Czy on mnie zdradził? Zdrada w Tarocie

Czy on mnie zdradza, albo czy on mnie zdradził? – to jedno z częstszych pytań zadawanych wróżkom. Zdradę po prostu wyczuwamy jakimś 6 zmysłem, ale często nie mamy na nią potwierdzenia, dowodów. A jeśli do tego partner idzie w zaparte i za nic nie chce się przyznać? Wróżka może zaprzeczyć, że zdrady nie było, albo ją potwierdzić- podając w jakich okolicznościach do niej doszło.

Nie jest to komfortowa sytuacja dla wróżki, gdy karty tarota  pokazują, że on zdradził. Ale skoro ona koniecznie chce wiedzieć- to co robić. W zasadzie najlepszy jest w takiej sytuacji rozkład z serii „Czy mnie zdradził?”, bo jedna karta to często zbyt mało, żeby dostać odpowiedź. Ale poszczególne karty też mogą co nieco podpowiedzieć na ten temat. Co widać w Wielkich Arkanach, gdy w grę wchodzi zdrada?

Głupiec: mógł sobie  poflirtować, umówić się na jakąś randkę, podrywać. Mało odporny na wdzięki i zaloty innych kobiet. Jeśli jakaś mu się spodoba nie może oderwać od niej wzroku i robi maślane oczy. Ale do seksu na razie nie doszło. Bo gdy przychodzi do konkretów on przeważnie  nie umie  się zdecydować, zaryzykować  i  „pójśc na całość”.

Mag: pół na pół. Mógł zdradzić i potrafi to świetnie ukryć. Jest sprytny. Trzeba dociągnąć dodatkowe karty.

Kapłanka: może pokazywać romans, który on bardzo umiejętnie skrywa. I nie przyzna się do niego. Może darzyć tę kobietę uczuciem, do seksu jeszcze nie doszło.

Cesarzowa: tutaj „poleciał” na wdzięki kobiety i prawdopodobnie uprawiał z nią seks cesarzowa

Cesarz: może i myślał o zdradzie, ale na przeszkodzie stanęły jego twarde zasady moralne. On uważa, że zdrada jest niemoralna, a sam robi tylko w życiu wszystko to co wypada. Nie dopuści się zdrady, żeby nie nadszarpnąć i zachwiać swojego autorytetu mężczyzny, ojca, czy męża, czy szefa.

Papież, Wiara: nie zdradzi, bo ma swoje zasady etyczne wg których uznaje tylko seks w połączeniu z miłością. Seks bez miłości??? on na to nie pójdzie. Jednak gdy się zakocha- to inna sprawa. Tutaj zależy od rozkładu, od kart towarzyszących. Jeśli Wiara stanie np. obok kielichów- to mógł się zakochać i wtedy nawet zdradzić.

Kochankowie: na dwoje babka wróżyła, bo to karta rozdwojenia, podziału. Zależy od innych kart w rozkładzie. Ale jeśli wyciągnęłaś tę kartę to lepiej zwiększyć czujność 😉

Rydwan: tutaj też trzeba dociągnąć inne karty. Szczególnie jeśli podejrzewasz, że miał „skok w bok” na delegacji, czy jakimś wyjeździe.

Moc: w karcie tej jest wielka namiętność, prawdopodobnie nie zapanował nad swoim popędem i przydarzył mu się seks.siła

Pustelnik: tutaj masz pewność, że do zdrady nie doszło

Koło Fortuny: możliwość zdrady jest i dobrze jest dobrać inne karty. Koło Fortuny mówi o niezaplanowanych, często przypadkowych zdarzeniach. Więc z pewnością coś się działo, a co to było i jak zakończyło powiedzą inne karty

Sprawiedliwość: jedna z nielicznych kart, przy której na 100% możesz być pewna, że do zdrady nie doszło. On ma tak silne normy etyczne i wpojone poczucie odpowiedzialności, że nigdy nie zaryzykuje zdrady.

Wisielec: do zdrady nie doszło. Jest raczej bierny w kontaktach z kobietami. Może na nie spoglądać, ale nie wykonuje żadnych konkretnych działań w tym kierunku.

Śmierć: coś się stało, ale co dokładnie trzeba sprawdzić w innych kartach. Mógł zrobić coś, czego teraz żałuje, co wywołało nieodwracalne konsekwencje. Czyli mógł być seks, ale również platoniczne uczucie bez seksu.

Umiarkowanie: rzadko oznacza zdradę. To karta wyważenia, ani gorąca, ani zimna, taka letnia. Więc można przypuszczać, że seksu nie było, co najwyżej jakiś przelotny i niezobowiązujący flirt.

Diabeł: jedna z kart, które na 100% oznaczają, że zdradził fizycznie, albo ewentualnie, że bardzo mocno planuje tę zdradę.diabeł

Wieża: zrobił coś, co może wskazywać, że nie jest uczciwy. Niekoniecznie jest to seks, ale może być jakiś flirt, czy romansowanie.

Gwiazda: tutaj jakaś kobieta zrobiła na nim wielkie wrażenie. Seksu na razie nie było, ale możliwe, że on marzy o zdradzie i seksie z tą kobietą.

Księżyc: jest mocno zauroczony jakąś kobietą. To przeważnie seks w marzeniach. Ale może też oznaczać potajemne spotkania z jakąś kobietą. Za nic w świecie się do nich nie przyzna!

Słońce: on miał okazję i ją świadomie wykorzystał. Zdaje sobie sprawę z konsekwencji, jest szansa, że się przyzna.

Sąd: tutaj nie zdradził. Jest na to zbyt odpowiedzialny i konsekwencje zdrady są dla niego przerażające. Woli unikać takich problemów, mieć „święty spokój”.

Świat: tutaj mógł zdradzić kilka razy. Świat oznacza często, że „poszedł na całość” nie patrząc się do tyłu. Byle się zadziało i była dobra zabawa.

Jak widać z samych Wielkich A. trudno wyczytać czy do zdrady doszło, bo przeważnie trzeba zrobić cały rozkład, albo dociągnąć karty. Załóżmy, że dociągamy. Jakie karty powinny nas zaniepokoić i wzbudzić podejrzenia? To te wszystkie które oznaczają: nieszczerość, oszustwa, ale także tajemnice oraz inne kobiety.

Będą to np. : 5 mieczy, 7 mieczy

Dwójki (dwójka monet, buław, kielichów i mieczy).  Bo dwójka to dwie drogi, jedną może być stały związek, ale z drugiej strony to w głowie, albo i czynach pojawiła się druga myśl o zdradzie

Rycerz buław:  może ostro podrywać na lewo i prawo, jeśli przydarzy się sposobność to może poddać się chwili i zapomnieć

Królowa buław: to inna kobieta- najczęsciej wychodzi tutaj  kochanka

4, 8 buław mogą oznaczać „ogień” i chemię pomiędzy nim a jakąś kobietą, taką przelotną znajomość, przy 8 buław bardzo prawdopodobne, że doszło do seksu.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

  1. A co z 10 Mieczy?
   Dla mnie ta karta mówi o zdradzie najdobitniej i mnie zdradę pokazała. dosłownie „nóż w plecy”
   Ale z jakichś powodów nie uwzględniłaś jej w tym poście, powiedz proszę dlaczego?

 1. Asto, 10 mieczy oczywiście, że w pytaniu czy zdradził, będzie jednoznacznie wskazywała, że tak.
  Dlaczego nie uwzględniłam? Hmmm nie wiem, aż sama się zdziwiłam, pewnie przypadek, bo nie ma tez 10 buław a ona tez jednoznacznie wskazuje na zdradę.

 2. Dziękuję, tak myślałam.

  A a propos karty 10 buław to jej energia (w moim osobistym odczuciu) mówi mi tylko o tym, że ktoś zdradził i o tym wie, czuje że postąpił nieuczciwie, jednak nie widzę tu skruchy czy wyrzutów sumienia.
  Skruchę czuję bardziej w karcie 5 Kielichów, mam rację?

 3. Wyrzuty sumienia to faktycznie bardziej w mieczach zawsze się pojawiają. W buławach osoba czuje duży ciężar, ale raczej w ciele. To bezsilność, nie ma raczej siły na analizowanie w głowie (no chyba że jest 10 mieczy +10 buław to wtedy najczęściej leży w łóżku i zadręcza się w rozmyślaniach).
  W 10 buław może to być ból głowy, ból serca, bóle karku, takie ogólne przytłoczenie i zmęczenie, że nie się siły na nic. No i smutek, bezsilność.

 4. Witaj, mam pytanie! Rozłożyłam karty, stojąc przed wyborem dwóch partnerów. W przypadku jednego było to kolejno: śmierć, sprawiedliwość, a drugiego (następnego) śmierć i koło fortuny. Co to może oznaczać? Czy to szansa na powrót tego pierwszego? Czy mnie zdradził? Będę wdzięczna za odpowiedź, Kochana!

 5. 1: śmierć , sprawiedliwość. Nie, ponieważ jakieś problemy były i one nadal są nierozwiązane, przeszkadzają.
  2. Tutaj nie wiadomo jeszcze, sytuacja cały czas się zmienia, jakby sporo się działo i miało się jeszcze zadziać między Wami.

 6. Witam . Proszę Cię o pomoc , bo ja mam już mętlik w głowie jak mam intepretować karty ? Zapytałam się czy partner mnie zdradza wylosowałam Króla buław , Rycerza dinarów i 2 kielichów . I tu mam problem bo u mnie Król buław to odpowiedzialny mężczyzna , Rycerz dinarów uczciwa osoba , 2 kielichów to zakochanie. Bardzo proszę Cię o opinie Twoją. Pozdrawiam K

 7. Ja również mam pytanie. Rozłożyłam karty na układ z pytaniem o zdradę. Pierwsza karta było 9 talarów i kolejno po sobie 2 buław, koło fortuny, giermek buław. Czy to oznacza zdradę? Nie jestem pewna jak zinterpretować ostatnia kartę w kontekście do pozostałych wcześniejszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *