Rytuał na miłość

Rytuał ten pozwoli przyciągnąć do twojego życia miłość, partnera. Jest to magia całkowicie nieszkodliwa,  która nam pomaga, bo zaprasza pozytywną energię. Jeżeli działasz z dobrą intencją, to rytuał w żaden sposób nie zaszkodzi. Czym jest zła intencja? To rzucanie czaru na konkretną osobę, w szczególności taką, która jest w innym związku, czy taką, która nas unika. Natomiast rytuał na przyciągnięcie miłości, bez wskazywania konkretnej osoby, robić możesz jak najbardziej.

Od czego zacząć?

Zawsze zaczynamy od oczyszczenia przestrzeni. Robimy to kadzidłem (palo santo, biała szałwia, bylica). Podczas okadzania wizualizujemy, że oczyszczamy siebie oraz przestrzeń wokół, stajemy się czyści i gotowi na przyjęcie nowych energii.

Kiedy robić rytuały miłosne?

Najlepszym dniem jest piątek i pełnia , ewentualnie czas gdy księżyca przybywa (po nowiu do pełni)

Co jest potrzebne do wykonania rytuału?

Różowa świeczka, gwóźdź, kadzidło (do wyboru róża, jaśmin, lawenda albo ich mieszanka, którą spalamy w kadzielnicy, olejek różany,  karteczka i długopis.

Jak wykonać rytuał na miłość

Prosimy o wsparcie energie w które wierzymy (Bóg, anioły, duchy natury, świętych, czy inne istoty).

Następnie bierzemy różową świeczkę (nie może mieć żadnych uszkodzeń) i gwóźdź. Bierzemy w dłonie kilka kropli olejku różanego i namaszczamy świecę puszczając swoją intencję : zapraszam miłość do mojego życia, zapraszam nowego partnera do mojego życia. Niech nasza miłość zapłonie ogniem tak jasnym i czystym jak ogień tej świecy. Niech jej płomień wskaże drogę energii miłości i ją do mnie przyciągnie. Niech tak się stanie!

Na świeczce piszemy gwoździem swoje imię i nazwisko (mogą być inicjały) i datę urodzenia oraz malujemy symbol, który kojarzy nam się z miłością np. serce).

Zapalamy świecę i umieszczamy ją w świeczniku wokół którego możemy ułożyć kryształy. Zadbaj o to, by wśród nich pojawił się kwarc różowy.

Puszczamy spokojną muzykę. Ważne jest, żeby teraz co najmniej 15 minut pozostać w ciszy i wizualizować to (tego) co pragniemy przyciągnąć. Na karteczce piszemy cechy wymarzonego partnera cały czas go sobie wyobrażając i wizualizując wymarzone zdarzenia, które wzbudzą w nas pozytywne emocje. Potem koncentrujemy się na świecy, oddychając głęboko. Karteczkę kładziemy pod podstawkę (talerzyk) świecy.

Na koniec podziękuj energiom, które prosiłaś o wsparcie.

Świeca musi wypalić się sama do końca! Jeśli zostaną resztki to zakopujemy je w ziemi. Karteczka powinna zostać pod podstawkiem jeszcze min 3 dni.

Uwaga! Wzywanie i czarowanie konkretnej osoby (bo tak ci się podoba) nazywa się spętaniem miłosnym. I jeżeli nie chcesz gromadzić negatywnej energii i karmy- to tego nigdy nie rób!

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *