As buław (pałek). Zmiany są dobre!

As buław (pałek) to karta pełna ognia. Ogień to wielka siła, to silne emocje, które mogą spalić na popiół. Spowodować zatracenie się w działaniu bez myślenia, w namiętności. As buław daje ogromną moc sprawczą. To prawda, że bywa ona niebezpieczna. Jednak przesłanie Asa buław brzmi: nie bój się! Nawet jeżeli uważasz, że coś jest ryzykowne- to podejmij ryzyko.

W ogólnych pytaniach o przyszłość pokazuje, że wkraczasz w nowy etap. Kluczowym słowem jest tutaj NOWY

  • nowy związek
  • nowa praca
  • nowa znajomość
  • nowe zainteresowania
  • nowy pomysł

Wszystko to, co symbolizuje As pałek można podpiąć pod słowo nowy. Również nowy etap w życiu. Zawsze aktywny, często pozytywny.

As buław i zmiany

As buław to z pewnością  ZMIANA.

Podobno każda zmiana jest dobra. Bez zmian tkwilibyśmy ciągle w tym samym punkcie, zajmowali się tym samym. Przypomina to kręcenie się w kółko. Żeby coś odkryć, siebie odkryć- potrzebna jest zmiana. Bez zmian tkwimy w uśpieniu śniąc sen o życiu. Czasami pod koniec życia  budzimy się. Chcemy zmieniać swoje życie, zmieniać siebie, żałujemy, że czegoś nie poznaliśmy, nie dotknęliśmy, nie powiedzieliśmy czegoś. Dlatego nie warto bać się zmian.

Jeżeli zwyczajnie boisz się spróbować czegoś nowego, to As buław pokazuje, że warto przezwyciężyć swoje blokady i pozbyć się oporów.

Ktoś może zaproponować ci zrobienie czegoś, czego do tej pory panicznie się bałaś. Nie mów wtedy:

  • to nie dla mnie
  • nigdy tego nie robiłam i nie będę
  • nie chce mi się

Bo w twoim życiu pojawiła się nowa opcja, droga. To szansa, którą warto wykorzystać, żeby zebrać nowe doświadczenia.
Mówisz, że nie jesteś na to gotowa? Jest to strach. Nie warto mu ulegać, bo każde przezwyciężenie lęków powoduje, że stajemy się silniejsi. Nawet porażka może prowadzić do… sukcesu.

Mogłaś spotkać kogoś wyjątkowego, kto sprawił, że poczułaś miłość. To cię przeraża, bo niedawno zakończyłaś związek ze złamanym sercem. Boisz się zaangażować. Pytasz kart co masz zrobić. As buław pokazuje, że nie ma się czego bać, tylko musisz przełamać lęk.

Nie muszą to być wcale poważne wydarzenia typu podjęcie nowej pracy czy zaangażowanie się w nowy związek. Czasami są to pozornie małe rzeczy. Jednak dla ciebie stanowią przeszkodę, którą trudno pokonać. Na przykład zawsze stresowały cię publiczne wystąpienia i stanowczo odmawiałaś takiej aktywności. A tu nagle dostajesz ciekawą propozycję. Z jednej strony chciałabyś spróbować, jednak strach jest ogromny. As buław pokazuje, że warto się przełamać.

w pytaniach o miłość

As Buław pokazuje początek nowej znajomości, która opiera się na dużym przyciąganiu i fascynacji. Dzieje się szybko i bardzo iskrzy. W tej znajomości nie ma miejsca na wielomiesięczne „podchody”. Oboje chcecie działać aktywnie. Z reguły jasno o tym informujecie. Nie ma niedopowiedzeń, mglistych słów i wycofywania się. Jest za to sporo spotkań, słów, dużo seksu. To miłość spontaniczna, na pewno nie platoniczna. Bez zbędnego analizowania i kierowania się rozumem. Działanie poprzez impulsy i instynkt. Czujesz i działasz.

As buław często oznacza nocną przygodę. Tak szybko jak się zaczęła- tak szybko się kończy. Ewentualnie jakiś krótki i gorący romans. Czy „przeżyje” zależy od sąsiednich kart. Sam As buław może mówić czymś co jest intensywne ale trwa krótko. Może też mówić o początku, o tym, że coś się zaczyna. Jednak warto się zaangażować, bo As buław gwarantuje wielką radość, pozytywne doznania.

jeżeli pytasz jaki on jest

Wie czego chce i potrafi to okazać. Nie ma problemu z jasnym formułowaniem swoich potrzeb. Możesz być zaskoczona, że mówi to co myśli. Będziesz wiedziała, że mu się podobasz, bo on nie z tych, co tylko rzucają z daleka powłóczyste spojrzenia i tajemniczo się uśmiechają. On mówi o co mu chodzi i czego chce. Ma zazwyczaj spory temperament, duże potrzeby seksualne, energiczny i namiętny.
To może być również „urodzony” przywódca, który ma mnóstwo pomysłów i lubi rządzić. On nie usunie się w cień, nie jest kimś kto może biernie czekać. Ludzie często go słuchają, a on sam najczęściej zajmuje „centralną” pozycję w grupie.
As buław może oznaczać, że osoba wyróżnia się w otoczeniu. Ubiera się ekstrawagancko, lubi intensywne kolory.

jeśli pytasz co on czuje

Bardzo mu się podobasz, w jego oczach jesteś wyjątkowo atrakcyjna, zmysłowa. As buław oznacza, że on cię pożąda i na pewno będzie aktywnie dążył do bliższego poznania.

jak będzie przebiegało spotkanie

dużo będzie się działo, mało spokoju. Jeżeli to randka to mało romantyzmu. Trudności, żeby „usiedzieć” w jednym miejscu. Wydarzenia, które cię zaskoczą, niespodzianki. Ludzie również mogą sprawić, że zaniemówisz ze zdziwienia. Powiedzą coś albo zrobią coś, czego w ogóle się nie spodziewasz. Karta ma pozytywny wydźwięk więc będą to miłe niespodzianki.

Przesłanie Asa buław: Rób to za czym tęsknisz. Uwolnij się od opinii innych, bo miłość zaczyna się w tobie. Zrób dla siebie miejsce w swoim sercu, spotykaj ludzi, którzy cię cenią i pozwól odejść tym, którzy nie działają na ciebie dobrze, którzy powodują, że stoisz w miejscu. A jeżeli spotkasz kogoś, kto cię pokocha- nie bój się otworzyć serca i  zaangażować się.  Niech popłynie miłość. Zmiany są dobre, przyjmij je i wyciągaj wnioski, a wszystko się ułoży. 

 

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *