Król monet (denarów). Siła ziemi

Silna karta. A mężczyzna w królu denarów jest silny, pewny siebie, to często samiec alfa. Powiązany z żywiołem ziemi i ziemskimi znakami zodiaku: koziorożcem, bykiem i panną. Stabilny jak dąb. Nie jest łatwo go poruszyć, przesadzić, czy zmienić. Ale możesz znaleźć schronienie i ukojenie pod jego gałęziami. I poczuć się tam bezpiecznie.

Król denarów jest rozsądny, nie snuje szalonych pomysłów, nie żyje w świecie marzeń. Często biznesman o ustabilizowanej sytuacji finansowej i zawodowej. Kobieta często mu się podporządkowuje. Lubi pieniądze i rzeczy materialne. Sprzęty, samochód, wysokiej jakości ubrania, kosmetyki, dobre jedzenie.

Jest lojalny i wierny. To mężczyzna z zasadami i mający swój kodeks wartości, którego przestrzega.

Jeżeli jest młodszy to zwykle wygląda na starszego. Nigdy młodziej. Zachowuje się również poważnie i rozsądnie. Dąży do tego żeby się „ustatkować”. Głównie chodzi mu o to, żeby mieć stabilną, pewną pozycję zawodową. Najczęściej wskazuje jednak na mężczyznę w średnim wieku.

Jest oparciem, potrafi wspierać partnerkę. Często występuje w roli „sponsora”. Nie ma z tym problemu. I jest to dla niego naturalne, ponieważ w ten sposób dba o partnerkę. Często stara się ją uszczęśliwić. Robi to „praktycznie”, ponieważ romantyzm nie jest jego mocną stroną. Raczej nie licz tutaj na miłosne wyznania, czy nawet jakikolwiek wyznania dotyczące tego co czuje. On kupi ci prezent, naprawi coś, czy ugotuje, ale nie będzie do Ciebie pisał całe dnie smsów czy wydzwaniał co pięć minut. Będzie za to pytał: czy jest ci wygodnie, czy jesteś zadowolona i na co masz ochotę 😉

Silny, radzi sobie w życiu, Zawsze będzie dążył do stabilizacji („Chciałbym się już ustatkować”). Może być młody, ale mieć sprecyzowane plany dotyczące życia. Wie czego chce. Samodzielny.

Analizuje i kalkuluje, doskonale wie co się opłaca a co nie. Także w miłości bywa wyrachowany. Łatwo się zraża jeżeli ktoś nie spełnia jego oczekiwań czy również nie chce się dostosować do jego wymagań.

Mężczyzna aktywny, z inicjatywą. Ma sporo pomysłów, zwykle dużo proponuje. Ale z drugiej strony może mieć opory, żeby zgodzić się na Twoje propozycje i pomysły. To on jest stroną inicjującą, aktywną i dominującą.

Jeżeli poznałaś Króla Monet to możesz być pewna, że to on będzie się pierwszy odzywał, proponował spotkania. Oczywiście jeżeli ma na to ochotę. Bo jeżeli nie ma ochoty, to twoje namawiania nic nie dadzą. On nie da się przekonać.

W pytaniach o realizację planów, Król Monet będzie oznaczał, że coś zakończy się pomyślnie. Dasz radę ze wszystkim. Często oznacza po prostu sukces w sprawie o którą pytasz.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Jeden komentarz na temat $2

  1. Na pytanie czy nasza historia sie juz zakonczyla i czy to juz koniec relacji wyszedl mi wlasnie as monet. Czy to oznacza, ze nasza historia sie nie zakonczyla jeszcze? Kiedy na pytanie co on mysli wychodzi giermek mieczy a na pytanie co ma w sercu wychodzi 9 buław.
    Czy to oznacza ze on nie dopuszcza do siebie emocji i uczuc i nie chce czuc tego co czuje bo sie zamknal w sobie, ale finalnie przemysli sprawe i nawiaze kontakt?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *