Rozkład. Portal randkowy

Joanna od dłuższego czasu szuka partnera, w tym celu zapisała się również do kilku portali randkowych. Kika dni temu jej koleżanka namówiła ją, żeby wypróbowała nowy  serwis. Joanna przyszła do mnie i powiedziała, że zapisała się do nowego serwisu randkowego z pytaniem: Czy ten portal się sprawdzi i co mnie tam czeka?

Zdziwiłam się, bo w sumie jeden portal więcej, jeden mniej, jaki sens sprawdzać? Ale Joanna jednak chciała sprawdzić.

Zapytałam:  Czy Joanna będzie zadowolona z tego portalu ? (nazwę tutaj celowo pominę)

Rozkład wyszedł tak:

2013-06-11 06.13.18

Siła: pokazuje, że Joanna wiąże duże nadzieje z tym portalem. Pewnie dlatego, że ma już spore doświadczenie w takim zawieraniu znajomości. Rejestrując się tam była pewna siebie i ciekawa, otwarta na nowe znajomości i doświadczenia.

Sąd: następna karta zdziwiła mnie. Bo pokazała, że Joannie nie będą odpowiadać zasady, czy forma tego portalu co ostatecznie spowoduje, że wycofa się stamtąd (co widać w karcie Kapłanki na końcu).

Następnie zapytałam: Czy Joanna pozna tam mężczyznę?

Rozkład wyszedł tak:

2013-06-11 06.12.58

Słońce: ooo tak, bardzo szybko pozna tam mężczyznę. W dodatku bardzo atrakcyjnego, który jej zaimponuje. I wszystko byłoby super, gdyby nie Księżyc na końcowej pozycji przy 10 kielichów, który mnie tutaj zaniepokoił.

10 kielichów oznacza spełnienie wszelkich planów, marzeń, ale przy Księżycu??? Zinterpretowałam więc tak, że mężczyznę pozna (zaraz na początku w tym Słońcu), ale zakończenie nie będzie już niestety „słoneczne”. Zagłębi się w tęsknotach za idealnym partnerem (10 kielichów), ponieważ ta znajomość uwidoczni jej to czego naprawdę szuka i czego pragnie.

Po wróżbie praktycznie od razu połowa się wyjaśniła, bo Joanna zaczęła mi opowiadać, czym potwierdziła, że mężczyznę już poznała. Ma na imię Arek i jest od niej młodszy o 5 lat i jest wyjątkowo przystojny. Joanna stwierdziła, że skoro jest taki atrakcyjny i w dodatku młodszy od niej, to ona wątpi, że taka znajomość ma sens, bo on pewnie może miec każdą kobietę jaką zapragnie.  Arka w rozkładzie symbolizuje karta Słońce (atrakcyjny, bogaty, pewny siebie).

Wyjaśniło się tez znaczenie karty Sąd. Okazało się, że portal nie jest taki typowo randkowy, ale zahacza o tzw. sponsoring. Joanna wyjaśniła, że zapisują się tam bogaci mężczyźni, którzy poszukują kobiet z którymi mogą miło 😉 spędzić czas. Joanna nie była przekonana, czy jej to odpowiada.

Późnym wieczorem jeszcze skontaktowała się ze mną. Szczerze mówiąc to była zniechęcona i załamana. Arek dzwonił do niej, oczywiście chodziło mu wyłącznie o seks. Bardzo konkretnie przedstawił propozycję hotelu oraz wypytywał o jej preferencje seksualne. Na marginesie, to w sumie nie były zbyt szokujące. Joanna jest osobą śmiałą i nie krępuje się prawie nigdy więc mu odpowiadała. Po rozmowie jednak zwątpiła, czy się nadaje na takie „randki” i gdy Arek dzwonił ponownie jeszcze kilka razy- nie odbierała już telefonu.

I wracając do rozkładu, który to doskonale zobrazował. Sąd wyraźnie  pokazał, że Joannie taka forma nie będzie odpowiadać, co spowoduje jej wycofanie się. I tak się stało. W dodatku chęć takiego namacalnego „skonsumowania” znajomości, która tak naprawdę jeszcze się nie zaczęła spowodowała, że Joanna uzmysłowiła sobie, że to jej nie wystarczy i że pragnie również kontaktu na płaszczyźnie dusz, czyli doznań duchowych, a takie uproszczenie jest dla niej „zezwierzęceniem”. Jak twierdziła, o seksie wie wszystko i lubi seks, ale taka płytka forma jej jednak zdecydowanie nie odpowiada. To z kolei pokazał Księżyc (jako tęsknotę i marzenia) za związkiem opartym na pełnej miłości, czyli fizycznej i duchowej (10 kielichów).

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

  1. Witam Panią
    Proszę mi powiedzieć, z jakiej talii Tarota Pani korzysta? Jest tak piękna, że nie mogę oderwać od niej oczu.
    Będę wdzięczna za odpowiedź.

    Pozdrawiam
    Asia

  2. Zapytałam się o kwestii pracy co mogę zmienić i wylosowalam ASA Kielichow Księżyc i 10 Kielichow. I nie wiem jak to zinterpretować? As Kielichow projekt w powijakach Księżyc? Tajemnica myślę że wiem bo to leży w mojej podświadomości a rezultat 10 kielichow. Czy tak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *