Dlaczego on mi się śni? Jak zinterpretować sen

Czasami po przebudzeniu chcemy wiedzieć co oznaczał nasz sen. Sięgamy po senniki, sprawdzamy znaczenia. Jedno, drugie, trzecie…  I nic to nie daje, ponieważ nie umiemy dopasować znalezionego wyjaśnienia do nas, naszej sytuacji.  Żeby zinterpretować sen potrzeba coś więcej niż spis z tendencyjnymi opisami. Musimy wejrzeć głębiej, dotknąć swojej duszy.

Więcej „Dlaczego on mi się śni? Jak zinterpretować sen”

Manifestacja konkretnej osoby

Manifestowanie polega na połączeniu siły myśli i uczuć. Wszystko co wydarza się w twoim życiu wykreowałaś sama. Otaczająca cię rzeczywistość jest odpowiedzią na to co myślisz o sobie, o ludziach. Może wydawać się proste założenie, że jeśli zmienisz swoje przekonania, myśli, a co za tym idzie słowa i odczucia, to świat wokół ciebie się zmieni. Faktycznie tak się stanie. Jednak kluczową sprawą jest tutaj trudność w dokonaniu zmian w sobie. Nie jest łatwo zmienić siebie, a jeszcze trudniejsze zdaje się wzbudzanie w sobie właściwych odczuć, które doprowadzą do tych zmian.

Więcej „Manifestacja konkretnej osoby”

Jak o nim zapomnieć- duchowe sposoby

Być może  z kimś się rozstałaś, a może musisz o kimś zapomnieć. On fizycznie odszedł, nie ma go przy tobie, nie macie kontaktu, ale ty wciąż o nim myślisz, albo może nawet czujesz. To dlatego, że jego energia tak łatwo się nie rozpłynęła. Potrzeba czasu i odpowiednich działań z twojej strony, żeby znikła.

Co możesz zrobić, z duchowego punktu widzenia, żeby przestać tęsknić, Zapomnieć na tyle, żeby wspomnienia nie bolały?

Więcej „Jak o nim zapomnieć- duchowe sposoby”