Jak chroni czerwona nitka na ręce

Jak chroni czerwona nitka na ręce

Negatywne energie, wampiry energetyczne- to nie bajki. Wprawdzie nie każda z nas doświadczyła klątwy, ale „złego oka”, czyli działania nienawistnej osoby- oczywiście tak! Warto mieć na sobie coś co nas chroni, coś takiego, dzięki czemu nie musimy być czujne na odpieranie ataków. Idealnym rozwiązaniem jest czerwona nitka założona na ręce!

Ewa spotykała się z Karolem. Tak, wiedziała, że zajmował się magią. Również tą czarną. Ale miał tyle zalet, a ona przecież wiedziała jak się chronić. Kiedy okazało się, że Karol spotykał się nie tylko z Ewą, a nawet, że… ma żonę, Ewa szybko podjęła decyzję, żeby zakończyć romans. Karol był zły i rzucił słowami: „zobaczysz,  nigdy o nim nie zapomnisz!”. Zaczął pojawiać się astralnie w jej domu, sprawiał, że cały czas o nim myślała i czuła się źle. Próbowała wszystkiego: odcinania świecami separacyjnymi, ziołami, solą, rytuałów, zabezpieczyła mieszkanie znakami. Miesiąc, dzień w dzień, wykonywała rytuały odcinające. Pomogło. Przestała go czuć. Na koniec zawiązała czerwoną nitkę na ręce z intencją ochrony przed Karolem. Nitka jednak długo nie chciała spaść. Po roku spotkała przypadkiem Karola. Nie odezwał się do niej, ale ona czuła spokój. Gdy wróciła do domu, zauważyła, że nie ma nitki. Spadła, bo nie była już potrzebna.

Przed czym chroni czerwona nitka?

Czerwona nitka na ręce to znany sposób na ochronę. Z pewnością słyszałaś  o tzw. złym oku, czyli ludziach, którzy potrafią poprzez nienawistne myśli skierować do ciebie złą energię, która będzie ci szkodzić. Oczy są przekaźnikami energii, a złe spojrzenie może mieć poważne konsekwencje. Co się może dziać? Najprostszym określeniem jest słowo ”pech”, czyli nieustające problemy w życiu.

Jak nosić czerwoną nitkę?

Nitkę powinno wiązać się samemu, może to również zrobić osoba, która dobrze nam życzy, np. mama może założyć nitkę dziecku.

Aby czerwona nitka pełniła funkcję ochronną należy ją nosić  na lewej ręce. Lewa ręka jest przyjmującą, to nią pobierasz energię z zewnątrz, podczas gdy prawa „dającą”, jest silniejsza, dominująca, służy do oddawania energii osobistej.

Jeżeli czujesz, że padłaś ofiarą ataku energetycznego, ktoś ewidentnie ci szkodzi, to czerwona nitka nie zneutralizuje tego ataku. W takiej sytuacji musisz oczyścić energię, a dopiero potem założyć ochronę.

Istotna jest intencja, czyli przed zawiązaniem nitki jasno i wyraźnie określasz, że ma cię chronić przed złą energią.

Najlepsza będzie nitka wełniana. Zawiązujemy na niej supełki. Może ich być 3 albo 7 albo 9 albo 12. Jednak każda liczba wiąże się z nieco innym rytuałem. Podczas gdy 7 nawiązuje do kabały, 12 do astrologii, to 3 supełki wydają się najprostsze, ponieważ odnoszą się do ochrony naszego: ciała, umysłu i duszy. Miejsce wiązania dwóch końców nie liczy się jako supełek. Wystające końce obcinamy albo przepalamy białą świecą.

Jak długo nosić czerwoną nitkę?

Nitki nie zdejmujemy. Nigdy.  Kąpiemy się z nią, chodzimy do pracy, śpimy i sprzątamy.

Nosimy nieustannie, nie rozstając się z nią ani na chwilkę, do momentu w którym sama nie spadnie, rozerwie się itp. Jeżeli nitka się rozerwie, czy zgubimy ją, oznacza to po prostu, że spełniła swoje zadanie. Możemy wówczas założyć nową nitkę na rękę.

Czy ja noszę czerwoną nitkę?

Nosiłam. Z ciekawości, żeby wypróbować jak działa. W czasie, gdy czułam, że potrzebuję dodatkowej ochrony. Działała zadziwiająco mocno. Spadła sama niespodziewanie, po ponad roku. Miałam założyć nową, ale na razie nie czuję potrzeby. Noszę za to bransoletkę z czerwonych korali, która również pełni funkcję ochronną.

Co jeśli nie chcemy nosić czerwonej nitki na nadgarstku? Czy możemy się jakoś ochronić, nosić coś innego? Oczywiście. Ważny jest kolor i intencja. Czerwony pełni funkcję ochronną, ponieważ wibruje na takich częstotliwościach, które odbijają negatywne energie.

Czerwone bransoletki, tasiemki, rzemyki, korale noszono wieki temu. Pełniły właśnie funkcje ochronne.

I dlatego czerwone paznokcie i czerwona szminka również będą nas chronić przed negatywną energią. Podobnie jak czerwona bielizna, chociaż z tą ostrożnie, bo oprócz ochrony przyciąga energie seksualne.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *