Jak zaprogramować kamień

Obok ładowania, czy oczyszczania kryształów, ważne jest ich programowanie.  Robimy to, aby kamień wspomagał nas  w osiągnięciu określonych celów. Wprawdzie każdy kryształ  posiada określone właściwości, jednak poprzez programowanie, możemy je doprecyzować, aby działał, czy wspomagał nas w realizacji w danej sferze życia.

co to jest programowanie kryształu

Jest czynnością, którą dokonujesz swoimi myślami i wkładasz w to emocje i uczucia. Wizualizacja, intencja i rytuał sprawiają, że nadajesz moc kamieniom, wpisując w nie swoje pragnienia.

Marzena przeżywała rozstanie z partnerem. Bolało ją serce, nie potrafiła wyciszyć myśli, ani spokojnie spać. Z pomocą przyszedł jej kwarc różowy, który zaprogramowała na leczenie bólu po rozstaniu z konkretnym partnerem.

Kwarc różowy, zwany jest potocznie „kamieniem na miłość’, pomaga w otwieraniu serca i przyciąganiu nowej miłości, jednak również leczy rany uczuciowe, przywracając harmonię i poczucie spokoju w ciele i umyśle i sercu.

jak zaprogramować kryształ

1. Nazwij swój problem i co chcesz osiągnąć, np. dużo się denerwujęw związku z pracą, chcę odzyskać równowagę emocjonalną; często kłócę się z partnerem i chcę wyeliminować spory i przywrócić spokój w relacji, mam często migreny i problemy ze snem i chcę dobrze i spokojnie spać;  nie pamiętam snów i chcę je pamiętać.

2. Wybierz kamień, możesz kierować się intuicją. Możesz też poczytać o właściwościach kryształów i na tej podstawie wybrać swój kamień do programowania.

3. Zapal świecę, białą lub w kolorze kryształu, weź wybrany kamień w prawą dłoń (lub lewą, jeśli to ona jest dominująca), albo jeśli tak czujesz w obie dłonie.

4. Znajdź spokojne miejsce, aby nikt ci nie przeszkodził. Pobądź chwilę w ciszy ze swoim kamieniem, wsłuchaj się w niego. Spróbuj wyciszyć myśli. Skoncentrować się na tym, czego chcesz, bez odbiegania myślami w inne sprawy i problemy.

5. Sformułuj intencję (program), tak by stanowiła czynność w czasie teraźniejszym nie mów chcę, pragnę, chciałabym, tylko mam, jestem (np. jestem szczęśliwa w pracy, czuję spokój po rozstaniu z …).

Intencja w formie wibracji zostanie zapisana w twój kryształ, wypełniając go. Możesz ją zapisać na kartce.

Wypowiedz ją na głos trzy razy.

Na koniec powiedz: wzywam właściwości tego kryształu, aby wzmacniały moją intencję. Niech tak się stanie!

6. Wizualizuj siebie jak to masz , co wtedy czujesz.

7. Przez 7 dni noś kryształ przy sobie, aby mocniej połączyć się z nim energetycznie. Codziennie bierz kryształ w dłonie, medytuj z nim, będzie ci on przypominał o twojej intencji.

Im częściej to będziesz robić, tym stanie się ona silniejsza i będzie mocniej wibrować w energii.

Kryształy mają w sobie zapisane właściwości silnych mentalnych i astralnych wzorców oraz intencji. Raz zaprogramowane kryształy, zachowają twoją intencję i będą emanować jej energię dopóki ich nie przeprogramujesz.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *