Oczyszczanie aury- po co i jak oczyszczać

Nie myć się, brzydko pachnieć, mieć brudne ciała, włosy…  Nie prać ubrań. Łatwo sobie wyobrazić jakbyśmy wyglądali i jaki „zapach” by nas otaczał, gdybyśmy dłuższy czas nie myli się. A dlaczego tak trudno wyobrazić sobie, że nasza aura (czyli pole energetyczne), które nas otacza również ulega zabrudzeniom i tak samo należy dbać o jej higienę?

Może dlatego, że brudna aura nie jest widoczna gołym okiem. Jednak sprawia ona, że można wyczuć od nas „brudne” wibracje, które są odpychające! Wbrew pozorom większość ludzi je instynktownie czuje. Ty też na pewno po kilku sekundach wiesz, czy ktoś cię przyciąga czy odpycha. Sprawiają to wibracje tej osoby. Im czystsza aura tym wyższe wibracje i tym większe przyciąganie tego, co pozytywne w życiu. Życzliwszych ludzi i lepszych sytuacji.

Nasze ciała otacza energia

Pole energetyczne, które otacza nasze ciała zwane jest popularnie aurą. Wprawdzie nie widzimy jej, ale wywiera ona ogromne działanie na nasze samopoczucie. Wszelkie stresujące sytuacje sprawiają, że nasza aura po prostu się zanieczyszcza. Gniew, złe słowa tkwią w aurze niczym ostre kolce, które ją szarpią i zakłócają pozytywną energię wokół nas.

Jeżeli czujesz zmęczenie, smutek, złość -to prawdopodobnie twoja aura nagromadziła wiele takiej negatywnej energii. Dobra wiadomość. Wystarczy ją oczyścić, żeby poczuć się lepiej. Jeszcze lepsza, że podane poniżej sposoby na oczyszczanie aury należą do najprostszych, domowych sposobów, które każdy może wykonać sam. Nie potrzeba do tego żadnej pomocy, ani umiejętności magicznych. Należy je wykonywać minimum raz w tygodniu. Pomogą przy zwykłych zabrudzeniach aury, a nawet spowodują odcięcie negatywnych energii.

Sposoby na oczyszczenie aury

Kąpiele w wodzie z solą

Sól neutralizuje i niszczy wszelką negatywną energię. Najlepsza jest sól morska, którą wsypujemy do wody i kąpiemy się w niej. Jeżeli nie mamy wanny, to robimy sobie solny peeling, czyli pocieramy ciało solą, następnie biorąc prysznic wizualizujemy, że lecąca z góry woda niczym wodospad oczyszcza nas. Istotna jest tutaj nasza intencja oczyszczenia.

Ja zrobiłam sobie swój wielki słoik oczyszczania. Szklany pojemnik napełniłam solą morską i różową (grubszą) oraz dodałam trochę ziół (suszone płatki róż, chabry, maki oraz lawenda). Pachnie i wygląda przecudnie, a co najważniejsze wspaniale oczyszcza energię.

Biała świeca

Świece to żywioł ognia, a ten również doskonale oczyszcza. Wszystko czego potrzebujesz to biała świeca, którą zapalasz z intencją oczyszczania swojej aury. Doskonałe do oczyszczania aury są również świece z pszczelego wosku. Świeca powinna być nieuszkodzona i musi dopalić się do końca. Najlepiej przebywać w tym samym pomieszczeniu w którym się pali, a idealnie gdybyśmy wpatrywali się w jej płomień minimum 15 minut.

Zioła a oczyszczanie aury

Zioła to bez wątpienia jeden z najlepszych „czyścicieli” aury. Oczywiście nie wszystkie. Pierwsze miejsce zajmuje biała szałwia oraz rodzimy piołun. Dobrze działa również wrotycz oraz palo santo. Wystarczy je podpalić, zdmuchnąć płomień i pozwolić by dym oczyszczał naszą aurę. Potem dobrze otworzyć okno i zapalić zioła, które „doładują” naszą aurę np. lawendę.

Jeżeli przeprowadzasz wszelkie oczyszczania w domu, to twoje mieszkanie również będzie emanować czystością duchową. I nie ma znaczenia, że nie masz mebli za miliony monet, bo energia sprawi, że będziesz czuć w nim spokój i ukojenie. Podobnie twoi goście, zdziwieni powiedzą: jak ja dobrze się tutaj czuję 🙂

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *