Buteleczka wiedźmy

Każdy chyba się zgodzi, że lepiej zapobiegać chorobie niż ją leczyć. Podobnie jest z magią. Prościej zastosować sposoby na ochronę, niż  zdejmować klątwy czy uroki. Jednym z najstarszych i najprostszych metod na ochronę siebie, swojej rodziny, domu, czyli życia- jest buteleczka czarownicy.

Buteleczka realnie nie jest buteleczką, tylko zazwyczaj słoikiem z zakręcaną pokrywką. Ważne, żeby pojemnik był wykonany ze szkła. Dobieramy odpowiednią fazę księżycową. Dla słoika ochronnego będzie to czas, gdy Księżyca ubywa, natomiast dla Słoika na dobrobyt będzie to pora gdy Księżyc rośnie do pełni. Wskazana jest słoneczna pogoda. Zapalamy swoją świecę (rytualną, ołtarzową), przygotowujemy sobie niewielki słoiczek ze szkła.

Słoik na ochronę

Jest to słoik, który chroni przed negatywną energią, czyli taką, która może wyrządzić nam straty i sprowadzić nieszczęścia.

Można go zakopać pod progiem domu, albo postawić przy drzwiach. Wszelkie negatywne energie chcąc dostać się do naszego domu, utkną w słoiku.

Co wkładamy do słoika?

Wszystko to co kojarzy nam się z kłuciem, jest ostre i może zrobić krzywdę.

9 gwoździ, 9 szpilek, 9 igieł, 9 pinezek, 9 kolców od rośliny (np. róży, głogu), 9 żyletek, 9 liści pokrzywy.

Dodając poszczególne składniki do słoika mówimy: „Chroń mnie i mój dom …tutaj wymieniamy nazwę składnika”.

Ja dodałam jeszcze pieprz (bo ostry) oraz sól (bo oczyszcza wszystko).

Gdy dodamy już wszystkie składniki mówimy: „Niech tak się stanie”.

Zakręcamy słoik. Możemy go pomalować, narysować na nim np. runę algiz.

Słoik na dobrobyt

Jest to słoik, który przyciąga dobrobyt w nasze życie.  Sprawia, że nasze relacje z innymi ludźmi poprawiają się. Pomyśl co kojarzy ci się z bogactwem. Czy są to pieniądze, może ryż, może jakieś świecące kamyki. Weź np. trzy złote monety, kamyki i włóż do słoika. Dodaj kilka kropel olejku różanego i lawendowego. Możesz dodać również płatki róży i lawendę (może być suszona).

Dodając poszczególne składniki do słoika mówimy: „Przynieś mi bogactwo i dobrobyt”  np. różo- tutaj wymieniamy nazwę składnika.

Zalej swoje składniki miodem (miód koniecznie musi być!!!) i zakręć pokrywkę. Słoiczek warto pomalować i ozdobić albo wzmocnić jego działanie rysując runy: fehu, gebo.

Słoik stawiamy w swoim pokoju, albo sypialni  koło łóżka. Słoik ten nie działa szybko, trzeba trochę poczekać.

Każdy taki magiczny słoik wymieniamy co roku.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *