Jak działa róża w magii

Róża symbolizuje miłość, czyli energię, która wibruje największą mocą. Niemal w każdej kulturze doceniano jej właściwości i przypisywano magiczne znaczenia. Róża nie tylko wzmacnia miłosne zaklęcia, ale również blokuje negatywną energię. Najsilniejszą mocą emanuje róża w kolorze czerwieni.


Działanie ochronne róży

Zarówno jej wizualizacja jak i praktyczne użycie pomaga w blokowaniu negatywnej energii.
W trudnych momentach życia, w przypadku nagromadzenia negatywnych emocji pomiędzy tobą a drugą osobą wizualizacja róży pomaga w rozładowaniu negatywnej energii. Wystarczy, że pomiędzy wami rozkwita piękny kwiat róży, żeby zła energia uległa rozproszeniu.

Róża a rytuały

Róża i jej energia wzmaga moc każdego rytuału. Dlatego jeżeli wykonujesz miłosny rytuał ze świecą to obsyp wkoło świecznik płatkami czerwonej albo różowej róży, albo połóż z lewej strony jej świeży kwiat. Namaść świecę naturalnym różanym olejkiem albo zapal różane kadzidło.
Każda róża działa ochronnie. Zarówno kwiat, który nosisz w kieszeni czy torebce, jak również bransoletka, wisiorek czy pierścionek z różą będzie odbijał negatywną energię.

Jeżeli starasz się przyciągnąć miłość to noś przy sobie płatki róży, najlepiej w woreczku koło serca. Dobrym sposobem jest też kąpiel z dodatkiem płatków z róż.
Natomiast jeżeli jesteś już w związku, a pomiędzy wami nie układa się najlepiej, to dobrze rozpylać w powietrzu różany zapach (dyfuzorem, czy kadzidłem, olejkami naturalnymi). Zaobserwujesz i poczujesz, że atmosfera pomiędzy wami stanie się lżejsza, a napięcia znikną.

Jeżeli jesteś na kogoś bardzo zła i korci cię, żeby swój gniew wyładować na jego zdjęciu, to koniecznie podłóż pod nie obrazek z różą. Dzięki temu nie skrzywdzisz fizycznie tej osoby, chociaż twoja złość cię opuści.
Wypicie przed snem herbatki z pąków róży otwiera nasze trzecie oko i wywołuje prorocze sny.

wróżenie z róży

Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź na pytanie o charakterze miłosnym to zerwij trzy liście róży. W zależności od formy pytania możesz przypisać im odpowiedzi: tak, nie, być może, albo imiona mężczyzn. Potem odczekaj kilka dni i liść, który najdłużej będzie zielony stanowi odpowiedź na twoje pytanie. Na przykład chcesz wiedzieć czy „Marek mnie pokocha”. Zadając to pytanie zrywasz trzy liście róży, każdemu z nich przypisując odpowiedź „tak”, „nie”, „być może”.

dzika róża

Posiada właściwości ochronne i dlatego warto posadzić ją przed domem. Dzięki temu nie przedostaną się do niego żadne negatywne byty. Jednocześnie rośliny będą przyciągały miłość oraz bogactwo oraz dobre istoty natury i wróżki.
Z owoców dzikiej róży możesz sama zrobić naszyjnik i powiesić go w sypialni, co poskutkuje zwiększeniem namiętności i miłosnych doznań w sypialni.

Jeżeli będziemy samodzielnie zbierać róże, zrywać płatki, czy owoce, to pamiętajmy żeby zawsze podziękować krzewom, roślinom, a najlepiej zostawić im drobny prezent (np. grosik). Zgodnie z zasadą równowagi energii w świecie.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *