Awarie w domu a nasza energia

Nasz depresyjny nastrój i gniew mają wpływ na naszą energię, którą emanujemy w otoczeniu. Miejsce w którym mieszkamy odbiera ją. Dlatego nie zdziw się, jeśli twój smutek i rozpacz przełożą się w materii na serię nagłych domowych awarii.

Julia rozstała się z chłopakiem. Czuła ogromny smutek i nie nieustannie była pogrążona w rozpaczy. Nic jej nie cieszyło i nie miała na nic ochoty. Słuchała smutnych piosenek i płakała. 5 dnia, kiedy leżała w domu rozmyślając i przeżywając po raz setny rozstanie, usłyszała dzwonek do drzwi. Była to sąsiadka, która oznajmiła, że Julia ją… zalała. Julia zdziwiona poszła do łazienki, okazało się, że łazienka tonie w wodzie. Złamane serce i potoki łez przełożyły się w materii na wodne zalanie spowodowane pęknięciem rurek pod zlewem.

Nasz dom wypełnia się naszą energią

Woda odpowiada energetycznie za emocje i uczucia. Jeżeli czujesz ogromny żal, to wystąpią awarie związane z wodą. Uszczelki, zlewy, prysznic, zmywarka, czy pralka mogą się psuć.  W przypadku złości, czy agresji, często pojawiają  się problemy związane z elektrycznością. Przepalone żarówki,  bezpieczniki, czy awarie komputera, czy telewizora. To nasza zła energia, którą emanujemy, wpływa na otaczające nas sprzęty.

Negatywna energia, która emanujemy odczuwając  żal, smutek, agresję, złość, powoduje, że wokół nas tworzy się pole negatywnej energii. I w otoczeniu również zaczyna się psuć. I to dosłownie. Im więcej negatywnej energii, tym większe usterki, które mogą nie ograniczyć się już tylko do mrugania i przepalenia żarówek, ale do jej bardzo silnej fali w postaci zalania, czy nawet pożaru. Mogą one przerodzić się w „czarną serię” różnych awarii nad którymi trudno będzie zapanować.

Częste awarie? Zastanów się nad sobą

Jeżeli dotknęła cię taka fala usterek, może warto zastanowić się czy wina nie leży w długotrwałym stresie, czy może mocno przeżywasz jakąś  okropną sytuację? Jest to ostrzeżenie, które należy poważnie potraktować. Mówi, że najwyższa pora zmienić nastawienie, podwyższyć swoje wibracje. Pozytywne energia przełoży się na otoczenie wokół. W przeciwnym razie ta seria nieszczęść może przybrać na sile, zmieniając twoje życie w pasmo trudności i nieszczęść.

Gdzie wystąpiła usterka ?

Miejsce gdzie wystąpiła usterka może nam wskazać przyczynę, gdzie należy szukać problemu w naszym życiu. Przykładowo awarie w kuchni oznaczają często przeciążenie nadmiarem obowiązków, czy zdradę w relacji z partnerem. Należy zwrócić uwagę, czy potrafimy zadbać o swój komfort i pozwolić sobie na więcej przyjemności.

Łazienka, tak jak w przypadku Julii, wskazuje na problemy w relacji pomiędzy osobami. Często jest to oszustwo, czy obrażenie się na siebie dwojga ludzi.

Sypialnia pokazuje, że nie dbasz o odpoczynek i zapominasz o tym, że twoje ciało i dusza nie potrzebują wyłącznie obowiązków, ale i wypoczynku.

Twoje mieszkanie wypełnia twoja energia. Mieszają się ze sobą tworząc miejsce, które jest realnym odbiciem twoich emocji i myśli.  Osoby, które mają bałagan w domu, mają zwykle też chaos w głowie. Podobnie częste awarie obrazują jak się czujesz i świadczą o problemach w twoim życiu.

Co robić jeżeli doświadczasz fali domowych awarii ?

Stosować metody dzięki którym uspokoisz swoje myśli i poprawisz nastrój. Pamiętaj, jeśli twoje wibracje wzrosną, to energia w domu też się zwiększy i żadne awarie nie będą cię nękać.

Jeżeli masz problemy jak te opisane wyżej i męczą cię takie usterki,   to należy się wyciszać i  „uziemiać”. Dobre są medytacje, chodzenie boso po ziemi, spacery i przytulanie się do drzew. Najprostszym sposobem jest przyłożenie rąk do kaloryfera, który zabierze od nas ładunki elektryczne.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *