Jak oczyścić się z negatywnej energii

Zła energia to nagromadzone negatywne emocje w naszym ciele i aurze. Mogą one pochodzić z otoczenia, od innych ludzi, ale również od przedmiotów i nas samych. Złoszcząc się, nienawidząc, obrażając, życząc komuś źle, samoczynnie wytarzamy negatywną energię. Oblepia nas ona tworząc różne ciemne zanieczyszczenia i blokady energetyczne, które powodują zastój energii.

Jak działa negatywna energia

Nagromadzenie negatywnej energii prowadzi do tego, że stajemy się zgorzkniali, zmęczeni, nie mamy sił życiowych. Często nie wiemy skąd w nas taki spadek energii i złe samopoczucie. Łatwo wpadamy w złość, narzekamy, kłócimy się. Ludzie zaczynają nas denerwować, sami nie rozumiemy dlaczego tak reagujemy na sytuacje, które normalnie nas  nie poruszają.

W efekcie zaczynamy odczuwać różne dolegliwości fizyczne, a ostatecznie nawet chorować. Tymczasem bieżące oczyszczanie naszej energii pozwala nam na lepsze samopoczucie, odczuwanie wewnętrznego spokoju i bycie zdrowym.

Pozbywanie się złej energii jest bardzo proste. Możesz je wykonać sama i wcale nie potrzebujesz specjalisty od duchowych oczyszczeń, czyli wróżki, egzorcysty, czy bioenergoterapeuty. Wystarczy, że zaopatrzysz się w:

Jak przeprowadzić oczyszczenie z negatywnej energii

Zapal białą świecę z intencją pozbycia się ze złej energii. Dobrze jest równocześnie użyć ziołowego kadzidła, którego dym wspomaga skutecznie proces oczyszczania. Następnie usyp okrąg z soli i wejdź do jego środka. Podpal białą szałwię i okadzaj się jej dymem mówiąc przy tym: mocą ognia, powietrza i ziemi oczyszczam się. Powtórz to minimum trzy razy (można więcej) a na końcu dodaj: niech tak się stanie! Podczas rytuału oddychaj głęboko. Gdy robisz wydech, wyobrażaj sobie, że brudna energia opuszcza twoje ciało, a na wdechu wchłaniaj białe światło.

Wywietrz teraz pomieszczenie, wizualizując, że zanieczyszczona energia wraz z dymem wylatuje na zewnątrz. W celu wzmocnienia oczyszczenia, wykąp się w wodzie z solą. Natomiast aby wzmocnić swoją energię i na bieżąco odbijać tę negatywną, zacznij nosić przy sobie czarny turmalin.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *