Kamień na egzamin

Stres przed egzaminem, zwłaszcza w jego trakcie, wcale nie pomaga! Nawet jeżeli dużo się uczyłeś, to w finałowym momencie nerwy wpływają  niekorzystnie a pustka w głowie zniweczy szansę na sukces.

Magię i jej dobroczynne działanie możemy stosować w wielu aspektach życia. Począwszy od najpopularniejszej magii miłości, zdrowia, poprzez taką, która pomoże nam w zdaniu egzaminów. Nie zaszkodzi w tym ważnym momencie wspomóc się kamieniem.

na egzamin ustny

Weź kamień, który korzystnie wpływa na czakrę gardła. Przydatne będą tutaj niebieskie kamienie  wzmacniające sposób i jakość komunikacji. Turkus poprawi płynność w wysławianiu się,  lapis lazuli wzmocni twój głos, dzięki czemu będzie on brzmieć ładniej i pewniej siebie, a sodalit pozwoli na trzymanie nerwów w ryzach. Są to dość popularne kamienie, które bez problemu znajdziesz w sklepie. Problemem może być jedynie umieszczenie ich w pobliżu gardła (może to być wisiorek, czy koczyki). Możesz je też przykleić plastrem pod ubraniem.

Osoby nieśmiałe, którym trudno przychodzi pokazywanie swoich zalet i wiedzy, mogą wziąć ze sobą kamień czerwony, na przykład jaspis, czy karneol.
Wzmacniają one czakrę podstawy, dodają energii, pewności, dzięki czemu uwierzysz w siebie.

kamień na egzamin pisemny

Tutaj ważna jest umiejętność koncentracji i zachowania spokoju. Idealny będzie chryzopraz, który ułatwia zdanie egzaminów, ponieważ pomaga uporządkować myśli i generuje nowe pomysły.
Cytryn zwany jest kamieniem sukcesu. Wpływa korzystnie na proces twórczy jakim jest pisanie. Dlatego warto zabrać go na sprawdziany.
Niewielki kamień możesz nawet przyczepić do długopisu (choćby klejem na gorąco), schować go do kieszeni, trzymać w ręce. Idealne są bransoletki czy pierścionki na rękę (najlepiej na tę którą piszesz).

a jaki kamień przed egzaminem?

Jaki kamień pomoże gdy jesteśmy już tak zmęczeni nauką, że nic nie wchodzi do głowy? Z pewnością kamień, który ułatwia zapamiętywanie, czyli przyspiesza proces uczenia. Do takich należy ametyst.
Jeżeli nie możesz się skupić na nauce, a w głowie krążą ci niepotrzebne myśli, to poucz się z obsydianem. Pozwala on skupić się na tym, co w danym momencie jest najważniejsze.Znużonym nauką studentom i uczniom pomoże obsydian śnieżny, który oddali zmęczenie wywołane godzinami ślęczenia nad książkami.
Amazonit wpłynie korzystnie na zdolności myślenia i zapamiętywania informacji.
Fluoryt zwany jest kamieniem geniuszy. Rozbudza on intuicję, wspiera procesy myślowe oraz wysiłek umysłowy. Jest jednak kamieniem „’kapryśnym’, którego działanie trzeba przetestować w domu zanim weźmiemy go na egzamin.

Kamienie możesz położyć na biurku, przy komputerze, trzymać w dłoni. Jeżeli robisz sobie przerwę, to idealnie będzie położyć je na czole na kilka minut.

Kamienie nie zdadzą za nas egzaminów. Takich cudów nie ma. Mogą wspomóc cały proces. Jak? Wzmocnią pewność siebie, uspokoją, rozjaśnią myśli, pomogą w koncentracji, w wysławianiu się, w odbijaniu negatywnej energii.
Jednak najważniejsza jest gruntowna nauka. Bez niej żaden kamień nic nie wskóra.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *