Wróżymy w Andrzejki z 1 karty

Niedługo Andrzejki. Nawet osoby, które nigdy sobie nie wróżą, w Andrzejki są pozytywnie nastawione do wróżenia. I chociaż traktują je jak zabawę, to sporo osób próbuje sobie samodzielnie wróżyć.

Wróżby andrzejkowe mają zdecydowanie charakter miłosno- matrymonialny. Dlatego przeznaczone są dla osób WOLNYCH.

Jeżeli ktoś nie potrafi jeszcze interpretować całych rozkładów, łączyć kart- to może wybrać jedną kartę i w niej znaleźć odpowiedź. Nie będzie to obszerna wróżba, ale ogólna informacja.

Proponuję wziąć Wielkie Arkana. Dokładnie potasować, a następnie wybrać jedną kartą.
Twoje pytanie brzmi: Czy w nadchodzącym roku spotkam miłość?

Głupiec
Los jeszcze nie jest przesądzony. Wszystko zależy od ciebie. Głupiec pokazuje, żebyś była bardziej zdecydowana. Jeżeli ktoś ci się spodoba to nie wahaj się zbyt długo. Głupiec przestrzega, żeby nie zagłębiać się w roztrząsanie wszelkich „za i przeciw”, a podjąć jakąś decyzję.
Mag
Karta Mag oznacza, że miłość spotkasz. Będzie to mężczyzna rozsądny, zdecydowany, przystojny.
Kapłanka (Papieżyca)
Nie wróży związku ani ślubu. Jednak możesz się zakochać… platonicznie.
Cesarzowa
Oznacza często spotkanie mężczyzny, trwały związek, założenie rodziny.
Cesarz
Poznasz mężczyznę. Może być sporo starszy, opiekuńczy, ale również dominujący.

Wiara (Arcykapłan, Papież)
Poznasz swoją „bratnią duszę”, bardzo prawdopodobny szybki ślub. Wiara często oznacza miłość od pierwszego wejrzenia, wzajemną, to idealne połączenie dwóch dusz, przeznaczenie.
Kochankowie
Często oznacza taką „prawdziwą miłość”, wzajemne przyciąganie. Możesz poznać dwóch interesujących mężczyzn. Staniesz przed koniecznością dokonania wyboru i zdecydowania którego z nich wybrać.
Rydwan
Poznasz mężczyznę, ale będzie to przelotna znajomość. Nim minie rok- zakończy się.
Moc (Siła)
Poznasz mężczyznę i będzie trwały związek na płaszczyźnie duchowej i fizycznej. Pozytywnie 🙂
Pustelnik (Eremita)
Tutaj związku nie będzie. To karta samotności. Jednak to karta na ten rok, w przyszłym wszystko może się zmienić. Warto ten czas wykorzystać na zajęcie się… sobą. Zastanów się, bo może nie czujesz się na siłach, żeby stworzyć z kimś związek?
Koło Fortuny
Dużo będzie się działo w życiu uczuciowym. Kilka związków (na pewno nie jeden) ale dość burzliwych. Pierścionek, obrączka zaręczynowa, prawdopodobnie zerwane zaręczyny.
Sprawiedliwość
Tutaj pojawi się mężczyzna o poważnych zamiarach. Możliwe małżeństwo!
Wisielec
W życiu miłosnym powieje nudą. Będziesz czekać na miłość, ale niestety, nie pojawi się nikt, kto by mocniej poruszył twoje serce i z kim chciałabyś stworzyć związek albo wziąć ślub.
Śmierć

Jeżeli jesteś osobą wolną to śmierć oznacza zmianę tej sytuacji, czyli związek. Mężczyzna może pojawić się wtedy, gdy nie będziesz się tego zupełnie spodziewać.

Umiarkowanie
Mężczyzna może się jakiś pojawić. Związek również. Jednak żadna „gorąca” miłość i miłość od pierwszego wejrzenia. Związek- układ, związek koleżeński.
Diabeł
Pojawi się mężczyzna, który cię niemal zahipnotyzuje. Nie będziesz mogła mu się oprzeć i zrobisz dla niego wszystko. Będziesz o nim nieustannie myślała i śniła o nim. Mocno połączy was seks. On może cię zwodzić, może mieć również kilka kobiet równocześnie. Może również być żonaty, ukrywać i kłamać że nie ma żony.
Wieża

Jeżeli jesteś wolna to spotkasz swoją miłość. Związek będzie skomplikowany, w przeciągu roku możecie nawet kilka razy się rozstawać i ponownie schodzić.

Gwiazda
Pojawi się mężczyzna wrażliwy i przystojny. Dobrze będziesz się z nim czuła. Wzajemna fascynacja i inspirowanie się, zwłaszcza na płaszczyźnie duchowej.  Związek bardzo prawdopodobny.
Księżyc
Mężczyzna się pojawi. Tajemniczy i … niedostępny. Zakochasz się i będziesz za nim tęsknić. Związku z tego nie będzie.
Słońce
Mężczyzna pewny siebie, przystojny, z pieniędzmi. Będzie związek, możiwe małżeństwo. Będziesz z nim bardzo szczęśliwa.
Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie)

Spotkasz mężczyznę. Jednak nie będzie to związek radosny, spontaniczny. Można powiedzieć, że związek z problemami. On może mieć niewyjaśnioną sytuację osobistą (niekoniecznie żonaty, ale może nie uporał się z bólem po ostatnim rozstaniu i ciągle tęskni za swoją „byłą)”.
Świat
Mężczyzna się pojawi. Bardzo prawdopodobne, że to cudzoziemiec. Związek i ślub bardzo prawdopodobne.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *