Seks w Tarocie. Miecze

Miecze oznaczają męską energię. Czyli jeśli pytasz o seks i mężczyzna wyjdzie w mieczu- to możesz się spodziewać, że to on zainicjuje kontakt seksualny.

Miecze to intelekt, umysł, słowa. Seks będzie poprzedzony tutaj najczęściej rozmową, uwodzeniem, to często „gra słów” poprzedzająca akt seksualny.  Miecze często sobie wyobrażają i marzą jak to będzie przed stosunkiem z nim, czy z nią. Potrafią sobie dobrze wyobrazić sceny, wizualizować sytuacje.

Ogólnie miecze są niezbyt temperamentne. W wymarzonym  seksie nie powinno być  myślenia, tylko emocje i namiętność.  Tymczasem miecze lubią przedtem pomyśleć, zaplanować i przemyśleć. Nie idą na żywioł.

Wykalkulowanie i gorący seks ? Nie idą raczej w parze 🙂  I możesz tutaj odczuć jego chłód, albo w lepszym wypadku zestresowanie.

Miecze często oznaczają często też seks przez internet, czy telefon.

Sprawdź w jaki sposób on będzie „działał” w mieczu. Nie pytamy tutaj czy seks będzie, tylko zakładamy, że będzie 🙂

As Mieczy: jeśli będzie seks to „czysto mechaniczny”, bez połączenia dusz. Czysta prokreacja. Nie ma tu czułości i delikatności. On może być sprawnym „technicznie” kochankiem, ale nie umie odczuć bliskości.

krolmieczyKról Mieczy: jeśli jego symbolizuje Król Mieczy- to będzie seks według jego reguł, czyli tak jak on lubi  i najlepiej jakby kobieta się dostosowała. Seks bez emocji i bez czułości, oschle. On działa schematycznie, chociaż silnie, bo on wie czego chce i to dostaje. Bez wątpienia wykaże się dużym doświadczeniem. Taki pan i władca na tronie, a kobieta posłuszna u jego stóp.

Królowa mieczy: jeśli on wychodzi w tej karcie to prawdopodobnie będzie miał wysokie wymagania. Ma ściśle określony obraz seksu, to niemal instrukcja  w ramkach. I nie wyobraża sobie nie powielać tego schematu. Racjonalistyczne  podejście do seksu.

Rycerz mieczy: seks będzie. On odważnie podejdzie, przejmie inicjatywę. Gwałtowny i bardzo ruchliwy. Jednak myśli głównie o sobie, o zaspokojeniurycerz mieczy swojej żądzy. Seks może być więc szybki, a on potraktuje cię jak „zdobycz” i  zacznie polować na następną.

Giermek mieczy: niedoświadczony, albo mało doświadczony jeśli chodzi o stronę praktyczną. Teoretycznie jest przygotowany pod każdym względem. Pragnie przede wszystkim doświadczać, badać i … wyciągać wnioski.

Dziesiątka mieczy:  małe szanse na seks, on nie ma siły i ochoty. Jednak jeśli się zmusi to raczej nie jest w stanie wykrzesać z siebie żadnego ognia i inicjatywy.

Dziewiątka mieczy: małe szanse na seks. Może próbować, ale raczej nic z tego nie wyjdzie. Może być niezaspokojony, co ostatecznie wprawia go w psychiczne rozczarowania i wielką nerwowość.

9 mieczyÓsemka mieczy: on może mieć jakieś zahamowania i blokady, może bać się zbytnio zbliżyć do ciebie. Może bać się bliskości nie tylko dusz, ale i ciał. Przychodzi mi tutaj do głowy stosunek w który on nie umie się zaangażować „całym sobą”, np. nie spojrzy Ci za nic w oczy, bojąc się, że odczytasz jego emocje i uczucia. Czyli może stosować technikę uniku.

Siódemka mieczy: szansa na seks jest, ale będzie on poprzedzony długim rozmyślaniem. W ostatniej chwili on może się wycofać. Małe odczuwanie poprzez ciało z jego strony.

6mieczySzóstka mieczy: Seks jako wstęp do związku? Raczej nie jest to jednorazowa  przygoda, ale początek nowej drogi. Odkrywanie siebie z wielką ciekawością,  wzajemne dogłębne poznawanie i ciekawe przemyślenia po stosunku.  Dostrzeżenie nowych horyzontów na przyszłość i chęć powtórki.

Piątka mieczy: dość silne emocje, może być nastawiony na zaspokojenie swoich potrzeb, albo okazać się zazdrosny i ciężko mu nad tym zapanować.

Czwórka mieczy: albo on będzie całkiem obojętny, albo wcale nie będzie seksu, bo on potrzebuje odpoczynku. Nawet nie w głowie mu seks i jakakolwiek inicjatywa. Na pewno nieciekawa karta na seks.

Trójka mieczy: seks bez miłości? To dla mnie taka karta. Seks jako rozładowanie napięcia psychicznego, wyładowanie emocji. Bez głębszych uczuć więc3mieczy może powodować późniejszy ból duszy. Ciało zaznało zaspokojenia, a dusza została odsunięta. Brak tego połączenia sprawia, że seks staje się jedynie połączeniem ciał, technik, żądz.

Dwójka mieczy: często wypada na seks przez internet, na „ostrą” , pikantną grę słów. Jednak prawdziwe emocje i uczucia zostają zatajone głęboko, przy jednoczesnych ogromnych  obawach i niemożności ich ujawnienia. On może mieć tez problem jeśli chodzi o takie najprostsze wyrażanie uczuć, czyli poprzez dotyk i przytulenie, patrzenie w oczy, głaskanie. On nie umie się odkryć uczuciowo i uzewnętrznić tego co naprawdę czuje. Jemu trudno się przełamać, a kobiecie ciężko jest przekroczyć taki mur. Czasami wskazuje też na impotencję.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

  1. Witam,
    2 mieczy to jak najbardziej sex przez internet. gra słów, podrywanie, pikantne. namawianie na kamerkę internetową. przeszkodą jest duza odległośc między osobami.oraz stały partner/partnerka.on rzeczywiście nie wyraża uczuć. cos tam sugeruje, ale pięknie buduje podniecająca atmosferę. prawi komplementy. jest mistrzem słowa.pozdrawiam serdecznie 🙂

  2. Chyba brakuje jeszcze monet. Chętnie przeczytam co miałaby Pani na ich temat do powiedzenia.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *