Igły i szpilki w magii

Igły, szpilki i agrafki nie kojarzą się zwykle z niczym dobrym. W magii, bo o niej tu mowa, używane są  często do bardzo złych rytuałów i klątw.  Jednak równie wielką moc mają igły w rytuałach, które mają nam pomagać i chronić.  Zaklęcia z igłami są proste do wykonania i silnie działają. Dlatego są takie popularne.

Dlaczego igły mają taką magiczną moc?

Zrobione są z metalu, a ten świetnie gromadzi energię. Jednak ich moc pochodzi z kształtu. Z jednej strony mają główkę (szpilka), albo „oczko” jak igła. To tam koncentruje się energia, która potem   przechodzi aż do ostro zakończonego końca i z niego wypływa.

Uważaj na igły w mieszkaniu

Jola nigdy nie miała za łatwego życia, ale ona  i mąż byli zdrowi, mieli pracę oraz spokojne życie. W pewnym momencie wszystko zaczęło się psuć. Ona zachorowała, potem mąż. Stracili pracę z dnia na dzień. Jola usłyszała od znajomej, żeby „wyczyściła” starą, negatywną energię z mieszkania. Jola postanowiła posprzątać dokładnie całe mieszkanie. Gdy odsunęła łóżko, zdziwiła się, bo znalazła pod nim 7 wielkich igieł. Była pewna, że nigdy ich tam nie chowała, bo i po co… Nie trzeba dodawać, że igły musiała podrzucić jakaś nieżyczliwa osoba. I to one sprowadziły nieszczęścia.

Jeżeli znajdziesz w mieszkaniu igłę, która nie wiadomo skąd się tam wzięła, a twoje życie się sypie, to może oznaczać, że ktoś celowo chciał cię skrzywdzić. Podkładanie igieł to rytuał znany od lat. Może sprowadzać: choroby, biedę, różne nieszczęścia. Igły najczęściej podrzucane są w okolice drzwi wejściowych. Pod wycieraczkę, wbijane w drzwi, framugi, przydomowe furtki. W środku mieszkania najczęściej podrzucane są pod łóżka, albo w ziemię w doniczkę z kwiatem. O ile pod łóżkiem jest duża szansa, że w miarę szybko je znajdziemy  (w zależności jak często tam sprzątamy),  o tyle w doniczce, będzie to trudne i mogą tam spędzić wiele miesięcy, czy lat. Igły wbijane są w zdjęcia ofiar, w oczy, czy serce i również podrzucane do mieszkań.

Jak pozbyć się „złej” igły?

Po pierwsze, posyp igły solą, które neutralizuje każdą negatywną energię. Nigdy nie dotykaj igły gołą ręką. Ubierz rękawiczki, podnieś igłę i włóż do woreczka. Potem idź na rozwidlenie dróg i tam  postaraj się złamać igłę na pół i ją wyrzuć wypowiadając słowa: moje ręce nie dotykają igły, a ta igła nie dotknie mojego domu i życia. Gdy ją złamię i pęknie, wszystkie nieszczęścia znikną i wrócą tam skąd przyszły. Niech tak się stanie”.

Igły i szpilki, które pomagają

Do rytuałów zawsze używamy nowych szpilek, igieł. Kupionych z intencją zrobienia określonego rytuału. Igły rytualne nie mogą służyć do szycia!

Popularnym sposobem na „złe oko”, czyli ochronę, jest wbicie szpilki pod ubranie (ostrym końcem w dół) wypowiadając intencję : „chroń mnie przed złym okiem”.

Igły wykorzystuje się również w rytuałach ze świecami. W szczególności w rytuałach miłosnych, bądź ochronnych. Wbija się jedną igłę od góry, albo wiele wokół świecy.

Igła może szkodzić, ale może również pomagać. W zależności od intencji. Warto z nią się zaprzyjaźnić 😉

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *