić co powiedziała mi wróżka

Jeżeli zależy Ci, żeby wróżba się sprawdziła, to nie powtarzaj innym co usłyszałaś u wróżki. To jeden z popularniejszych przesądów. Czy słuszny? Osobiście wiem o wielu przypadkach w których osoby podzieliły się z innymi tym co usłyszały u wróżki. A wróżby i tak się sprawdziły.

nie mogę podziękować za wróżbę

Podobno za wróżenie nie wolno dziękować, ponieważ wróżba nie sprawdzi się. Jednak zwykle grzeczność tutaj „wygrywa” i rzadko kto nie powie dziękuję, a tylko płaci i ucieka. Uważam, że za wróżbę, podobnie jak za inne usługi można podziękować i fakt ten nie ma wpływu na to czy wróżba się sprawdzi.

Podobno w każdym kłamstwie jest ziarenko prawdy. Może więc tak samo jest z przesądami? W każdym z nich tkwi okruch prawdy. Jednak jestem przekonana, że to wyłącznie nasza wiara sprawia, że dany przesąd ma moc. Jeżeli nie dajesz mu wiary- to nie zadziała!

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *