Jakie są jego prawdziwe zamiary? Rozkład

Karty tarota postawiłam Katarzynie, lat 38. Katarzyna postanowiła jechać na kurs o którym marzyła od wielu lat. Okazało się, że kurs prowadzi Marek, 42 lata. Marek znalazł ją i odezwał się do niej na powszechnie znanym portalu społecznościowym i zaczęli sobie rozmawiać. Początkowo dyskutowali o kursie, ale znajomość rozwijała się w tempie błyskawicy. I to dosłownie. Bo błyskawica bardzo celnie trafiła w serce Katarzyny. Od 20 lat nie czuła się tak podekscytowana. Czy to możliwe, że się zakochała?

Stawiałam Katarzynie karty tydzień temu, kiedy poznała Marka, po ich pierwszej rozmowie. Ich spotkanie nie było przypadkiem. To wzajemna, ogromna fascynacja, zrządzenie losu Trudno nad tym zapanować. Marek gwarantuje Katarzynie spełnienie w każdej dziedzinie życia: seksualnej (podoba jej się fizycznie), emocjonalnej (jest szczery i pewny siebie, a ona lubi takich mężczyzn), w obszarze wspólnych pasji (w dodatku on jako jej nauczyciel), oraz finansowej (on ma pieniądze). Okazuje się, że nawet jeśli wszystko wydaje się idealne- to też mogą pojawić się wątpliwości.

Jakie?

Marek dość szybko „przeszedł do konkretów”. Pomimo że Katarzyna nie należy do tych nieśmiałych, to gdy czytała jego wiadomości, wypływały jej na twarz rumieńce, serce waliło jak oszalałe. Gdy dzwonił nie była w stanie odebrać telefonu, bo zwyczajnie z emocji  trzęsły się jej ręce i  czuła, że nie będzie potrafiła „naturalnie” z nim rozmawiać.

Marek pokazał się tak pewny siebie, konkretny i szczery, ze Katarzynę dosłownie zwaliło z nóg. Nawet kurs o którym marzyła tyle lat majaczył już gdzieś daleko, a na pierwszy plan wysunęły się proponowane przez niego wspólne kolacje, kino, a nawet propozycja śniadania do łóżka, czy inne atrakcje 😉

Katarzynie podobała się początkowa otwartość i pewność siebie Marka z jaką ją komplementował i precyzował swoje oczekiwania i marzenia. Ale on bardzo szybko przechodził kolejne etapy. Katarzyna zaczęła mieć wątpliwości. Może on tak podrywa każdą kobietę, która mu wpadnie w oko? Czy to ma sens? Czy to, z jego strony,  coś więcej niż pożądanie? Może zrezygnować z tego kursu?

Mówiła: przecież jak go zobaczę, to nie dam rady, nie oprę się! A potem żal, złamane serce? Nie bałabym się w to wejść, bo sam romas jest Ok, ale ja  mam rodzinę (męża i dzieci)! Wprawdzie to dobrze, gdy mężczyzna zdecydowanie działa, ale.. tak szybko? Tydzień to za szybko… nawet jak dla mnie- powiedziała zaniepokojona Katarzyna. Wycofałabym się i uciekła, ale cały czas o nim myślę…I to moje serce, które wprost wariuje, gdy z nim rozmawiam…

Spytałam: Jakie są jego prawdziwe zamiary?

Rozkład wyszedł następująco:

rozkladplany

1. Jaki ma cel wobec Katarzyny?

2. Co ukrywa?

3. Dlaczego to ukrywa?

4. Co czuje do Katarzyny?

5. Co Katarzyna powinna zrobić, jak się zachować w tej sytuacji?

6. Czy Katarzyna powinna jechać na kurs?

 

1. Jaki ma cel wobec Katarzyny? 4 buław + Rycerz mieczy: oznacza tutaj pożądanie, które On by chciał zaspokoić. Ale dość gwałtowne. Takie które on musi wyrazić i to zarówno słowami (rycerz mieczy) jak i zachowaniem.  Zachowaniem na razie  nie może (spora odległość) więc jedynie namiętnie mówi jej o tym, co będzie gdy.. i  co zrobi gdy się w końcu  spotkają…4 buław to po prostu ogień i namiętny romans.

2. Co ukrywa? Król  Kielichów+  7 mieczy.   On ukrywa, że poczuł coś więcj niż tylko pożądanie. Brawurą i śmiałością przykrywa fakt, że jego serce poruszyło się i nie może przestać o niej mysleć (skrywa to).  Dodatkowo ją bada i „podpuszcza”, sprawdza, czy ona wejdzie w jego grę, bo jest ciekawy czy ona  łatwo mu ulegnie, czy może powie w końcu: stop!

3. Dlaczego ukrywa?  Cesarzowa + Królowa Monet  (dociągnięta) . Marek nie ukrywa, że Katarzyna mu się podoba i zrobiła na nim ogromne wrażenie. O co może chodzic? Królowa monet +Cesarzowa wskazuje, że jemu może chodzić o coś wiecej niż o romans. Szuka swojego ideału kobiety, a uważa, że Katarzyna jest  jego ideałem (bardzo mu się podoba, ma te same zainteresowania), czuje, że mógłby stworzyć z nią idealny związek.

4. Co czuje do Katarzyny?  6 kielichów+Królowa Buław . Czyli czuje wielkie pożadądanie, które ciężko ukryć. Jednoczesnie chciałby się nią zaopiekować o czym świadczy 6 kielichów, a co jest sensowne i dość proste do zrealizowania,  zważywszy na to, że on będzie ją uczył. Taka sytuacja stwarza idealne warunki do troski o nią i do nawiązania bardzo bliskiej  relacji.

5.   Co Katarzyna powinna teraz  zrobić, jak się zachować w tej sytuacji?  Umiarkowanie +Król Mieczy.  Obecnie powinna ostudzić trochę jego aktywność. Nie dopuszczać na razie do tego, żeby on snuł swoje wizje spotkań z nią i upojnych nocy, dni, wspólnej pracy.  Jego upewni to w tym, że Katarzyna nie da się tak łatwo „omotać”, że ma swoje zasady i potrafi powiedzieć: przestań!

6. Czy Katarzyna powinna jechac na kurs? Koło fortuny + Świat (dociągnięta). Koło fortuny wskazuje na zmiany sytuacji, więc dociągnełam kartę Świat,która pokazała tutaj spełnienie.

Może się wydawać, że skoro Katarzyna ma męża to nie powinna się angażować. Tak nam podpowiada nasz rozsądek, czyli w skrócie mówiąc stare wzorce wpojone w dzieciństwie przez rodziców, telewizję, kościół  i zupełnie obce osoby.

Prawda jest taka, że romans romansowi nie jest równy. Sam romans dla romansu oczywiścienie nie ma sensu , bo wdając się w coraz nowe „skoki w bok”  bez miłości niszczysz swój związek i samą siebie. Natomiast jest  zupełnie inaczej gdy nie jest to „pierwszy z brzegu” romans, który ma służyć zabawie  i   nie jest to jakiś „skok w bok”, ale jest to miłość. Katarzyna nigdy wcześniej nie miała romnasów, nie zdradziła męża. Ale po 18  latach miłość czasami gaśnie i mimo prób nie można jej ożywić. Zamiast Kochanka masz Przyjaciela, a zamiast miłości masz przyjaźń. Serce i dusza człowieka  potrzebują do życia w spełnieniu czegoś więcej niż przyjaźni. Jeśli wówczas spotkamy kogoś, kto przebudzi naszą uśpioną miłość, kogoś kto ją obudzi? Kiedy zdamy sobie sprawę z tego,  że   nigdy dotąd nie czuliśmy tego co teraz czujemy?   To czy można odsunąć takie uczucie, które nam daje spełnienie?

Osobiście uważam, że nie, więc poradziłam Katarzynie, żeby na razie dalej z nim rozmawiała, ale nie podsycając tego żaru, a w zasadzie już ognia.  I niech jedzie na ten kurs. Niech słucha swego serca. I niech się dzieje zgodnie z przeznaczeniem!

I tak na marginesie, to obserwując mężczyzn doszłam do wniosku, że  trudno znaleźć złoty środek. Z jednej strony są mężczyźni, których trzeba ośmielać (bo gdybyś miała czekać na ich pierwszy krok, to nigdy byś się nie doczekała), a z drugiej są tacy, których trzeba onieśmielić. A tych pośrodku niestety  jakoś mało 🙁  A może po prostu  oni nie  mają żadnych  problemów w relacjach damsko-męskich  i nie potrzebują porad od kart tarota 😉

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

 1. Witam.
  Bardzo podoba mi się Pani strona. Na podstawie powyższego rozkłady rozłożyłam dla siebie karty:

  1. Jaki ma cel wobec mnie? Król pucharów
  2. Co ukrywa? 4 buławy
  3. Dlaczego to ukrywa? Królowa pucharów
  4. Co czuje do mnie? XX Sąd
  5. Co powinnam zrobić, jak się zachować w tej sytuacji? 5 buław
  6. Czy powinnam dalej się z nim spotykać? Królowa denarów

  Sprawa wygląda tak: związek, zerwanie, powrót. Miewam jednak wątpliwości co do jego zamiarów wobec mnie. W tym rozkładzie zmartwiły mnie 4 buławy i królowa pucharów obok. Zaczęłam podejrzewać, że kogoś przede mną ukrywa. Ale ilekroć robię rozkład na to czy kogoś ma na boku, wychodzi zawsze, że nie. Osobiście uważam, że karty pokazały bardzo pozytywnie sytuację, ale odpowiedź na 2. i 3. pytanie mnie martwi… Co Pani o tym myśli?
  Z góry dziękuję.
  Pozdrawiam.

  1. Witaj Cyntio. Masz dobrą intuicję 🙂 Karty wskazują, że on nie tyle może mieć kogoś (królowa Pucharów i to ukrywa), ale miał kogoś, bo 4 buław wskazuje tutaj na coś szybkiego, przelotnego. Z kolei Król Pucharów wskazuje, że żywi do Ciebie ciepłe, serdeczne uczucia. Jednak ma świadomość całej sytuacji (Sąd), myśli rozsądnie, być może żałuje, na pewno czuje się odpowiedzialny. 5 Buław wskazuje, że to Ty mogłabyś zadziałać, pokazać mu, że Ci zależy, albo że chcesz kontaktu. Królowa denarów pozytywnie odpowiada na pyt. czy powinnaś się z nim spotykać. Wskazuje, że to co przezyliście wcześniej umocni waszą relację (o ile zdołacie sobie oczywiście wybaczyć). Pozdrawiam serdecznie:)

 2. Dziękuję bardzo 🙂
  Pokazałam mu, jak bardzo mi zależy i jest lepiej. Obecnie jest spokojnie, ponowne motylki w brzuchu ustały, ale nie narzekam 🙂

 3. Witam,

  Czy mogłabyś rzucić okiem na rozkład pary po rozstaniu:

  1. 7 Mieczy + Kapłanka + 10 Mieczy = suma Słońce
  Rozstali się z jej inicjatywy, on coś ukrywał..suma (?) odczują oboje ulgę po rozstaniu, albo on odczuł?
  2. Jego uczucia do niej: Głupiec -nic szczególnego..nie miłość w każdym razie
  3. Jego postawa: 10 Buław /przemęczenie, ma dość
  4. Co dalej, czy będzie kontakt z jego strony: 4 Monet + 8 Buław suma Wisielec. Nie będzie, facet zamknął się w sobie, „wisi mu” co dalej..może ew się zastanawia, ale jest i będzie bierny

  Dorzuciłabyś coś?
  Dzięki

 4. 1. Nie wiem jakie tutaj było pytanie, karty pokazują że rozstanie było bolesne, ukryte tajemnice i faktycznie ulga na koniec.
  On nie miał przypadkiem ” na boku” kobiety, jakiś romans, który się wydał ?

  2. Głupiec – na pewno nie jest to dojrzała miłość, ale jakiś tam początek uczucia czasami symbolizuje, czasami też pogubienie- osoba nie wie co właściwie czuje (raz tęskni i cały czas myśli, a drugiego dnia mówi sobie, że to nic takiego i lepiej zapomieć).

  3. dokładnie, ogromny ciężar czuł

  4. on może mysleć o tym żeby się skontaktować, ale na pewno sam pierwszy się nie skontaktuje

 5. Dziękuję Pani,

  To typ, który nigdy nie przyznałby się jak jest naprawdę przypalany nad gorącym kotłem.
  Ten ciężar to pewnie wyrzuty sumienia..żałosne.
  Czekał aż to ja zerwę, teraz wszystko układa mi się w całość.

 6. Mam ostatnie pyt. do tego rozkładu:
  Czy Wisielec oznacza permanentność przekonań (bierności w tym wypadku)?
  Przecież karty nie były postawione na czas określony..a jeśli to bardziej pół roku, rok.

  Czy wobec tego można się spodziewać zmiany postawy Wisielca?
  🙂

  1. Oczywiście, że można się spodziewać zmiany. Po pierwsze uwzględnić należy tutaj czy określiłaś przy rozkładzie czas (np. na 3 miesiące, pół roku)? Jeśli tak, to Wisielec będzie trwał, no chyba że zmienisz swoje aktualne zachowania i przekonania i zrobisz coś o czym nawet nie pomyślałaś w czasie stawiania kart.
   Przyszłość jest płynna, karty pokazują sytuację na teraz. Często ona sprawdza się w przyszłości, bo rzadko kto ma odwagę i chęci zmieniać coś we własnych przekonaniach, czy działać niestandardowo i inaczej niż do tej pory.
   Przy okazji, zapraszam Cię serdecznie na forum ezoteryczne, gdzie można również przedstawić swoje rozkłady i podyskutować.
   http://www.ezoterica.net/cwiczenia-z-tarotem/

 7. Witam.Mi też podoba się Pani strona. Chciałabym aby Pani zerknęła na układ kart. Postawiłam karty z rozkładu co Pani postawiła Kasi.
  Jaki cel ma wobec mnie? tu wyciągnęłam Siłę i 9 denarów.Nie wiem może się mylę chodzi o satysfakcję seksualną …namiętność? Co ukrywa wylosowałam 8 buław i 7 mieczy 8 buław to informacje karta szybka 7 mieczy ucieczka od prawdy ? dlaczego ukrywa wylosowałam Rycerza Denarów i 6 mieczy. Intepretuje to tak że ma lęk przed nowymi i nieoczekiwanymi wyznaniami boi się konfrontacji w związku .Co czuje do mnie 6 denarów i słońce .Chyba zachowana jest równowaga jeżeli chodzi o uczucia 6 denarów to branie i dawanie ,Słońce wiadomo 🙂 Jak się powinnam zachować 8 kilichów i wieża . Czyli przestać marzyć.I zadałam ostatnie pytanie co nas czeka? Kapłanka i 3 pucharów.Bardzo bym prosiła o wskazówki ,może Pani da coś od siebie:) bardzo proszę.Pozdrawaim

 8. Witaj Caterino.
  1. siła+ 9 denarów . Podobasz mu się i mysli o tym jak konkretnie zrealizować swój cel, myślę, że on chce, aby „coś” więcej was połączyło. W zalezności od tego na jekim etapie „znajomości” jesteście, to moze oznaczać, że chce się umówić, nawiązać kontakt, częstszych spotkań, seks jak najbardziej wchodzi w grę zwłaszcza w kontekscie 2 pytania „co ukrywa”.
  2. 8 buław to działanie, ogień, często na romans wychodzi i seks też, a 7 mieczy to wycofanie się, ucieczka. Może ma w planach szybki romans i wycofanie się?
  3. tutaj tak jak piszesz, on, z jakiegos powodu, nie chce trwałego związku
  4. 6 denarów+ słońce. Słońce potwierdza, że mu się b. podobasz, co widac już w karcie Siła na początku. 6 denarów czasami oznacza, że jedna osoba daje, a druga bierze.
  5. 8 kielichów+ wieża. Przestać marzyć ? Tutaj można interpretowac w zaleznosci od tego na jakim etapie jesteście. Jesli się znacie to powiedziałabym , że to zależy czego oczekujesz. Jesli dłuższego związku – to tak, przestać.
  Jeśli się nie znacie, dociągnełabym 3 kartę mówiącą o tym, co konkretnie masz „zburzyć”, czyli zmienić. Bo 8 kielichów to nowa droga, marzenia. Wieża pokazuje, że nie tędy droga do realizacji.
  Caterino: tak myśle, patrząc na te karty, że Ciebie chyba nie interesuje krótki romans, jakas szalona przygoda, ale raczej wolałabyś dłuższą relację, a nawet związek z nim?
  6. kapłanka a 3 pucharów sobie trochę zaprzeczają, dość trudno je połączyć. Jeśli interpretować te 2 karty, to czeka was po prostu zmienność. Raz będzie oddalenie, tajemiczość i dystans w połączeniu z przyciąganiem do siebie, by za jakiś czas zmienić się w euforię, szczęscie i poczucie, że fajnie jest i miło jest 🙂 Może to wskazywać, że macie rózne oczekiwania odnośnie tej relacji i dlatego pojawi się ta zmienność i trudność w określeniu wspólnego celu.

  1. Witaj. Bardzo Ci dziękuję ,za rozkład i interpretacje kart. Twoja trafność co do mnie się potwierdza , rzeczywiście nie interesuje mnie romans ani przygoda . Jeszcze raz dziękuję i gratuluję super strony. Pozdrawiam .Caterina

 9. Witaj,

  Postawiłam ostatni rozkład w swojej sprawie..Czy mogłabyś rzucić okiem? Tym razem bez mojego komentarza. Będę bardzo wdzięczna.

  1. aktualna sytuacja: 9 Buław
  2. Przeszkody: Król Mieczy
  3. Świadomość (co myśli o sytuacji): Diabeł
  4. Co myśli podświadomie (czego chce): 6 Kielichów
  5. Przeszłość: Gwiazda
  6. Przyszłość bliska: Królowa Mieczy
  7. Jego postawa: Cesarzowa
  8. Co na to otoczenie: Królowa kielichów (?) hmm, dziwna karta na otoczenie 😉
  9. Jego nadzieje/obawy: 9 mieczy (że będzie powtórka z rozrywki, czyli źle)

  Dalsza przyszłość: 10 buław, 4 buławy, wisielec i Zmartwychwstanie

  Proszę Cię o interpretacje, jeśli mogę. Ja chyba nie do końca potrafię tym razem..WA mi mącą 😉

 10. Oj, to w sumie mi przykro, że się nie pomyliłam. Zobaczyłam wtedy tę sytuację, a karty są szczere.

  Tak patrzę na Twój ostatni rozkład i tam w 3. to właściwie wychodzi, że on myśli o tej zdradzie. Męczy go to. Ale ukrywa to (cesarzowa), bo w sumie tęskni za przeszłością (6 kielichów i gwiazda).
  9 buław wskazuje, że sytuacja jest trochę napięta, to oczekiwanie.
  Przyszłość – Królowa Mieczy, to zapewne Ty, gdy dowiedziałaś się o zdradzie. Wydaje mi się jednak, że nie zareagowałaś emocjonalnie (płacz, krzyki), ale umiałaś się opanować, chociaż rozmyślasz o tym.
  jego nadzieje/obawy: jak się wyda to będzie koniec, bo mu nie przebaczysz.
  dalsza przyszłość: dużo bólu, ciężka sytuacja i to trochę potrwa, potem nastąpi oczyszczenie.

  1. Dziękuję Ci, już myślałam, że on nas zapomniałaś na blogu, a my czekamy 😉

   Fakt, nie zareagowałam emocjonalnie, nie było płaczu czy żali, tylko rzeczowy „atak słowny” i podsumowanie jego żałosnej osoby.
   Czy ten „ból”, to po jego stronie czy tylko mojej?
   (Choć ja w sumie czuję się dobrze, stał mi się od tego momentu obojętny)
   Wyrzuty sumienia jakieś widzisz? Czy nie bardzo..
   Słowa przepraszam do dziś nie usłyszałam.

 11. Jeszcze, chciałam zauważyć że ta strona z rozkładami, która podałaś – nie działa, a chciałam tam zamieścić rozkład.

  Postawiłam jeszcze 1 króciutki rozkład, już „po fakcie” i wyszło:

  Co się wydarzy:
  Ja- Cesarzowa On- 2 Kielichy (tego nie kumam kompletnie?? )

  Samopoczucie PO: Ja- 5 Buław On- Wieża

  Co zamierza/jego reakcja: Ja – Księżyc On- Kapłan

  Przyszłość (a w zasadzie teraźniejszość): Paź Mieczy Umiar Diabeł

  Wszędzie ten Diabeł się przewija..teraz doszła dodatkowo Wieża

  Czy mogłabym Cię poprosić o taką głębsza interpretację?
  Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji..

 12. Nie , nie zapomniałam 🙂 Strona już działa, miała chwilowy przestój akurat, zapraszam 🙂

  Tak on ma spore wyrzuty sumienia. Nieważne, że nie przeprosił. On żałuje.

  1. On sentyment będzie czuł do Ciebie, wspomina sobie „miłe” chwile
  Ty będziesz silna i „twarda”, będziesz pokazywała, że wszystko Ok, to trochę stwarzanie pozorów „na zewnątrz” dla innych i dla niego, że masz się dobrze i super sobie dajesz radę.

  2. Ty w 5 buław – walecznie z sobą i ze światem, „nie dam się”, nie chcesz wchodzić w smutek, rozmyślania, ale działania, bo życie toczy się dalej.

  On wie, że rozwaliło się i tego nie można już odbudować, żeby było tak samo jak przedtem (Wieża)

  Jednak zatęsknisz za nim. (Ksieżyc).

  Przyszłość to próba racjonalnego podejścia do sytuacji, będą rozmowy, próby wyjaśnienia i zawarcia jakiegoś „porozumienia”, chociaż będzie Wam bardzo ciężko i wydaje mi się, że nie umiesz zapomnieć i myśl o tym, że zdradził wywołuje w Tobie nadal spore emocje.

  Diabeł się przewija, bo ta zdrada była i ma cały czas wpływa na to co Ty myślisz i co on myśli.

  1. Dziękuję.

   Zapomnienie nie wchodzi w grę, sprawa dla mnie zakończona. Pozamiatane.
   A próbami „rozmów” to mnie zaskoczyłaś, „pan” zapadł się pod ziemie po tych rewelacjach. Chyba żałośniej nie można się już zachować.

 13. Droga Pani,
  dopiero zaczynam swoja droge z Tarotem, czytam, interpretuje, robie własne notatki i wlasnie w trakcie moich studiów nad kartami trafiłam na Twoją stronę. Zainteresował mnie powyższy układ, ponieważ jestem teraz sama w dość skomplikowanej sytuacji 😉 Niby życie mam poukładane, ale jakieś krótkie zawirowania niespodziewane się pojawiły. Pojawiły i znikły bez słowa 😉 Powód jest mi znany – obydwoje jesteśmy w związkach. Mam przeczucie, iż mimo, że z zewnątrz wygląda to na „pozamiatane” to do końca tak nie jest. Karty potwierdziły to nie raz. A rzeczywistość mówi co innego. Szukam więc odpowiedzi. Czy pomogłabyś mi w interpretacji:

  1. Jaki cel ma wobec mnie – papież + papieżyca
  2. Co ukrywa – Gwiazda + Pustelnik
  3. Dlaczego ukrywa – słońce + cesarz
  4. Co czuje do mnie – cesarzowa + księżyc
  5. Co powinnam zrobić w tej sytuacji – śmierć i rydwan
  6. Czy powinnam jeszcze o nim myśleć w ogóle? – kochankowie i Świat

  Będę Ci bardzo wdzięczna za pomoc 😉
  Ania

 14. Witaj,
  dobrze czujesz, że nie jest „pozamiatane”, bo
  1. papież+papieżyca tworzą tutaj parę, chociaż papiezyca to kapłanka i może oznaczać, że On by wolał utrzymać w tajemnicy to co czuje, to ważne są Twoje karty, a Ty masz papieżycę, nie Kapłankę, co wskazuje na połączenie.
  2. Ukrywa, że bardzo mu się podobasz i go zafascynowałaś(Gwiazda), nie okazuje tego w widoczny sposób , powiedziałabym, że nawet milczy (Pustelnik). Gwiazda jest delikatna, w połączeniu z Pustelnikiem może wskazywać, że on nie powie co czuje
  3. Ukrywa, bo boi się, że to co czuje wyjdzie na jaw (Słońce) będzie widoczne i wtedy będzie musiał zdecydowanie i jawnie coś postanowić, jakoś zadziałać co robić dalej (cesarz),
  4. Tęskni za Tobą i marzy sobie (Księzyc) o Tobie (Cesarzowa to spełnienie jego marzeń o kobiecie), tęsknota za taką idealną kobietą (jaką Ty dla niego jesteś),
  5. Śmierć wskazuje, ze powinnaś zrobić coś zupełnie odwrotnie niż robisz teraz i to szybko (Rydwan),
  6. Myślenie o nim ma formę marzeń o bliskości, ale i poczucie, że musiałabyś dokonać wyboru (Kochankowie), ale sprawia, że czujesz , że ta relacja pozwoliłaby Ci „wyjść w świat”, czyli doznać i poznać nowe i fascynujące rzeczy.
  Tak to widzę z tych kart:) Pozdrawiam 🙂

 15. Witaj,

  Spytałam: Jakie są Marty prawdziwe zamiary wedłóg Twoich pytań? Sytaucja jest taka, że ta dziewczyna jest bliska memu sercu, ale niestety: ona milczy, nie odpowiada na maile, nie kontaktuje się. Dawniej byliśmy w stałym kontakcie, to był duża radość i uczucie na poziomie ducha, ale szybko typ,z którym ona mieszka (niestety tak jest) zblokował ją i naszą relację.

  1. Jaki Marta. cel/zamiar ma wobec mnie? – RYCERZ MIECZY + RYCERZ BULAW
  2. Co Marta ukrywa? – V PUCHAROW + CESARZ
  3. Dlaczego Marta to ukrywa? – IX PUCHAROW + KROLOWA BULAW
  4. Co Marta do mnie czuje.? – X PUCHAROW + AS DENARÓW
  5. Co ja powinienem zrobić w tej sytuacji – KAPLANKA + KROL BULAW
  6. Czy ja powinienem jeszcze myśleć o Marcie tak w ogóle? – AS BULAW + X MIECZY

  Jak to teraz będzie?
  Dziękuję za odpowiedź z góry.
  Pozdrawiam,
  Tomek

 16. Tomku: Wygląda na to, że mężczyzna z którym mieszka mocno ją kontroluje i nie pozwala na kontakty z innymi mężczyznami. Taki tyran z niego, ona ma go słuchać. Marta jest nieszczęśliwa, nie ma siły jemu się sprzeciwić, mógł ją też zastraszyć. Nie będzie miała siły skontaktować się z Tobą.
  Myślenie o Marcie sprawia Ci duży ból, taki ciężar. Czy powinieneś myśleć i co masz zrobić? Jeśli chcesz coś zrobić, a pewnie chciałbyś się z nią skontaktować, to lepiej zrób to bardzo ostrożnie i w ukryciu, żeby mężczyzna z którym mieszka się nie dowiedział, ale zdecydowanie, żeby Marta za dużo nie musiała myśleć (bo włączy się jej strach i ze strachu odmówi).
  Marta czuła się z Tobą bezpiecznie (As Denarów i 10 pucharów) i cały czas czuje, że mogłaby być z Tobą szczęśliwa. Ale jest zastraszona, a w strachu nie tylko nie można działać, ale nawet myśleć jest trudno.

  1. Ja ją kocham. To coś więcej. To miłość na poziomie ducha. Nie chcę, aby to, co piękne, czyste, krystaliczne miało przegrać na tym świecie z kimś, kto ją omotał, kto ją zdominował i szantażuje. Jak mam wygrać, skoro ona mi nie pomaga, nie odpisuje, bo się go boi? Jej postawia sprawia mi ból, cierpienie.

   „…a pewnie chciałbyś się z nią skontaktować, to lepiej zrób to bardzo ostrożnie i w ukryciu, żeby mężczyzna z którym mieszka się nie dowiedział, ale zdecydowanie, żeby Marta za dużo nie musiała myśleć (bo włączy się jej strach i ze strachu odmówi)”. – Czyli jak?

   Czy możesz mi jeszcze jakoś w tym pomóc, aby nam się udało? Czy są jeszcze jakieś rozkłady odpowiednie na taką sytuację?

   Pozdrawiam,
   Tomek

 17. Tomku, Ona potrzebuje wsparcia, Twoje cierpienie i ból nic tutaj nie pomogą. Czy Ona odczuła, że może na Ciebie zawsze liczyć, czy zawsze może Ci ufać i co zrobiłeś, żeby poczuła, że może liczyć na Twoje wsparcie?
  Nie wiem co do niej piszesz, ale musiałaby poczuć i mieć pewność, że ma w Tobie wsparcie, a nie poczuje tego jeśli będziesz miał pretensje i żal, że ona nie odpisuje.. że nie chce…że dała się zastraszyć itd.

 18. Jest to do głębszego zastanowienia, to na co wskazujesz. Ale trudno mi gwarantować jej wsparcie, zaufanie, bliskość, poleganie na mnie, jeśli ona sama nie wykona jakiegoś, choćby małego kroku, kroku przełamania strachu, dominacji tamtego typa. Tkwimy więc w blokadzie, którą nakazał jej ten człowiek wobec mnie. To wszystko nie jest proste. Myślisz, że wystarczy napisać jej, to, co prawdopodobnie wie, domyśla się, że może na mnie liczyć, że może mi ufać, ze jestem z nią zawsze? To też nie pomoże. Przypomina to absurd i błędne koło bez wyjścia. Czy posiadasz zdolności jasnowidzenia?

 19. Nawet jeśli Ona się domyśla, że może Ci ufać- to są tylko domysły. A domysły i przeczucia mają to do siebie, że czasami im wierzymy, ale częściej nie wierzymy, bo nie wierzymy sobie. I jeśli domysły i przeczucia nie znajdują potwierdzenia w słowach- to zagłuszamy je.
  Słowa są potrzebne, dają potwierdzenie, dają pewność. Nie licz na to, że Ona się domyśli i opierając się tylko na swoich domysłach zaryzykuje.
  Czy Ty przypadkiem nie obwiniasz Jej (bo nic nie robi) i mężczyzny z którym mieszka (bo ją zastraszył), a sam nie robisz nic (bo przecież Ona się domyśla)?
  Jeśli chciałbyś się z nią skontaktować, to uważaj z dzwonieniem, czy pisaniem, bo mężczyzna z którym mieszka kontroluje ją. Ona sama się nie odezwie.

  Pytasz o zdolności jasnowidzenia. Każdy kto zajmuje się kartami w pewnym stopniu je posiada. Zazwyczaj czuję emocje i uczucia innych ludzi, także na odległość. Jednak uważam, że przyszłość zależy od nas, sami ją kształtujemy, możemy ją zmieniać, nie można powiedzieć jednoznacznie, że będzie tak, czy inaczej.

 20. Mi się jednak wydaje, że przyszłość jest zapisana i nic nie dzieje się przez przypadek. A my sami realizujemy to, co nam zapisane, co oczywiście trwa w czasie.

  Właśnie w ostatnich miesiącach zrobiłem bardzo wiele, a i słów i moich zapewnień było mnóstwo. więc problem w tym, że z jej strony nie było, nie ma interakcji, kontaktu, odpowiedzi. Wina jest więc po jej stronie, ale nie obwiniam jej. Czekam, chciałbym by to się już stało. Żadna książka czy film o miłości nie mógłby powstać jeśli kobieta nie odpowiada na krok mężczyzny, tylko tkwi w swoim toksycznym związku. Brak jej odpowiedzi sprawia mi wielki ból. Cierpieniem jest też to, że ja sam nie mogę zmienić tej sytuacji, tak aby to uczucie mogło dostać swoją szansę i się rozwijać.

  To co Ty byś zrobiła na moim miejscu? Jak to zrobić? Jak byś działała? Co zrobić?

 21. Witaj, od dawna interesuje się tarotem i czytam sporo na jego temat. Pani strona jest bardzo interesująca.
  Znalazłam się w trudnym punkcie swojego życia, po nieudanym związku zaczęłam otwierać się na nowe, poznałam rok temu pewnego pana. Jestem nim zainteresowana i chyba im więcej o nim myślę, coraz więcej do niego czuje, podoba mi się i intryguje mnie. Znamy się, ale nie jesteśmy w związku, nie padły żadne deklaracje, pan też jest po długim nieudanym związku. Starałam się jak mogłam być otwarta i dawać mu do zrozumienia, że się nim interesuje i chcę go poznać lepiej. Niestety, jest bardzo ostrożny, kontroluje to co mówi i nie odkrywa swoich uczuć, ciężko z niego cokolwiek wydobyć, jest bardzo małomówny. Mam wrażenie, że jest mną zainteresowany ale bije się z myślami, czasem wydaje się być skrępowany, onieśmielony, nie daje po sobie poznać jakie są jego myśli. Nie bardzo wiem co dalej robić, czy myśleć o nim i dalej próbować się otwierać i dawać mu do zrozumienia, że mnie interesuje, czy może wycofać się bo on nie chce mnie poznawać i nie chce, żeby coś nas łączyło, nie jest gotowy na związek. Nie wiem na ile mogę być otwarta i szczera wobec niego. Czasem w rozmowie mam wrażenie, że to moja bratnia dusza. Pan mi często w Królu Mieczy wychodzi. Zrobiłam rozkład według podanego wyżej.
  1. Jaki ma cel wobec mnie? 8 mieczy+6 mieczy
  2. Co ukrywa? Rydwan+8 kielichów
  3. Dlaczego to ukrywa? Rycerz Mieczy + 2 kielichów
  4. Co czuje do mnie ten pan? Cesarzowa+As kielichów
  5. Co powinna m zrobić, jak się zachować w tej sytuacji?
  2 buławy+8 denarów
  6.Czy powinnam interesować się tym panem i próbować zbliżać się do niego? 6 denarów + Cesarz
  Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tych kart, czuje się trochę jak w potrzasku. Jestem zainteresowana nim, ale nie wiem czy powinnam robić sobie nadzieje, że on też jest mną zainteresowany.
  Serdecznie pozdrawiam
  Jana

 22. Jana: Pan w królu Mieczy więc będzie reagował chłodno, nie będzie spontaniczny, wszystko analizuje. Karty pokazują, że On jest zainteresowany i gdzieś tam w głębi siebie sporo czuje (sporo kielichów się pojawiło i Cesarzowa). Cóż. On nie planuje ujawnić co czuje, jego zachowanie dalej będzie bardzo „zachowawcze” (8 mieczy i 6 mieczy). Jak powinnaś się zachować? Cesarz + 6 denarów – takie połączenie wskazuje, że Ty masz więcej siły, zdecydowania, samozaparcia w tym układzie, od Ciebie dużo zależy, bo On nie dosyć że bierny to jeszcze w „skorupie”. Zdecydowane działanie, raczej z nastawieniem na dawanie z Twojej strony mogłoby coś zmienić. Zadaj sobie pytanie czy masz na to ochotę, bo to może długo trwać, zanim przebijesz choć trochę ten mur którym się obudował. Pozdrawiam

 23. Witam serdecznie
  Jestem osobą początkującą i praktykuję tarot na najprostszych rozkładach.
  W celu sprawdzenia swojego potencjalnego adoratora postawiłam karty wg powyższego schematu i oto co mi wyszło:
  Jakie są prawdziwe zamiary Macieja wobec mnie?
  1 Jaki jest cel Macieja wobec mnie?-Rycerz Mieczy
  2 Co ukrywa? – Król Kielichów
  3 Dlaczego to ukrywa? -X Kielichów
  4 Co czuje do mnie? – Siła
  5-Co powinnam zrobić, jak się zachować? Sprawiedliwość
  6 Co mogę zrobić w związku z tym ?-Rydwan
  Nie mam zielonego pojęcia jak ten rozkład zinterpretować. Czy może mi ktoś pomóc? Zwracam się z gorącą prośbą o to :-/
  Z rozkładu wywnioskowałam ogólnie że czuje Maciej do mnie przyciąganie, chemię ale co z resztą?
  Proszę o pomoc 🙂
  Pozdrawiam

 24. Dzień dobry Pani na początek mam pytanie czy uczy Pani czytac karty tarota(spotkania indywidualne,czy kursy). Pani interpretacja kart jest zrozumiała jasna i konkretna. Chciałabym wiedzieć jeśli można. Potrzebuję Pani pomocy w interpretacji kart przy pytaniu jaki ma mężczyzna wobec mnie zamiar z przełożenia wyszły karty sprawiedliwość, papież, umiarkowanie. A dalszy rozkład to karty: 1.diabel,2.slonce 3.mag,4.cesarzowa, 5.smierc,6.sila. Pozdrawiam ☆☆

 25. Chciałam jeszcze spytać czy można się z Panią umówić na rozmowę indywidualna,albo na tel.,ale taki „normalny” ,a nie na te dziwne wysoko kosztowe telefony jeśli można uzyskać z Panią kontakt to poproszę. I jeszcze poproszę przy pytaniu czy mężczyzna, którego spotkałam jest odpowiedni dla mnie i czy jest dany przez GÓRĘ, wyciągnęła trzy karty Papież, As kielich ów, Świat pozdrawiam ciepło ☆☆

 26. Witam serdecznue , czy mogła by pani mi pomoc odczytac te karty …. Juz jest po związku , pytanie które zadałem to :
  1 karta: Co ona wnosi w tą relację?
  2 karta: Czego ona oczekuje od niego
  3 karta: Czy ona jest mną zainteresowana?
  4 karta: Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa, partnerska?
  5 karta: Powinienem wykonać pierwszy ruch w jej stronę
  6 karta: Co z tej relacji wyniknie, czy stworzymy razem związek uczuciowy?
  7 karta: Jeśli tak, czy związek będzie trwały, czy zaledwie romans?

  Karty to …. sąd , głupiec,9 różdzek,dwa miecze,królowa pentacle, siła, rycerz mieczy

  odczytałem to po swojemu ze nic z tego nie bedzie poniewaz osoba z która byłem była niezrównowazona emocjonalnie

  bardzo dziekuje

  1. Witaj, nie bardzo rozumiem, bo skoro jest PO związku to dlaczego zapytałeś „Co ona wnosi w relację” i czy jest zainteresowana i czy stworzycie związek?

 27. Witaj, prosiłabym o poradę w interpretacji mojego rozkładu. Moja historia jest następująca. Od miesiąca spotykam się z chłopakiem poznanym na portalu randkowym. Widujemy się w dni powszednie. W weekendy zawsze wyjeżdża. Twierdzi, że rozbudowuje nową filię firmy. Mam wątpliwości czy jest szczery wobec mnie. Gdy się spotykamy jest szarmancki, szczodry, wylewny. Twierdzi, że mnie uwielbia. Ale mnie ciągle gryzą te weekendowe wyjazdy.

  Zrobiłam następujący rozkład: jakie są jego prawdziwe zamiary.

  1) Jaki ma cel wobec mnie? Księżyc i Rycerz Monet
  2) Co ukrywa? Piątka buław i As Kielichów
  3) Dlaczego to ukrywa? Gwiazda i Trójka Monet
  4) Co czuje? Pustelnik i Cesarz
  5) Co powinnam zrobić? Moc i Śmierć
  6) Czy powinnam się angażować w tą znajomość? Arcykapłanka i 9 kielichów

  Co do pytania piątego dodam, że miewam jeszcze kontakt ze swoim byłym. Ponoć śmierć czasami ukazuje się w osobie naszych byłych. Nie wiem czy karty sugerują mi bym zerwała kontakt z byłym bo psuje w ten sposób nowy związek? Z byłym tylko się przyjaźnie. On wie, że kogoś poznałam i ja również wiem, że on spotyka się z jakimiś kobietami.

  Serdecznie proszę o pomoc.

  Pozdrawiam
  Nadia

  1. Nadia. Jeżeli tj miesiąc to tych weekendów zbyt wiele nie było. Jeżeli masz podejrzenia, że to nie są służbowe wyjazdy, to łatwo sprawdzić czy faktycznie rozbudowuje tę nowa filię firmy.
   Czy On wie, że spotykasz się ze swoim byłym chłopakiem? Lepiej byłoby zakończyć tę znajomość, jeżeli chcesz zacząć nowe życie, zamknąć przeszłość. Moim zdaniem pyt. 5. moc i śmierć to pokazuje. Żeby zdecydowanie to zakończyć.

 28. Witaj,
  Przepiękna stronka, często zaglądam tutaj 🙂
  Moja historia jest zbyt długa aby tutaj o niej pisać. W każdym bądź razie nie spotykam się z Nim często, to bardzo rwana znajomość ale kontakt mailowy mamy cały czas ze sobą, czasem aż dech zapiera.
  Proszę o pomoc w interpretacji mojego rozkładu: Jakie są jego prawdziwe zamiary. Oto moje karty:
  1. Pustelnik+Gwiazda
  2. Król monet+Kapłanka
  3. 2 Kielichów+Diabeł
  4. Król buław+6 kielichów
  5. Moje pytanie brzmiało czy dojdzie do spotkania, jak przebiegnie i czy po nim ulegnie zmianie: Rydwan+Wisielec.
  Proszę o pilną odpowiedź, gdyż niedługo mamy się spotkać ponownie, a ja pogubiłam się w tym trochę. Jeśli jest taka możliwość to proszę o kontakt do Pani, mogłabym napisać więcej.

 29. Witam 🙂
  Jak to zwykle bywa jak człek czegoś potrzebuje to na to trafia… i trafiłam na ten rozkład. Tarotem interesuję się od niedawna,doświadczenie mam żadne jednak rozłożyłam karty.
  Jestem w związku od ok roku : ja wolna on niestety nie. Znamy się od prawie 30 lat. Ja mam mieszane uczucia,on zapewnia o miłości…
  Bardzo Panią proszę o krótką analizę. Ja odczytywałam je z książką w dłoni… interpretowałam bardzo intuicyjnie.
  1. Głupiec i 6 kielichów
  2. 5 buław i Mag
  3. 7 buław
  4. Diabeł i 10 kielichów
  5. As mieczy i Śmierć
  6. Kochankowie – tutaj zadałam pytanie czy powinnam z nim być?
  Co Pani myśli o tym rozkładzie?
  Pozdrawiam przed świątecznie ,M.

 30. Moze ja spróbuję bezstronnie zinterpretować Pani rozkład. Otóż Głupiec + 6 kielichów mówi że obudziła w nim Pani tęsknotę za tym co było,on chciałby powrotu do przeszłości i tam zacząć jeszcze raz,na zasadzie gdybym nie był z nią, byłbym z Tobą. Co ukrywa? Ja myślę ze on jest trochę cieżkim we współżyciu facetem, lubi ponarzekać ,może mieć na Panią duży wpływ. Czy on czasem nie nastawia Pani negatywnie do innych osôb? ( przyjaciol, rodziny?).7 bulaw, dlaczego ukrywa? Bo Wasz związek nie ma akceptacji otoczenia. Co czuje? Obsesyjną miłosc, poźadanie zaślepienie. To mocne i destrukcyjne uczucie.Co Pani powinna zrobic? as mieczy+ śmierc. Skończyć to. Jednym ruchem. Koniec. Tutaj tarit nie odpowiedział w zasadzie na Pani pytanie , bo kochankowie to wybór. Albo-albo. Niestety ,decyzja nalezy do Pani. Mam nadzieję ze to co zinterpretowalam pokrywa sie choc trochę z rzeczywistością. Jestem początkująca wiec bede wdzieczna za weryfikację. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Dziękuję za interpretację 🙂 Pokrywa się mocno 🙂 Jest facetem ciężkim we współżyciu bardziej ze względu na swój upór – nie narzeka (póki co 🙂 ) . Jeśli chodzi o nastawianie otoczenia…. wg mnie bardziej jest nastawiony negatywnie na swoje otoczenie, na moje otoczenie nie ma wpływu. A co o mojej decyzji…no właśnie…trudno mi jest ją podjąć, bo ma wiele zalet i cech które cenię u mężczyzn…
   Ponieważ on pracuje za granica i bywa 1-2 razy w miesiącu jest to też wygodne dla mnie, jednak gdzieś w środku wiem, że to nie jest ten wymarzony i powoli otwieram się na nowe…

 31. Witaj,
  Postawiłam owy rozkład w mojej sprawie, która od dłuższego czasu nie daje mi spokoju. Czy mogłabyś rzucić okiem?

  1. Jaki ma cel wobec mnie? – 2 puchary i VIII Siła
  2. Co ukrywa? 9 buław i 6 denarów
  3. Dlaczego to ukrywa? 0 głupiec i Paź kielichów
  4. Co czuje do mnie? V Kapłan i 10 denarów
  5. Co powinnam zrobić, jak się zachować w tej sytuacji? IX Pustelnik i 10 pucharów
  6. Czy powinnam dalej się z nim spotykać? 4 miecze i XV diabeł.

  Sprawa wygląda pokrótce tak: około 3 msc pisaliśmy ze sobą nonstop kiedy był za granicą, gdy wrócił spotkaliśmy się raz, także się umówiliśmy a z kilka razy przypadkiem w mojej, albo jego pracy. Mówił, że sie umówimy itd ale zamilkł i jak pytałam o co chodzi, to twierdził, że jest strasznie zalatany. I generalnie jeśli ja rozpocznę rozmowę, to rozmawiamy tak jak zawsze, a gdy ja nie zacznę rozmowy to w ogóle jej nie ma. Nie wiem co mam robić i czy powinnam w ogole angażować się w taka relację.

 32. Witam

  Czy i ja mogłabym prosić o pomoc w interpretacji? Dodam, że rozkład dotyczy b. intensywnej znajomości internetowej z pewnym panem. Kontakt urwałam ja, ale już wcześniej nam się poluzował.
  Nie bardzo wiem, który z rozkładów brać pod uwagę, bo najpierw na każde pyt. losowałam 1 kartę, a potem zobaczyłam, że inni robią z 2, więc dociągnęłam i wyszło następująco:

  1. Jego cel: 7 Monet * Mieczy / Chciałby mnie od siebie uzależnić emocjonalnie, żebym za nim tęskniła i się w nim zakochała? (jednak nie ma tutaj pucharów, więc podejrzewam, że bardziej chodzi tutaj o seks itp. „związek”?/

  2. Co ukrywa Kapłanka Król Kielichów / Na początku interpretowałam to jako inna kobieta, ale wiem, że obecnie nie jest z nikim w związku, jedynie przelotne znajomości, o których zresztą sam mi opowiadał. Potem zobaczyłam, że interpretuje Pani ten punkt na zasadzie „co ktoś ukrywa w sensie uczuć, w tym przyp. do mnie? Nie wiem doprawdy jak to połączenie kart rozumieć..że coś do mnie poczuł? …

  3. Dlaczego ukrywa? 6 Monet 10 Monet /Nie wiem..Tutaj nasuwają mi się kwestie finansowe, ale to trochę absurdalne, bo ja niczego od niego nie chciałam w tym kontekście i nie chce, pomimo że to człowiek skory do prezentów itp.

  4. Co czuje do mnie? Kapłan 5 Mieczy /Dodam, że urwaliśmy kontakt w niezbyt przyjemny sposób. Tzn. najpierw on coś zrobił, co mi sie nie spodobało, po czym odezwał się na nast. dzień, ale już nie odpisałam. Od tamtej pory cisza. Czy on może czuć się zraniony? A może wkurzony? Albo jedno i drugie, a może ma satysfakcję, że tak to się skończyło? 😉

  5. Co powinnam zrobić? Rycerz Denarów As Denarów /Powinnam rozglądać się za nowymi znajomościami, nie przejmować się.

  6. Czy powinnam dalej się z nim kontaktować/spotkać? 7 kielichów 2 Kielichy/ być może, ale w tej chwili powinnam skupiać się na innych „opcjach” ?

  Dziękuję z góry za pomoc.

 33. Ooo super 🙂

  A czy można w takim razie prosić o Twoją interpretację mojego rozkładu?
  Mam kilka nowych przemyśleń względem niego, ale nie chce się produkować bez odzewu też 😉

 34. Prosze o interpretację. Moje pytanie brzmi czy będziemy razem serce – Mag, glowa- czwórka monet, wnosi- Siódemka kielichów ,postawa- As buław, zamierza-smierć, wspolne- diabeł, przyszlosc- królowa monet z góry dziękuję Justyna

 35. Chyba się nie doczekamy odpowiedzi 😉
  Jestem czytelniczką bloga od lat, wcześniej pisałam pod innym nickiem, ale tamten mail nieaktualny.
  Widzę, że dużo się zmieniło w podejściu Autorki. Szkoda.

 36. moge prosic o interpretacje
  czy zdradzil ?
  1. rycerz mieczy
  2. dziewiatka denarów
  3. trójka mieczy
  4. ósemka buław

 37. Witam, stawiając sobie tarota wyszło mi:
  Co on naprawdę do mnie czuje:
  1. Jego cel w stosunku do mnie Rydwan
  2. Co ukrywa Śmierć
  3. Dlaczego to ukrywa Wieża
  4. Jego uczucia Koło Fortuny
  5. Co powinnam zrobić Cesarz
  6. Ostateczny rezultat Kochankowie
  Czy może mi to ktoś lepiej objaśnić?

 38. Jak można pisać że kurwienie się i krzywdzenie najbliższej osoby jest w porządku, jak zamierzasz dawać takie porady to zmień zawód.
  Ciekawe czy jak twój mąż (o ile jakiś chciał babę która się puszcza) cię zdradzi i rzuci dla młodziej to tak uznasz że to świetna sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *