7 buław i pokonywanie problemów

Są wśród kart tarota te mówiące o porażce, są również takie, które pokazują zwycięstwo. A 7 buław jest gdzieś pośrodku. To nie jest przegrana, nie oznacza również sukcesu. Jest to karta mówiąca o obronie. Coś tam już zdobyłaś i musisz pilnować, żeby tego nie stracić. Bo tutaj otoczenie nie jest przychylne. Masz wrogów, którzy chcą albo coś ci zabrać, albo podważyć twoje zdanie.

Dlatego karta 7 buław mówi:

  • broń siebie i tego co twoje. Nie pozwól źle się traktować, czy dać sobie wmówić, że źle myślisz, czy robisz
  • masz duże szanse na sukces i wygraną przy tej kacie, o ile nie stchórzysz

7 buław oznacza trudności, ale takie, które możesz sama pokonać. Pomimo wiatru w oczy i niesprzyjającego otoczenia.

7 buław w pracy

Oznacza, ze nasze pomysły, plany, działania nie spotkały się z uznaniem ze strony szefa. Może oznaczać złośliwych czy wrogich nam współpracowników, którzy chcą naszej porażki. Życie nie jest tutaj usłane różami i splendor nie spada z nieba przy tej karcie, jednak jest szansa na sukces. Musisz tylko się wysilić i wytrwale dążyć do tego czego pragniesz. Kluczem jest tutaj cierpliwość i konsekwencja oraz odwaga.

7 buław a uczucia

Nie jest to najlepsza karta jeśli pytamy o uczucia. Sygnalizuje bowiem, że jest jakiś problem. W relacjach uczuciowych w siódemce buław nigdy nie ma sielanki.

Jeśli karta 7 buław oznacza twojego partnera- to on jest źle nastawiony, najczęściej wkurzony o coś i przekonany o swojej racji. Trudno będzie go nie tylko przekonać, a nawet przebłagać. On może być zacietrzewiony jak kogut do którego ciężko podejść. Pomiędzy wami toczy się „walka”.  Po prostu nie zgadzacie się i nie możecie osiągnąć porozumienia. Jesteście do siebie wrogo nastawieni.

Jeżeli pytasz jak go zdobyć, zainteresować, to 7 buław pokazuje, że nie możesz być bezczynna i bierna. Masz aktywnie działać. Zabiegać o niego, a jeśli trzeba to również stawić czoła konkurentkom.

Żyj po swojemu

Jeśli pytasz co masz zrobić, jak żyć, to 7 buław odpowiada:- żyj po swojemu. Wedle swoich wartości, przekonań i podejmuj swoje decyzje. Nie działaj pod wpływem innych osób i nie słuchaj ich rad jeśli nie jesteś do nich przekonany. Nie zmieniaj swojej decyzji, lecz trwaj w niej dłużej!

Marta bardzo chciała pojechać na warsztaty vedic art. Uwielbiała malować i od zawsze marzyła, żeby skończyć taki kurs. Miała opłacony warsztat i żyła myślą o wyjeździe. 3 dni przed wyjazdem okazało się, że mąż Marty złamał nogę. Mąż zostałby sam , jednak mieli 3 letnie dziecko, które miało zostać z tatą. Sprawa się skomplikowała. Dziadkowie mieszkali za granicą, a rodzeństwa nie mieli. Dalsze ciocie, czy wujkowie nie mogli zając się dzieckiem. Marta jednak się nie poddała. Zadzwoniła do mamy, która przyleciała z Francji, żeby zająć się wnukiem. Sytuacja Marty to typowe 7 buław. Kobieta walczy, a wynik tej rozgrywki tak naprawdę zależy od niej samej, od jej starań i wysiłku. 

7 buław nie jest kartą rozstrzygającą, mówiąca o wyniku. Może on być dla ciebie zarówno pozytywny jak i negatywny. Tutaj wszystko zależy od twojej postawy i twoich starań. Czasami wydaje ci się, ze sytuacja jest beznadziejna, że nie ma wyjścia i nie osiągniesz celu. Karta 7 buław mówi: nie poddawaj się, walcz, działaj, a znajdziesz rozwiązanie i sprawa zakończy się pozytywnie.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *