Seks w Tarocie. Arkana Wielkie

Co tu dużo pisać i rozważać. Wiadomo, że seks interesuje każdego i chętnie sprawdzamy w kartach jak to będzie z nią, czy z nim 🙂

Załóżmy, że Pani Ewa wpadła w oko Panu Piotrowi i umówili się na pierwszą randkę. Nie wybieramy bowiem kart, jeśli nie jesteśmy umówieni, czy partner nie jest nami zainteresowany, ponieważ to nie ta bajka (W takim wypadku zadajemy pytanie: czy mu się podobam, albo czy się ze mną umówi).

Ale nasza sytuacja jest jasna i czytelna, bo wiemy, że Ewa i Piotr już się poznali  i umówili się. Idą razem na kawę. Ewa ma ochotę na coś więcej niż rozmowę, jest bardzo ciekawa czy jej pragnienie się spełni i wybiera kartę Tarota zadając konkretne pytanie: Czy będzie seks i jak będzie wyglądał?

A może być różnorodnie, zobaczmy:

Dzisiaj przypatrzmy się Wielkim Arkanom

Głupiec – tutaj możesz trafisz na prawiczka, albo mężczyznę z bardzo małym doświadczeniem w sferze erotycznej.

Mag– przygotuj się na długą grę wstępną

Kapłanka– zazwyczaj personifikuje kobietę, ale mężczyźni też tak robią. Niby nie chce, a kusi i wabi. Otwarcie nie pokaże, że ma ochotę, ale na koniec okazuje się, że ma i to sporą.

Cesarzowa- ma duże potrzeby seksualne i powie o tym otwarcie. Seks jest dla niego bardzo ważny. Ale może okazać się, że jest żonaty, chociaż nie nosi obrączki 😉

Cesarz– ma doświadczenie w seksie, co bez wątpienia udowodni.

Papież– on lubi jasne reguły „gry” i powie Ci czego oczekuje. Jeśli dasz jasno znać, że chcesz seksu- to powinien się zgodzić. Ale nie licz na spontaniczność. On musi mieć pewność, że ty chcesz i się zgadzasz. Jeśli będą jakieś niedopowiedzenia, czy niejasne sytuacja– to on raczej zrezygnuje z seksu.

Kochankowie– taki filmowy seks rodem z komedii romantycznej. Pieszczoty, czułość, oddanie, skupienie, zafascynowanie i pożądanie. Na 100% seks z uczuciem.

Rydwan: pośpiech, seks w ruchu. Możliwy również seks w środku lokomocyjnym np. samochodzie, czy autobusie, samolocie.siła

Moc: ogromna ochota na seks. Partner będzie miał ogromne możliwości i doświadczenie. I będzie potrafił je pokazać.

Pustelnik- brak seksu, on nie będzie miał ochoty, żyje w celibacie i nawet nie myśli o seksie

Sprawiedliwość– pół na pół, że seks może być. Takie bardzo wyważone podejście do seksu z jego strony.  Czy seks będzie-  zależy od tego co on myśli, ponieważ seks wiąże się dla niego z czymś zaplanowanym, podjętym świadomie i rozważnie.   Jeśli seks będzie- to On będzie pewny, że tego chce i świadomy tego co robi i wszelkich konsekwencji. Nie zdecyduje się na porywy namiętności, bo jest wyjątkowo odpowiedzialny za to co robi.

Dlatego, z drugiej strony, jeśli on dostrzega jakieś „przeciw” i „ale”,  przykładowo boi się czegoś, czy konsekwencji (miłość, związek,  ciąża, czy nawet  wątpi w swoje możliwości seksualne)- to nawet jeśli pożąda i „płonie”- to nie zdecyduje się na seks. A sam seks raczej przewidywalny, może okazać się mało spontaniczny.

Koło Fortuny– niespodziewanie i spontanicznie, przygotuj się na bardzo intensywne doznania

Wisielec-  mężczyzna może mieć problem ze wzwodem

Śmierć– zero seksu

Umiarkowanie – taki „normalny”, tradycyjny seks, może być w pozycji misjonarskiej

Diabeł– bardzo namiętny, wręcz perwersyjny i wyuzdany, raczej bez uczucia, sam seks dla seksu

Wieża– seks będzie burzliwy, może ocierać się o przemoc. Ale zakończony orgazmem (choć niekoniecznie obopólnym)

Gwiazda– bardzo mu się podobasz, będzie dużo flirtował i wpatrywał się w Ciebie, natomiast sam seks – czuły i delikatny.

Księżyc on coś ukrywa, wprawdzie może o Tobie fantazjować, ale prawdopodobnie ma kogoś na boku. Może tez sam nie wiedzieć czego chce, bardzo niezdecydowany.

Słońcesatysfakcjonujący seks, on okaże się dobrym i doświadczonym kochankiem. Możliwe, ze będzie chciał seksu bez zabezpieczenia.

Sąd – zadba o Twoją przyjemność, prawdopodobnie lubi mieć wszystko pod kontrolą, możesz spodziewać się orgazmu

Świat– seks będzie niesamowicie satysfakcjonujący i dłuuugi. Bardzo dobra karta.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

  1. Aga: Faktycznie Sprawiedliwość gdzieś się zawieruszyła 🙂 Ale już dodałam opis, mam nadzieję, że nie za późno. Daj znać, czy znaczenie karty się sprawdziło 😉 Pozdrawiam serdecznie

  2. No i nie bylo seksu!! Hahaha!! Ale bylo baaardzo blisko, no trudno, poczekam. Taki „wyczekany” seks smakuje jeszcze lepiej. Dzieki!!

  3. Bardzo proszę o pomoc… ponieważ nie potrafię właściwie dla siebie zinterpretować kart z powodu uczuć i chęci, aby wszystko wyszlo naj … proszę chicałabym się dowiedzieć czy moja znajomość rozwinie się w ziązek, miłość oraz czy będzie seks i jaki. Proszę o odpowiedź.

  4. A jak z pucharami i monetami jesli chodzi o seks? Denary może niekoniecznie typowo seks karty, ale kielichy czasem wychodzą.

    1. Kielichy to uczucia, emocje, i ogólnie można powiedzieć, że seks, jeśli nie z miłością to chociaż będzie emocjonalny, uczuciowy, nastawiony nie tylko „na siebie” ale i na partnera. To często seks w romantycznym miejscu i otoczce, jakaś muzyka, świece, zapachy. Często seks długi, dużo pieszczot, czułości i przytulenia, wspólne leżenie po seksie itp. W monetach seks bardziej konkretny, nie tak długi jak przy kielichach, ale nie krótki jak w mieczach. Liczy się tutaj technika i doświadczenie. Często poprzedzony wspólnym posiłkiem, zakupami. To seks często bez wielkich uniesień, czy emocji, liczy się głównie zmysłowa rozkosz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *