Czy on mnie zdradził? Zdrada w Tarocie

Czy on mnie zdradza, albo czy on mnie zdradził? – to jedno z częstszych pytań zadawanych wróżkom. Zdradę po prostu wyczuwamy jakimś 6 zmysłem, ale często nie mamy na nią potwierdzenia, dowodów. A jeśli do tego partner idzie w zaparte i za nic nie chce się przyznać? Wróżka może zaprzeczyć, że zdrady nie było, albo ją potwierdzić- podając w jakich okolicznościach do niej doszło.

Nie jest to komfortowa sytuacja dla wróżki, gdy karty tarota  pokazują, że on zdradził. Ale skoro ona koniecznie chce wiedzieć- to co robić. W zasadzie najlepszy jest w takiej sytuacji rozkład z serii „Czy mnie zdradził?”, bo jedna karta to często zbyt mało, żeby dostać odpowiedź. Ale poszczególne karty też mogą co nieco podpowiedzieć na ten temat. Co widać w Wielkich Arkanach, gdy w grę wchodzi zdrada?

Głupiec: mógł sobie  poflirtować, umówić się na jakąś randkę, podrywać. Mało odporny na wdzięki i zaloty innych kobiet. Jeśli jakaś mu się spodoba nie może oderwać od niej wzroku i robi maślane oczy. Ale do seksu na razie nie doszło. Bo gdy przychodzi do konkretów on przeważnie  nie umie  się zdecydować, zaryzykować  i  „pójśc na całość”.

Mag: pół na pół. Mógł zdradzić i potrafi to świetnie ukryć. Jest sprytny. Trzeba dociągnąć dodatkowe karty.

Kapłanka: może pokazywać romans, który on bardzo umiejętnie skrywa. I nie przyzna się do niego. Może darzyć tę kobietę uczuciem, do seksu jeszcze nie doszło.

Cesarzowa: tutaj „poleciał” na wdzięki kobiety i prawdopodobnie uprawiał z nią seks cesarzowa

Cesarz: może i myślał o zdradzie, ale na przeszkodzie stanęły jego twarde zasady moralne. On uważa, że zdrada jest niemoralna, a sam robi tylko w życiu wszystko to co wypada. Nie dopuści się zdrady, żeby nie nadszarpnąć i zachwiać swojego autorytetu mężczyzny, ojca, czy męża, czy szefa.

Papież, Wiara: nie zdradzi, bo ma swoje zasady etyczne wg których uznaje tylko seks w połączeniu z miłością. Seks bez miłości??? on na to nie pójdzie. Jednak gdy się zakocha- to inna sprawa. Tutaj zależy od rozkładu, od kart towarzyszących. Jeśli Wiara stanie np. obok kielichów- to mógł się zakochać i wtedy nawet zdradzić.

Kochankowie: na dwoje babka wróżyła, bo to karta rozdwojenia, podziału. Zależy od innych kart w rozkładzie. Ale jeśli wyciągnęłaś tę kartę to lepiej zwiększyć czujność 😉

Rydwan: tutaj też trzeba dociągnąć inne karty. Szczególnie jeśli podejrzewasz, że miał „skok w bok” na delegacji, czy jakimś wyjeździe.

Moc: w karcie tej jest wielka namiętność, prawdopodobnie nie zapanował nad swoim popędem i przydarzył mu się seks.siła

Pustelnik: tutaj masz pewność, że do zdrady nie doszło

Koło Fortuny: możliwość zdrady jest i dobrze jest dobrać inne karty. Koło Fortuny mówi o niezaplanowanych, często przypadkowych zdarzeniach. Więc z pewnością coś się działo, a co to było i jak zakończyło powiedzą inne karty

Sprawiedliwość: jedna z nielicznych kart, przy której na 100% możesz być pewna, że do zdrady nie doszło. On ma tak silne normy etyczne i wpojone poczucie odpowiedzialności, że nigdy nie zaryzykuje zdrady.

Wisielec: do zdrady nie doszło. Jest raczej bierny w kontaktach z kobietami. Może na nie spoglądać, ale nie wykonuje żadnych konkretnych działań w tym kierunku.

Śmierć: coś się stało, ale co dokładnie trzeba sprawdzić w innych kartach. Mógł zrobić coś, czego teraz żałuje, co wywołało nieodwracalne konsekwencje. Czyli mógł być seks, ale również platoniczne uczucie bez seksu.

Umiarkowanie: rzadko oznacza zdradę. To karta wyważenia, ani gorąca, ani zimna, taka letnia. Więc można przypuszczać, że seksu nie było, co najwyżej jakiś przelotny i niezobowiązujący flirt.

Diabeł: jedna z kart, które na 100% oznaczają, że zdradził fizycznie, albo ewentualnie, że bardzo mocno planuje tę zdradę.diabeł

Wieża: zrobił coś, co może wskazywać, że nie jest uczciwy. Niekoniecznie jest to seks, ale może być jakiś flirt, czy romansowanie.

Gwiazda: tutaj jakaś kobieta zrobiła na nim wielkie wrażenie. Seksu na razie nie było, ale możliwe, że on marzy o zdradzie i seksie z tą kobietą.

Księżyc: jest mocno zauroczony jakąś kobietą. To przeważnie seks w marzeniach. Ale może też oznaczać potajemne spotkania z jakąś kobietą. Za nic w świecie się do nich nie przyzna!

Słońce: on miał okazję i ją świadomie wykorzystał. Zdaje sobie sprawę z konsekwencji, jest szansa, że się przyzna.

Sąd: tutaj nie zdradził. Jest na to zbyt odpowiedzialny i konsekwencje zdrady są dla niego przerażające. Woli unikać takich problemów, mieć „święty spokój”.

Świat: tutaj mógł zdradzić kilka razy. Świat oznacza często, że „poszedł na całość” nie patrząc się do tyłu. Byle się zadziało i była dobra zabawa.

Jak widać z samych Wielkich A. trudno wyczytać czy do zdrady doszło, bo przeważnie trzeba zrobić cały rozkład, albo dociągnąć karty. Załóżmy, że dociągamy. Jakie karty powinny nas zaniepokoić i wzbudzić podejrzenia? To te wszystkie które oznaczają: nieszczerość, oszustwa, ale także tajemnice oraz inne kobiety.

Będą to np. : 5 mieczy, 7 mieczy

Dwójki (dwójka monet, buław, kielichów i mieczy).  Bo dwójka to dwie drogi, jedną może być stały związek, ale z drugiej strony to w głowie, albo i czynach pojawiła się druga myśl o zdradzie

Rycerz buław:  może ostro podrywać na lewo i prawo, jeśli przydarzy się sposobność to może poddać się chwili i zapomnieć

Królowa buław: to inna kobieta- najczęsciej wychodzi tutaj  kochanka

4, 8 buław mogą oznaczać „ogień” i chemię pomiędzy nim a jakąś kobietą, taką przelotną znajomość, przy 8 buław bardzo prawdopodobne, że doszło do seksu.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

  1. A co z 10 Mieczy?
   Dla mnie ta karta mówi o zdradzie najdobitniej i mnie zdradę pokazała. dosłownie „nóż w plecy”
   Ale z jakichś powodów nie uwzględniłaś jej w tym poście, powiedz proszę dlaczego?

 1. Asto, 10 mieczy oczywiście, że w pytaniu czy zdradził, będzie jednoznacznie wskazywała, że tak.
  Dlaczego nie uwzględniłam? Hmmm nie wiem, aż sama się zdziwiłam, pewnie przypadek, bo nie ma tez 10 buław a ona tez jednoznacznie wskazuje na zdradę.

 2. Dziękuję, tak myślałam.

  A a propos karty 10 buław to jej energia (w moim osobistym odczuciu) mówi mi tylko o tym, że ktoś zdradził i o tym wie, czuje że postąpił nieuczciwie, jednak nie widzę tu skruchy czy wyrzutów sumienia.
  Skruchę czuję bardziej w karcie 5 Kielichów, mam rację?

 3. Wyrzuty sumienia to faktycznie bardziej w mieczach zawsze się pojawiają. W buławach osoba czuje duży ciężar, ale raczej w ciele. To bezsilność, nie ma raczej siły na analizowanie w głowie (no chyba że jest 10 mieczy +10 buław to wtedy najczęściej leży w łóżku i zadręcza się w rozmyślaniach).
  W 10 buław może to być ból głowy, ból serca, bóle karku, takie ogólne przytłoczenie i zmęczenie, że nie się siły na nic. No i smutek, bezsilność.

 4. Witaj, mam pytanie! Rozłożyłam karty, stojąc przed wyborem dwóch partnerów. W przypadku jednego było to kolejno: śmierć, sprawiedliwość, a drugiego (następnego) śmierć i koło fortuny. Co to może oznaczać? Czy to szansa na powrót tego pierwszego? Czy mnie zdradził? Będę wdzięczna za odpowiedź, Kochana!

 5. 1: śmierć , sprawiedliwość. Nie, ponieważ jakieś problemy były i one nadal są nierozwiązane, przeszkadzają.
  2. Tutaj nie wiadomo jeszcze, sytuacja cały czas się zmienia, jakby sporo się działo i miało się jeszcze zadziać między Wami.

 6. Witam . Proszę Cię o pomoc , bo ja mam już mętlik w głowie jak mam intepretować karty ? Zapytałam się czy partner mnie zdradza wylosowałam Króla buław , Rycerza dinarów i 2 kielichów . I tu mam problem bo u mnie Król buław to odpowiedzialny mężczyzna , Rycerz dinarów uczciwa osoba , 2 kielichów to zakochanie. Bardzo proszę Cię o opinie Twoją. Pozdrawiam K

 7. Ja również mam pytanie. Rozłożyłam karty na układ z pytaniem o zdradę. Pierwsza karta było 9 talarów i kolejno po sobie 2 buław, koło fortuny, giermek buław. Czy to oznacza zdradę? Nie jestem pewna jak zinterpretować ostatnia kartę w kontekście do pozostałych wcześniejszych.

 8. Zapytałam czy będzie kontynuował zdrady. Wyciągnęłam odwrócona sprawiedliwość.. jak mniemam mogę się z chłopem żegnać?

  1. Jeżeli Sprawiedliwość odwrócona to niestety będzie kontynuować zdrady. Jeżeli w pozycji prostej, to zdrad by nie było. Czy od razu żegnać to nie wiem. Postawiłabym na większą czujność i kontrolę.

 9. Mam pytanie. Wyciągnęłam trzy karty z pytaniem o zdradę emocjonalną i fizyczną. Wyszły następujące karty: Trójka Kielichów, Dziesiątka Kielichów i Dwójka Monet. Czy mogę prosić o odpowiedź, z góry dziękuję.

  1. zdradę emocjonalną widac na pewno, karty te pokazują jakieś dłużej trwające zauroczenie, te dwie karty plus dwójka monet na końcu może wskazywać, że do zdrady fizycznej byłobardzo blisko. Jednak seksu tutaj nie widzę.

 10. Jeszcze jedno pytanie. Jak rozumieć karty w pytaniu o relację, dokładnie czy on chce kontynuować i będzie kontynuował relację ze mną? Wyciągnęłam karty: Księżyc, Głupiec, Królowa Monet.

  1. obecnie sam nie wie czy chce, potrzebuje czasu, królowa monet na końcu wskazuje, że musi przemyśleć i będzie chciał kontynuować relację. Ważna jest kolejnośc kart.

 11. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak rozumieć karty w pytaniu o relację, dokładnie czy on chce kontynuować i będzie kontynuował relację ze mną? Wyciągnęłam karty: Księżyc, Głupiec, Królowa Monet. Proszę o odpowiedź, dziękuję.
  Pozdrawiam

 12. Cześć.
  Zadałam pytanie czy będzie kontynuował relację ze mną emocjonalnie i fizycznie? Odpowiedź: Dwójka Kielichów, Kapłanka, Wisielec. Proszę o interpretację, dziękuję bardzo.

  1. Cześć.Karty pokazują wyraźnie, że relacji fizycznie nie będzie kontynuował. Dwójka kielichów, kapłanka to karty w których bardziej liczy się to co nierealne, niefizyczne. Dodatkowo niedomówienia, tajemniczość. Wisielec na końcu informuje, że relacja „utknie” w takim miejscu na dłuższy czas. I nie widać, żeby w najbliższym czasie miała być kontynuowana na poziomie fizycznym.

   1. Czy to może oznaczać, że ma kogoś innego? Bo relacja nie będzie kontynuowana w ogóle tak, nie tylko fizycznie? Tak to zrozumiałam. Dziękuję za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *