Złamane serce? Odetnij połączenia energetyczne

Niektórzy z nas tak już mają, że potrafią silnie połączyć się  z innymi ludźmi. Normalne, że martwisz się dziećmi, czy przejmujesz mężem, bądź rodzicami. Problem zaczyna się wtedy, gdy zaczynasz silnie odczuwać emocje i uczucia znajomych, czy nawet obcych osób. Koleżankę w pracy boli głowa i ciebie też po chwili zaczyna? Kolega martwi się, bo mama zachorowała, a ty też zaczynasz czuć jego żal… Znasz takie sytuacje? Jesteśmy połączeni energetycznie z innymi ludźmi. Nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego spawy, to łączą nas „sznurki” energetyczne. To poprzez nie potrafimy odczuć kogoś emocje. Im silniejsze uczucia nas łączą, tym mocniejsze są te połączenia.

Nieszczęśliwa miłość i połączenia energetyczne

Jednym z najmocniejszych  połączeń jakie tworzymy kształtują się przez tzw. nieszczęśliwą miłość. Kiedy rozstajemy się z kimś i nie możemy się z tym pogodzić. Tęsknimy i odczuwamy silnie brak ukochanej osoby.

Jak się odkochać?

Nie ma sposobu na odkochanie, który sprawi, że w pięć minut przestanie nas boleć serce i będziemy mogli normalnie żyć.  Jednak w ezoteryce podstawą po każdym rozstaniu jest przeprowadzanie odcinania.

Miłość tworzy bardzo silne połączenia energetyczne. Z każdej czakry łączą nas energetyczne „sznurki”. Mogą być cienkie albo grubsze. Sprawiają, że odczuwamy energię drugiej osoby, wspominamy ją, tęsknimy i często rozpaczamy. Tracimy na to swoją energię, podczas gdy powinniśmy zwyczajnie iść dalej.

Możesz zapytać: –Skoro to taka prosta metoda, to dlaczego każda osoba ze złamanym sercem nie leczy się w godzinę?

Osoba musi szczerze tego chcieć. I niby takie osoby nie chcą cierpieć. Ale jednak często wzbraniają się przed odcinaniem. Płaczą, słuchają smutnych piosenek i pogrążają we wspomnieniach, które bolą. Nie chcą tego zmieniać.

Musisz wiedzieć, że metoda odcinania połączeń nie sprawi, że o kimś zapomnisz, albo ktoś zapomni o tobie. Nie zrobisz tym nikomu krzywdy, a sobie pomożesz, bo będziesz lepiej się czuć.

Jak zrobić odcięcie połączeń energetycznych

  • zapal czarną świecę z intencją odcięcia połączeń  energetycznych
  • możesz stać, albo położyć się (bez krzyżowania nóg i rąk). Jeżeli stoisz możesz użyć ostro zakończonego kryształu do przecinania połączeń. Jeżeli leżysz musisz polegać na sile wizualizacji.
  • zrelaksuj się poprzez głębokie oddychanie. Następnie wizualizuj po kolei każdą swoją czakrę, zaczynając od czakry podstawy (korzenia). Staraj się poczuć i zobaczyć wypływający z niej sznurek, który prowadzi do drugiej osoby. Teraz kryształem albo wizualizując złote nożyczki zdecydowanym ruchem przetnij to połączenie i powiedz 3 razy: odcinam, odcinam, odcinam.

Po kolei zrób tak z każdą czakrą. Szczególną uwagę zwróć na połączenia w czakrach seksualnej, splocie słonecznym i serca.

Na samym końcu  postaraj się wizualizować, że „były” robi się coraz mniejszy i mniejszy, apotem odwraca się i odchodzi. Robi się coraz mniejszy, coraz mniej widoczny, aż w końcu znika za horyzontem.  Czarna świeczka musi wypalić się do końca.

Czasami odcinanie trzeba powtarzać codziennie. Zauważysz, że z każdym dniem te „sznurki” są coraz cieńsze, słabsze. W pierwszych dniach mogą nie dać się przeciąć. A postać twojego „byłego” wcale nie będzie chciała odejść. Oznacza to tylko trudności w odcinaniu, że połączenia, które was łączą są silne. Pamiętaj, że ich bazą jest uzależnianie, strach, żal, złość. Prawdziwa energia miłości nie tworzy takich więzów. Po prostu swobodnie przepływa. Więzy, połączenia sznurami nie są dobre. Zabierają Ci energię i wpędzają w negatywne emocje. Przecinaj je, by żyć bez obciążeń tu i teraz.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *