4 buław. Oj dzieje się, dzieje…

4 buław to aktywność, życie, oznacza, że „będzie się działo”. Nie ma miejsca na nudę, na bezruch, przeważnie czujesz, że się dzieje.

Nuda i monotonia to nie tutaj.  Jesteśmy gotowi na przyjęcie nowych doznań. Nie obawiamy się zmian. Po prostu poznajesz, działasz, żyjesz. To zapowiedź odkrywania nowych dróg,  obszarów w swoim życiu.

jesteś w centrum zainteresowania

Zwróciłaś dość mocno czyjąś uwagę, że będziesz w centrum, czy to na podeście przed publicznością, jak również w centrum jego myśli.

Oczy innych, czy jego, będą zwrócone na ciebie. Często dosłownie. Może intensywnie się Tobie przypatrywać, w zasadzie nie będziesz miała wątpliwości co „wisi” w powietrzu. 4 buław to przecież ogień i to bardzo namiętny i silny. Nie jakiś płomyk, tylko wielki, pałający siłą ogień. Ale niekoniecznie oznacza seks. Jej siła może przebiegać tylko w sferze myśli i odczuć. Owszem jest silne pożądanie, ekscytacja, rozpalenie ciała, ale z kontaktem fizycznym najczęściej trzeba poczekać.

otwarta brama na doznania

Karta obiecuje doznania. Otwiera się symboliczna brama i życie staje dla nas otworem. Możesz zrobić co chcesz. Możesz kogoś spotkać. Niespodziewanie. Zawsze to spotkanie wywrze na tobie duże wrażenie.
Idziesz do kina z koleżanką, w głowie masz tylko obejrzenie filmu. Ale zaraz widzisz jego. On tam jest i też cię zobaczył. Wymiana spojrzeń, uśmiechów, albo początek znajomości, która nas porusza na każdym poziomie: serce, emocje, namiętności, intelektualnie.

4 buław nie możesz odsunąć, ona działa w takich sytuacjach jak huragan, który burzy twój spokój i często nudę. Pokazując ile masz w sobie jeszcze emocji, doznań, które odsuwałaś, czy zapomniałaś już o nich. Jak takie doznania mogą być intensywne, jakie wywoływać poruszenie w sercu i w ciele.

W 4 buław możesz zrobić rzeczy, które kłócą się z tym jak zazwyczaj postępujesz. Jesteś gotowa działać, i to nawet wbrew logice, czy swoim dotychczasowym przekonaniem. Sama bierzesz sprawy w swoje ręce i wykazujesz inicjatywę. Nigdy nie zadzwoniłaś, ani nie napisałaś  pierwsza do mężczyzny, który Ci się spodobał, a teraz   nie wiesz dlaczego, ale nie dosyć, że dzwonisz, to jeszcze  proponujesz mu spotkanie 🙂

Jeśli pytasz o…

 • jeśli pytasz o jakieś zdarzenie np. jak ci pójdzie egzamin, prowadzenie zebrania, czy spotkanie to będziesz w centrum uwagi, skupisz uwagę kogoś, albo innych ludzi. Zwrócą na ciebie uwagę. Będziesz pełna energii, entuzjastycznie nastawiona do nowej sytuacji
 • jeśli pytasz o swój związek (małżeństwo) jak się będzie dalej układać. Czwórka oznacza stabilizację, trwałość. Zapowiada pomyślność.
 • jeśli pytasz czy będziecie razem to tak, on będzie chciał stworzyć związek.
 • jeśli się pytasz, czy się oświadczy, to jest duża szansa. Może również wspomnieć o dzieciach, w głowie ma założenie rodziny i myśli o stabilizacji.
 • jeśli pytasz czy będzie romans? To również jest duża szansa. Na pewno zwróciłaś mocno jego uwagę, myśli o tobie i ma plany nawiązania bliższej znajomości.
 • jeśli pytasz  co on/ona czuje do mnie? To owszem, jest zainteresowana tobą, nawet bardzo. Ale zobacz, czy osoba o którą pytasz nie jest już zajęta (ma np. męża, żony), bo w 4 buław często pojawiają się takie osoby. Są już formalnie zajęte, mają męża, czy żonę, może tam już nie być miłości, różnie z tym bywa. Warto sprawdzić, mieć świadomość, że wprawdzie rozbudziliśmy w kimś uczucia, kto nas pragnie, ale formalnie jest to osoba będąca już w związku, czyli mająca pewne zobowiązania.
 • jeśli pytasz czy masz gdzieś/ do niego zadzwonić, pierwsza się odezwać, zaproponować coś- to oznacza, że możesz zrobić pierwszy krok. On dość szybko zareaguje, pozytywnie odpowie na twoje znaki, czy propozycję.
 • jeśli pytasz o pracę, to  jeśli rozpoczynasz nową pracę to 4 buław zapowiada szybki rozwój i dobrą atmosferę. Sporo nauki, satysfakcji. Na pewno brak nudy, czy monotonii.

4 buław to satysfakcjonująca współpraca, dlatego jeśli pytasz czy np. założyć z kimś firmę to możesz śmiało „zaryzykować”. Współpraca będzie satysfakcjonująca, dobrze się dogadacie, co zaowocuje szybkim rozwojem firmy.

4 buław w pracy może oznaczać jakąś zmianę dla ciebie, która cię ucieszy i wprawi w doskonały humor. W zależności od sąsiednich kart może to być zarówno podwyżka, jak i zmiana szefa 😉

Sytuacje, okoliczności

4 buław oznacza atmosferę radosną, wesołą, dobra zabawę, często huczną imprezę na której może dużo się dziać. Dlatego jeśli pytasz o miejsce (gdzie to się zdarzy, gdzie go poznam) to może oznaczać miejsce, gdzie sporo się dzieje, czyli wszelkie: puby, koncerty, kluby. Jeśli się pytasz jak będzie przebiegać spotkanie, czy impreza to z pewnością sobie zaszalejesz.

Raczej nie będzie to miejsce kameralne (typu teatr, filharmonia, opera, klimatyczna kawiarenka), ale raczej miejsce gwarne, wypełnione ludźmi, z głośną muzyką. Może tam być też scena na której występuje zespół, czy ktoś tańczy. Może oznaczać firmę, ale taką w której wiele się dzieje, rozmawia.

 

 

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

 1. Ostatnio stawiałam karty koleżance i w pytaniu ” dlaczego partner się oddala” wyszły karty: 4 buław i giermek buław. Czy dobrze zinterpretowałam te karty mówiąc że prawdopodobnie w jego życiu pojawiła się nowa osoba, nowy obiekt westchnień? Mnie to wygląda na romans,.

 2. Proszę o pomoc w interpelacji kart as buław, król mieczy, 4 buław i 5mieczy. Pytanie co on do mnie czuje
  Dziękuję i pozdrawiam

 3. Fajnie ale ja nigdzie nie wychodzę, bo w sumie nie mam z kim:( moje kolezanki zajete swoim zyciem i boja sie o swoich mezow a ja wcale im nie zagrazam. Jestem rozwiedziona od 13 lat. Poznalam faceta w listopadzie 2018 bylo super 2 miesiace wygladalo ze bedzie przyszlosc a teraz sie nie oddzywa i juz nie mam nadziei ze kogos spotkam. Chyba że sama wyjdę w miasto ale to nie jest w moim stylu. W pracy są prawie same kobiety. Nie ma szans na znajomość.

 4. Postawiłam sobie karty i zapytałam czy moja miłość rozwiedzie się i będzie ze mną wyszły Królowa Denarów – Wieża – 4 Buławy ( Powiedziałabym że tak)
  Wcześniej kiedyś zapytałam czy on się rozwiedzie i wyszły : 10 mieczy – 10 buław – Wieża ( tutaj bym powiedziała że rozwód będzie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *