Rozmowa kwalifikacyjna. Szybki rozkład przed rozmową

Po radę przyszła Magdalena, 30 lat. W poprzedniej firmie pracowała 6 lat, od miesiąca nie miała pracy. Odpowiedziała na ogłoszenie w gazecie i w rezultacie została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Szybki rozkład na 3 karty pozwolił zorientować się jak potoczy się spotkanie i jaki będzie wynik rozmowy kwalifikacyjnej. 

  1. wrażenie jakie pytająca osoba zrobiła na osobie przeprowadzającej rozmowę
  2. jak wypadnie spotkanie
  3. jaki będzie wynik spotkania

 rozkład2

Wrażenie jakie Magdalena zrobiła na osobie przeprowadzającej rozmowę- 9 mieczy. 

Oj niełatwo będzie Magdzie na tej rozmowie… Sprawi wrażenie bardzo wystraszonej i niepewnej. Tak jakby jak najszybciej chciała zakończyć to spotkanie i uciekać stamtąd jak najdalej. Czy po takim „wstępie” Magdalena będzie miała jeszcze jakieś szanse?

Jak wypadnie spotkanie- Rycerz Monet.

Wskazuje na osobę przeprowadzającą rozmowę, która będzie miała decydujące zdanie w tej kwestii. Prawdopodobnie będzie to mężczyzna ok. 30-45 lat, opanowany i dobrze zorganizowany i konsekwentny. Praktycznie podejdzie do sytuacji, swoją uwagę skupi na zadawaniu konkretnych i bardzo szczegółowych pytań. Prawdopodobnie zdystansowany emocjonalnie. Ale może zdawać sobie sprawę, że rozmowa jest dla Magdaleny stresująca i nie potrafi ona zaprezentować siebie i swoich umiejętności- tak jakby chciała. Taka realna ocena sytuacji i możliwości Magdaleny- sprawi, że pierwsze wrażenie, choć niekorzystne, nie będzie w sumie takie istotne.

Jaki będzie wynik spotkania- 4 buław.

Będzie pozytywny. Pomo, że Rycerz Monet nie wróży szybkości, a raczej opóźnienia- to jednak decydujące znaczenia ma tutaj ogromna energia 4 buław. Magdalena dostanie bardzo szybko tę pracę. 4 buław (oprócz szybkości) oznacza bowiem radość i realizację zamierzonych planów.

A po rozmowie…

Magdalena faktycznie była zestresowana, bo od 6 lat nie była na żadnej rozmowie kwalifikacyjnej. Wahała się nawet iść, czy nie iść, a potem wejść, czy nie wejść 🙂 Myślę, że 9 mieczy mogła właśnie to jej niezdecydowanie, obawy i chęć ucieczki pokazać.

Rozmowa była długa i szczegółowa. Osoba przeprowadzająca rozmowę okazała się konkretna i profesjonalna. Zdecydowała się zatrudnić Magdalenę i praktycznie już na rozmowie zaproponowała jej pracę.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Jeden komentarz na temat $2

  1. Witaj :).
    Czy opis szczegolowy Krzyza Celtyckiego (drobiazgowe 🙂 wyjasnienie kazdej pozycji) oraz w jakich pytaniach najlepiej go uzywac, moglabys omowic ?.
    Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *