Rozkład Tarota na zdolności ezoteryczne

Czy można w Tarocie sprawdzić swoje uzdolnienia ezoteryczne? To pytanie zadaje, albo zadawało sobie większość czytelników tego bloga. Bo skoro interesują nas karty i próbujemy wróżyć, to znaczy że przyciąganie JEST. Ale czy jest to tylko zainteresowanie, czy coś więcej? Talent, może przeznaczenie?

Zakładamy więc, że skoro ezoteryka nas pociąga, to jakieś uzdolnienia są. I chcemy sprawdzić jakiego rodzaju.

Estera, od kiedy pamiętała, zawsze interesowała się parapsychologią. Jako dziecko podczytywała rodzicom książki o astrologii i życiu po śmierci. Uwielbiała też  karty w każdej postaci. W zasadzie to wszystko co związane z ezoteryką bardzo ja pociągało. Chciała wybrać jakąś dziedzinę i ją zgłębić do końca. Problem Estery: uzdolnienia i zainteresowanie są, ale nie wie co wybrać, żeby się w tym rozwijać i spełniać.

Rozkład dla Estery:

opis rozkładu:

 1. to osoba która pyta, jej energia, czyli rodzaj uzdolnień ezo.
 2. przeszkody i problemy jakie napotyka w związku z ezoteryką
 3. co robi w kierunku ezoteryki
 4. przeszłość, co miało wpływ na to, że posiada te zdolności
 5. na jakim etapie teraz jest, co robi żeby rozwijać swój talent
 6. najbliższa przyszłość
 7. na co zwrócić uwagę
 8. twoje otoczenie
 9. 10 wynik, czyli czy zajęcie się wybraną dziedziną da Ci spełnienie, sukces itp.

interpretacja rozkładu

 1. kapłanka. wskazuje na bardzo duże zdolności ezoteryczne. Urodzona czarownica. Posiada dar do magii w każdej postaci, chociaż najsilniej w kierunku wicca i magii naturalnej.  Zaklęcia, rytuały, oraz karty tarota, czy anielskie,  będą najlepszym wyborem dla Estery.
 2. cesarzowa. Wskazuje, że od ezoteryki odciąga Esterę rodzina. Wiele obowiązków w domu  sprawia, że zwyczajnie brakuje jej czasu.
 3. giermek buław. Estera próbuje głównie działać (buławy), czyli praktycznie uczy się kart, medytuje czy robi rytuały itp. Chociaż giermek wskazuje, że nie są to codzienne działania i nie zawsze zakończone sukcesem.
 4.   2 buław wskazuje, że w przeszłości wydarzyło się coś co sprawiło, że Estera zainteresowała się ezoteryką. Otwarcie bramy i nowej drogi wynikało z jakiegoś wydarzenia w jej życiu.
 5. 8 mieczy. Estera dużo myśli i obawia się pokazywać swoje zainteresowania. Jest w szklanej kuli, niedostępna dla innych, nie chce wychodzić do ludzi.
 6. królowa buław pokazuje, że Estera przełamie ten lęk. Królowa buław wychodzi do ludzi  i błyszczy. Na pewno jest doskonale widzialna.
 7. rycerz buław. Może wskazywać na osobę,  energicznego  mężczyznę w wieku Estery (rówieśnik), z którym może współpracować.
 8. kochankowie. otoczenie ma Estera bardzo sprzyjające. W zasadzie zachwycone.
 9. -10 2 kielichów i 4 monet. 2 kielichów wskazuje na emocjonalne i pełne miłości podejście do ezoteryki i kart. 4 monet na samej górze jako wynik również mówi o sukcesie, jednak jest to sukces podszyty obawą, że to straci.

 

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

 1. Bardzo ciekawy rozkład, który wypróbowałam na sobie. Na pozycji nr 1 wyszła mi karta Świat. Tak więc, idę działać w świat 🙂

  1. Dokładnie, to oznacza, że sprawdzisz się wśród ludzi, ale także jesteś bardzo wszechstronna. Super:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *