Zwierzę mocy. Kim jest i jak je poznać

Zwierzę mocy pojawia się obok nas na planie duchowym. Każda kobieta chciałaby, żeby to był kot albo inna pantera, a mężczyzna pragnie wilka bądź orła. Tymczasem w rzeczywistości dostajemy takie zwierzę, które jest nam potrzebne w rozwoju. To ono zawsze wybiera nas, a nie odwrotnie!

po co nam zwierzę mocy

Zwierzę mocy to taki nasz nauczyciel i przewodnik ze świata duchowego. Pomaga nam w życiu, wspiera, uzdrawia i chroni. Jeżeli znamy swoje zwierzę mocy i posiadamy z nim kontakt, to wszystko staje się łatwiejsze. Mamy wsparcie i możemy się radzić kogoś, kto dobrze nam życzy i wie co dla nas dobre.

jak przywołać swoje zwierzę mocy

Czasami dopisuje nam szczęście i zwierzę mocy przychodzi do nas samo i wystarczy tylko być uważnym na otaczające znaki. Pojawia się we śnie gdzie wita się z nami, a my to pamiętamy po przebudzeniu. Jeżeli zaczynamy widzieć to zwierzę w otaczającym nas świecie, czy to będzie tv, gazeta, książki, słowa- to oznacza, że  jest ono przy nas.

Spacerując po lesie Małgosia znalazła rogi jelenia, które zabrała do domu. Od razu poczuła, że energia w mieszkaniu zmieniła się, a ona miała sen w którym spotyka jelenia. Od tego momentu codziennie napotykała jego wizerunek w sklepach i w swoim otoczeniu, widziała jelenie podczas jazdy samochodem, czy spotykała osoby z nazwiskiem „Jeleń”.

Indianie uważali, że idealnym sposobem na połączenie się ze swoim zwierzęciem mocy jest taniec intuicyjny w którym naśladujesz ruchy i dźwięki przez nie wydawanie. Innym sposobem jest podróż przy bębnie szamańskim, który wprowadza nas w inny wymiar świadomości w którym możemy nawiązać kontakt ze światem duchowym a więc spotkać swoje zwierzę mocy.

Najpopularniejszym i najłatwiejszym sposobem jest medytacja. Istnieją medytacje, które poprowadzą cię  do tego spotkania. Możesz również  z intencją spotkania zwierzęcia mocy samodzielnie wejść w stan medytacji.

czego mnie uczy, czyli jak zrozumieć przekaz

Rzadko kiedy zwierzę mocy pojawi się i powie słowami po co przyszło i czego będzie cię uczyć i w czym wspierać. Raczej musisz samodzielnie to pojąć. Oczywiście znajdziesz skrócone wersje wyjaśnień co oznacza poszczególne zwierzę mocy. Jednak warto obejrzeć o nim chociaż jeden zwykły film, przypatrzeć się jak się rusza, poczuć jaką energią emanuje. Potem poczytać  teksty o zwykłym wilku, jeleniu czy niedźwiedziu. A potem najtrudniejsze- połączyć to  co pamiętasz i poczujesz ze sobą. I pozwolić się prowadzić.

jak wzmocnić więzi ze zwierzęciem mocy

Takie połączenie można celowo wzmacniać. Zresztą jeżeli pojawia się zwierzę mocy, to każdy robi to nieświadomie. Czuje potrzebę otaczania się przedmiotami z podobiznami zwierzęcia mocy, które dziwnym trafem zaczynają pojawiać się wokół nas. Gdziekolwiek pójdziesz widzisz różne przedmiot, np. kubki, torby, książki, obrazy, ubrania z wizerunkiem twojego zwierzęcia.

Wystarczy, że poprosisz swoje zwierzę mocy o wsparcie, a ono ci pomoże. Jak? Może coś się zadziać, co zmieni daną sytuację, albo po prostu spojrzysz na jakąś sytuację z nowej perspektywy i wszystko się zmieni.

kiedy zwierzę mocy odchodzi

Zwierzę mocy może się zmieniać. Jeśli wykona swoje zadanie, nauczy cię czegoś, co było ci potrzebne w danym czasie- to może ono odejść. W jego miejsce pojawi się następny opiekun, który będzie cię wspierał i pokaże ci nowe rzeczy.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *