O Kartach Tarota słów kilka

No proszę, kto by się spodziewał, że: „według badań ponad 60% Polaków wierzy we wróżby,  a co 7 odwiedził wróżkę (…)” . O ile to prawda 😀

Bo w sumie większość za nic w życiu się nie przyzna, że wierzy.

A film obiektywnie przedstawia dwie strony wróżenia z kart. Bo Tarot ciągle budzi sporo kontrowersji. Może być dla nas niebezpieczny. Prawda.

Ale  przecież równie niebezpieczne są wszystkie inne te „zwykłe” czynności, które wykonujemy. Choćby taka jazda samochodem (można stracić życie, narazić innych na stratę życia). Albo takie uprawianie sportu. Kto uprawiał- ten wie, że kontuzje są często bardzo poważne. A jednak nikt nie mówi, że jazda samochodem albo sport są złe. Jeżeli ktoś nie widzi, czy widzi bardzo słabo- to nie wsiada do samochodu żeby jeździć po ulicach.

A jak ktoś zabiera się za karty- to winne są zawsze karty. A nie osoba. Zauważyliście?

Bo to karty spowodowało to zło.

Nie! Nie karty!

Karty to kartoniki, obrazki. To od nas zależy jakie energie przyciągamy i z jakimi energiami się kontaktujemy.

Jeśli ktoś jest w słabej kondycji psychicznej, nie potrafi się oczyszczać, a już w ogóle jak boi się kart- niech z nimi nie pracuje 😀

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Jeden komentarz na temat $2

  1. A mnie karty Tarota ciągle okłamują. Nigdy nic mi się nie sprawdza bez względu na to czy wróżę sama czy kogoś o to proszę. I nie wiem czemu. W dodatku zawsze odzwierciedlają mój nastrój jeśli jest dobry, to w kartach też wychodzi dobrze, natomiast jeśli się czegoś boję, to zawsze pokazują mi właśnie to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *