Zdradzać komuś co usłyszeliśmy od wróżki, czy zachować dla siebie?

Spotkałam się z opinią, że wróżby nie należy nikomu wyjawiać, bo wówczas się nie spełni.

Podobno wróżbę można „zapeszyć” zdradzając ją innym osobom. Ile w tym prawdy i skąd się wzięła taka opinia?

Słowa i myśli są energią, mają więc moc. Jeśli powiemy coś komuś, a ten ktoś wątpi w nasze słowa- to może tak się zdarzyć, że podzieli się z nami swoją opinią. Powie, że to niemożliwe, że to bzdura. Jeśli my w to uwierzymy-to faktycznie wróżba może się nie spełnić.

A w takim razie co się stanie jeśli powiemy komuś, kto nam dobrze życzy i nam uwierzy? Idąc tym tropem, to wówczas taka wróżba powinna mieć większą moc spełnienia.

Ponieważ sama sobie zazwyczaj nie wróżę, skorzystałam kiedyś z usług wróżki. I podzieliłam się z innymi tym co usłyszałam. Wróżba jednak się spełniła.

 

W zasadzie wiele zależy od nas samych. Od naszych przekonań i tego jak postąpimy. Jeśli będziemy bezczynnie czekać aż wróżba się sprawdzi, to może się nic nie zdarzyć. Karty pokazują sytuację na „teraz”  i należy pamiętać, że „teraz” determinuje przyszłość.

Czyli istotne jest to wszystko, co robimy/zrobimy i to co myślimy.  A przyszłość nie jest z góry przesądzona.

 

A jak jest u Was? Widzicie jakiś związek? Obawiacie się mówić komuś o tym co usłyszeliście z obawy, że to się nie spełni? Czy może zupełnie nie zwracacie na to uwagi?

 

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

 1. osobiście uważam, że między osobą, która wróży i która o wróżbę prosi powstaje pewna specyficzna więź i lepiej żeby to co zostało powiedziane zostało tylko między tymi osobami. Mam jednak inne pytanie. Czy to o co ja Panią pytałam wydawało się śmieszne, nieistotne, czy może spodziewała się Pani czegoś ciekawszego? Szkoda, ze nawet nie zdecydowała się Pani odpowiedzieć mi, że mi Pani nie odpowie. To nie jest tak, ze uważam, że z racji wiedzy, którą Pani posiada ma Pani obowiązek każdemu pomagać. Jednak było mi zwyczajnie przykro, tym bardziej, że wysłałam Pani opis swojej sytuacji. Opisy kart z Pani strony są według mnie cudownie napisane i naprawdę przemawiają do osoby, która je czyta. Mimo to czasami samemu ciężko zinterpretować karty i wtedy bardzo istotna jest opinia kogoś kto rozumie je z taką dokładnością jak Pani. Przez całą tę sytuacje jest mi naprawdę przykro, bo uznawałam Panią za wrażliwą osobę, która za pomocą tarota naprawdę chce ludziom pomagać.
  Pozdrawiam, Katarzyna.

  1. Katarzyno, przepraszam Cię, jeśli sprawiłam Ci przykrość, ale po prostu nie zaglądałam długo na to konto mailowe, miałam przerwę we wróżeniu. Nie zawsze mogę wróżyć.

   1. Dzień dobry.
    Rozumiem. Ja się bardzo przestraszyłam, że uznała mnie za kompletną idiotkę. Przeczytałam odpowiedz na swoim mailu i to ja przepraszam. Strasznie mi głupio:/

 2. Witam.
  Czy mogłaby Pani wyjaśnić mi taką sytuację: Od kilku lat zwracam się do różnych wróżek z tym samym pytaniem. Za każdym razem dostaję niemal identyczną odpowiedź z zaznaczeniem ,że wróżba spełni się do lata (danego roku). W tej chwili mija cztery lata od czasu gdy zadałam to pytanie po raz pierwszy i…nic!
  Czyżbym blokowała w jakiś nieświadomy sposób tą energię?
  Pozdrawiam serdecznie.))

 3. Ewka: bardzo trudno określić dokładnie czas przyszłych zdarzeń w kartach. Klienci koniecznie chcą wiedzieć, najlepiej z dokładnością co do dnia, więc wróżki podają te daty. Jeśli wróżka ma zdolności jasnowidzenia, to może zobaczyć wydarzenia, ale i tutaj określenie daty jest ryzykowne i często się nie sprawdza.

  W kartach widać, kiedy są szanse na coś, albo ich nie ma. Ale jest to zawsze określenie aktualnej sytuacji. Dlatego jeśli karty pokazują daną sytuację- to będzie tak w przyszłości, o ile nic nie zmienimy (w sobie, w życiu, w nastawieniu itd).

  Jeśli karty ciągle pokazują, że coś się wydarzy, a to nie następuje, to rzeczywiście możesz blokować, robiąc coś (nawet nieświadomie, niecelowo), żeby do tego nie doszło.

  Nigdy nie warto czekać bezczynnie, na zasadzie „bo karty pokazały”- to ja już nic nie muszę robić, tylko sobie poczekam. Dlatego zawsze przy wróżbie, oprócz informacji „jak jest i co będzie” dobrze usłyszeć „czy mam coś zmienić, co mogę zrobić, aby dana sytuacja wydarzyła się (lub nie wydarzyła)”. Pozdrawiam serdecznie

 4. Hej.
  Mam pytanie. Czy to możliwe, że gdy pytam wróżki o uczucia innych osób wobec mnie one pokazują moje aktualne nastawienie do danej osoby?

  Kiedy może coś takiego mieć miejsce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *