Seks w Tarocie. Arkana Wielkie

Co tu dużo pisać i rozważać. Wiadomo, że seks interesuje każdego i chętnie sprawdzamy w kartach jak to będzie z nią, czy z nim 🙂

Załóżmy, że Pani Ewa wpadła w oko Panu Piotrowi i umówili się na pierwszą randkę. Nie wybieramy bowiem kart, jeśli nie jesteśmy umówieni, czy partner nie jest nami zainteresowany, ponieważ to nie ta bajka (W takim wypadku zadajemy pytanie: czy mu się podobam, albo czy się ze mną umówi).

Ale nasza sytuacja jest jasna i czytelna, bo wiemy, że Ewa i Piotr już się poznali  i umówili się. Idą razem na kawę. Ewa ma ochotę na coś więcej niż rozmowę, jest bardzo ciekawa czy jej pragnienie się spełni i wybiera kartę Tarota zadając konkretne pytanie: Czy będzie seks i jak będzie wyglądał?

A może być różnorodnie, zobaczmy:

Dzisiaj przypatrzmy się Wielkim Arkanom

Głupiec – tutaj możesz trafisz na prawiczka, albo mężczyznę z bardzo małym doświadczeniem w sferze erotycznej.

Mag– przygotuj się na długą grę wstępną

Kapłanka– zazwyczaj personifikuje kobietę, ale mężczyźni też tak robią. Niby nie chce, a kusi i wabi. Otwarcie nie pokaże, że ma ochotę, ale na koniec okazuje się, że ma i to sporą.

Cesarzowa- ma duże potrzeby seksualne i powie o tym otwarcie. Seks jest dla niego bardzo ważny. Ale może okazać się, że jest żonaty, chociaż nie nosi obrączki 😉

Cesarz– ma doświadczenie w seksie, co bez wątpienia udowodni.

Papież– on lubi jasne reguły „gry” i powie Ci czego oczekuje. Jeśli dasz jasno znać, że chcesz seksu- to powinien się zgodzić. Ale nie licz na spontaniczność. On musi mieć pewność, że ty chcesz i się zgadzasz. Jeśli będą jakieś niedopowiedzenia, czy niejasne sytuacja– to on raczej zrezygnuje z seksu.

Kochankowie– taki filmowy seks rodem z komedii romantycznej. Pieszczoty, czułość, oddanie, skupienie, zafascynowanie i pożądanie. Na 100% seks z uczuciem.

Rydwan: pośpiech, seks w ruchu. Możliwy również seks w środku lokomocyjnym np. samochodzie, czy autobusie, samolocie.siła

Moc: ogromna ochota na seks. Partner będzie miał ogromne możliwości i doświadczenie. I będzie potrafił je pokazać.

Pustelnik- brak seksu, on nie będzie miał ochoty, żyje w celibacie i nawet nie myśli o seksie

Sprawiedliwość– pół na pół, że seks może być. Takie bardzo wyważone podejście do seksu z jego strony.  Czy seks będzie-  zależy od tego co on myśli, ponieważ seks wiąże się dla niego z czymś zaplanowanym, podjętym świadomie i rozważnie.   Jeśli seks będzie- to On będzie pewny, że tego chce i świadomy tego co robi i wszelkich konsekwencji. Nie zdecyduje się na porywy namiętności, bo jest wyjątkowo odpowiedzialny za to co robi.

Dlatego, z drugiej strony, jeśli on dostrzega jakieś „przeciw” i „ale”,  przykładowo boi się czegoś, czy konsekwencji (miłość, związek,  ciąża, czy nawet  wątpi w swoje możliwości seksualne)- to nawet jeśli pożąda i „płonie”- to nie zdecyduje się na seks. A sam seks raczej przewidywalny, może okazać się mało spontaniczny.

Koło Fortuny– niespodziewanie i spontanicznie, przygotuj się na bardzo intensywne doznania

Wisielec-  mężczyzna może mieć problem ze wzwodem

Śmierć– zero seksu

Umiarkowanie – taki „normalny”, tradycyjny seks, może być w pozycji misjonarskiej

Diabeł– bardzo namiętny, wręcz perwersyjny i wyuzdany, raczej bez uczucia, sam seks dla seksu

Wieża– seks będzie burzliwy, może ocierać się o przemoc. Ale zakończony orgazmem (choć niekoniecznie obopólnym)

Gwiazda– bardzo mu się podobasz, będzie dużo flirtował i wpatrywał się w Ciebie, natomiast sam seks – czuły i delikatny.

Księżyc on coś ukrywa, wprawdzie może o Tobie fantazjować, ale prawdopodobnie ma kogoś na boku. Może tez sam nie wiedzieć czego chce, bardzo niezdecydowany.

Słońcesatysfakcjonujący seks, on okaże się dobrym i doświadczonym kochankiem. Możliwe, ze będzie chciał seksu bez zabezpieczenia.

Sąd – zadba o Twoją przyjemność, prawdopodobnie lubi mieć wszystko pod kontrolą, możesz spodziewać się orgazmu

Świat– seks będzie niesamowicie satysfakcjonujący i dłuuugi. Bardzo dobra karta.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

  1. Aga: Faktycznie Sprawiedliwość gdzieś się zawieruszyła 🙂 Ale już dodałam opis, mam nadzieję, że nie za późno. Daj znać, czy znaczenie karty się sprawdziło 😉 Pozdrawiam serdecznie

  2. No i nie bylo seksu!! Hahaha!! Ale bylo baaardzo blisko, no trudno, poczekam. Taki „wyczekany” seks smakuje jeszcze lepiej. Dzieki!!

  3. Bardzo proszę o pomoc… ponieważ nie potrafię właściwie dla siebie zinterpretować kart z powodu uczuć i chęci, aby wszystko wyszlo naj … proszę chicałabym się dowiedzieć czy moja znajomość rozwinie się w ziązek, miłość oraz czy będzie seks i jaki. Proszę o odpowiedź.

  4. A jak z pucharami i monetami jesli chodzi o seks? Denary może niekoniecznie typowo seks karty, ale kielichy czasem wychodzą.

    1. Kielichy to uczucia, emocje, i ogólnie można powiedzieć, że seks, jeśli nie z miłością to chociaż będzie emocjonalny, uczuciowy, nastawiony nie tylko „na siebie” ale i na partnera. To często seks w romantycznym miejscu i otoczce, jakaś muzyka, świece, zapachy. Często seks długi, dużo pieszczot, czułości i przytulenia, wspólne leżenie po seksie itp. W monetach seks bardziej konkretny, nie tak długi jak przy kielichach, ale nie krótki jak w mieczach. Liczy się tutaj technika i doświadczenie. Często poprzedzony wspólnym posiłkiem, zakupami. To seks często bez wielkich uniesień, czy emocji, liczy się głównie zmysłowa rozkosz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *