8 buław. A teraz działaj!

Wiele osób uważa, że karta ta nie niesie żadnego głębszego przesłania, że jest dość jednoznaczna i powierzchowna.

Mówi: szybka wiadomość, szybkie zdarzenia, zmiany. Czy coś jeszcze można z niej wyczytać?

masz cel? Nic cię nie powstrzyma

Karta pokazuje, że się dzieje szybko. Jeżeli masz cel i chcesz go zrealizować -to nie ma żadnych przeszkód.
Przeszkody? Ależ jakie przeszkody??? Nie patrzysz na nie, tylko pokonujesz je, przed sobą widzisz tylko cel.
Jeżeli nie możesz zdobyć się na aktywność to karta przekazuje: na co czekasz, działaj! Nie trać czasu na wątpliwości, bo szkoda czasu. Jesteś w stanie osiągnąć swój cel, tylko zrób coś. Nie czekaj bezczynnie.

w miłości

Często oznacza szybki romans, gwałtowny, namiętny. Niekoniecznie z szybkim zakończeniem, chociaż i tak może być. Na pewno nie ma tutaj wahania się, nieśmiałości, niepewności.
Jeżeli 8 buław oznacza relację- to najczęściej zaczyna się ona szybko, wiecie czego chcecie i umiecie to wyrazić.

teraz miło i coś co lubimy, bo
w 8 buław często pojawiają się deklaracje. On mówi: podobasz mi się, jesteś bardzo interesująca i atrakcyjna i chciałbym z tobą… iść na ryby 😉

w 8 buław czasami pojawia się pułapka

Chcesz wszystko albo nic. I to szybko. Działasz gwałtownie, bez przemyśleń. W relacjach damsko-męskich nie zawsze to się dobrze kończy. Dlaczego? Jesteś niecierpliwa. Może on chce spokojniej, trochę wytchnienia chce mieć. A ty? Zalewasz go stosem SMS-ów i ciągle dzwonisz? Nie odzywa się i od razu wpadasz w panikę: jemu nie zależy, bo nie dzwoni/pisze już od wczoraj, nie odpowiedział przez godzinę na mojego SMS-a.

W 8 buław działasz, nie zastanawiasz się. To dobrze, taka odwaga niesie ze sobą bezproblemowe wyrażanie siebie, czyli swoich emocji i potrzeb. Jednak on może się wystraszyć. Stąd przy 8 buław warto trochę powstrzymać gwałtowne zapędy, nie wpadać w szaleńczą jazdę bez trzymanki, bo możemy dojechać tam, gdzie nie chcemy.

Uwaga!
Zajście w ciążę też oznacza.

zbędny pośpiech i niepotrzebna strata sił 

Bardzo się spieszysz. Nie umiesz usiedzieć w jednym miejscu. Brak wyciszenia, po prostu pędzisz chcąc jak najszybciej zrealizować swój cel.

jaki on/ona jest

Komunikatywny, aktywny, energiczny. Może mieć pracę związaną z komunikowaniem się (dziennikarz), czy przemieszczaniem z miejsca na miejsce (kierowca, pilot, przewodnik).
Zdecydowany. Może wysyłać do ciebie mnóstwo wiadomości, zadawać wiele pytań, możesz być zaskoczona jego zdecydowaniem. Nie w głowie mu rozterki i dylematy w stylu „czy wypada”, „co ona na to…”. Po prostu działa. Ostrożność, czy „podchody” to nie w jego stylu.

nastawiony na kontakt

Pytasz- czy on się skontaktuje? Z pewnością szybko się odezwie.
8 buław to często karta komunikacji przez Skype’a mailowa, czy inne komunikatory. Może więc oznaczać, że na twojej drodze stanął „internetowy podrywacz”. Zagaduje, pyta, pisze i … nie chce odpuścić. Nie zraża się jeśli odpowiadasz zdawkowo, albo w ogóle nie odpowiadasz. W dzień masz od niego wiadomości, a w nocy pisze „dobranoc” a o 7 rano „dzień dobry” 🙂 Wypełnia cały dzień sobą i nie daje o sobie zapomnieć.

kiedy to się wydarzy?

W Tarocie nie można precyzyjnie określić czasu. Jednak 8 buław wskazuje na szybką realizację planów, zdarzeń.

natłok wydarzeń

Sporo się dzieje. Generalnie możesz nie mieć czasu zastanowić się, po prostu wchodzisz w to co się wydarza. Doświadczasz. 8 buław nie ma w sobie nic z refleksji, zadumania czy marzycielstwa. Jesteś obecna „tu i teraz”.

w pracy

dużo spraw do ogarnięcia, możliwe zmiany. Sporo pomysłów, które należy wdrożyć „w życie”. Na pewno nie oznacza nudy, spokoju czy bezczynności.
Szukasz pracy? 8 buław zapowiada, że masz szansę ją znaleźć, lecz musisz jej aktywnie szukać, bo sama do ciebie nie przyjdzie.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

  1. Witam, wg mnie jest za malo kart… 8 bulaw to kontakt wymiana informacji, diabel – to nieuczciwosc, trzeba uwazac, ale tez szansa na duze pieniadze (chociaz nie do konca legalnie) 5 bulaw – to jest walka, konflikt…potrzeba wiecej kart 😉

    1. Nie było tu w tych kartach odpowiedzi. Wiadomo tylko, że będzie walka. Skutek być może nieprzesądzony oraz kto jest kim w tym sporze…

 1. I znowu mam sprawę sądową o odszkodowanie za leki. Moje wyciągnięte karty to:
  5 buław + 8 pałek + Diabeł. Walka jest, 8 buław nie wiem co to oznacza na tej pozycji – czy szybkość sprawy no i diabeł, pewnie mnie oszukają. Pozdrawiam

 2. Witam serdecznie 🙂 Rozłożyłam karty z pytaniem – czy x się odezwie w tym tyg. ? Wyszło : 8 pałek – Król kiichów – 4 miecze
  Moja interpretacja : 8 pałek oznacza nasz romans ,który mieliśmy ,Król kielichów że myśli ,może nawet kocha ale nic nie zrobi bo oboje jesteśmy w innych związkach ,zastanawia się co zrobić ? 4 miecze – nie odezwie się , nie widzi wyjścia z tej sytuacji , zrezygnował …Co jeszcze można dodać ? Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *